Julian Assange, zakladatel serveru WikiLeaks byl dnes (11. 4. 2019) vyveden z ambasády Ekvádoru a hned nato byl zatčen britskou policií. Britové vydají Assange s největší pravděpodobností do USA. Zde jej budou soudit na Snowdena, který z Ruska vydán nebude. Mannig/ová už v USA odsouzen/a byl/a. Není to jednoduché na tom genderovém světě. USA chtějí hlavu hlavního strůjce prozrazení svých "vojenských tajemství". Tak se v přehledu podívejme na Youtube, jaká tajemství to vlastně jsou.


Je to trapné, přebírat vojenská tajemství z korporátního kanálu, jako je Youtube. Google plně prodaný US-vládě klidně nechá viset tato "tajemství" na své hlavní stránce, kam mohou i nevinné děti, a ještě inkasuje peníze za reklamu spojenou s touto stránkou. To je skutečně na pováženou. Navrhuji zatknout vedení Googlu místo Assangeho a hlavního CEO zastřelit pro velezradu, protože tento materiál přebral z Wikileaks a hlavně z ruských RT News. Sami vidíte, jak je to celé vylhané a o co jde, protože to nepřímo řekla i výše uvedená proruská a korporátně-fašistická US-trouba.

Wikileaks ukázal beztrestné zabíjení civilistů v nelegální válce a následovné přikrytí těchto zločinů. Bez Assange a Snowdena bychom o nich asi nikdy nevěděli. A dnes je to tak zřejmá pravda, že ji globální US-trouba vysílá do celého světa. Před deseti lety by Assange dostal prestižní novinářské ceny za investigativní žurnalistiku, jako při vraždění amerických vojáků ve vietnamské vesnici My-Lai. V dnešní epoše korporátního fašismu a jím ovládaného tisku jde tento žurnalista do vězení a presstituti celého světa drží hubu. Aspoň by mohli ocitovat prohlášení Nilse Melzera, který je zpravodajcem OSN pro otázky mučení (UN Special Rapporteur on torture). Ten těsně před prodejem Assangeho řekl ekvádorské vládě, že vydáním riskují jeho převoz a případné mučení v USA a tím asi spáchají zločin proti mezinárodnímu právu. K nedávném mučení CIA viz komentář k vyšetřování Kongresu, podle nějž CIA mučila vězně bez užitku.

Patologická nenávist prodejného Lenina

Vydání Assangeho je černý den pro nezávislý tisk, ale již několikrát jsme v krátkých zprávách upozorňovali, že k tomu asi dojde. Proč Lenin Moreno, alias dosavadní prezident Ekvádoru, vydal Assange, kterému předešlý prezident a parlament této země velkoryse poskytli politický asyl? Nejlépe bude, když necháme mluvit bývalého prezidenta. Rafael Correa, prezident v letech 2007–2013, tvítoval hned po zatčení Assange toto.Takže Moreno je největší zrádce lidstva a prodal Assange jako Jidáš za 30 stříbrných dolarů. Tak se mrkněme na ty dolary a začněme od konce. Ekvádorský parlament začal oficiální vyšetřování Morena pro podvody v tzv. aféře INA Papers. Lenin nebyl až tak leninský a u US-imperialistů si jako prezident otevřel černé konto v dolarech. U nás se za to člověk teprve stane politikem. Ale jsou státy, kde hlavní političtí představitelé veřejně krást nesmí. Zvlášť po tak eminentním prezidentovi, jako byl Correa. Podívejte se na články pod heslem "Ekvádor" a uvidíte proč. A nyní nechme mluvit tohoto bývalého prezidenta o patologické nenávisti Morena k zakladateli Wikileaks podle jeho rozhovoru pro RT News.

Paul Manafort, vedoucí prezidentské kampaně Trumpa, navštívil Ekvádor 30. května 2017, pár týdnů poté, co Moreno nastoupil do funkce prezidenta. A potom Moreno nabídl, že vydá Assange výměnou za finanční obohacení z USA.


Aha, tak tady to máme, těch 30 stříbrných US-dolarů v daňovém ráji. Takže Morenovi a rodině podle parlamentního vyšetřování hrozí vězení za praní peněz a za finanční machinace. A s čím podle bývalého prezidenta falešný Lenin souhlasil při následné návštěvě amerického viceprezidenta?

Mike Pence navštívil v roce 2018 Ekvádor a on a Moreno se dohodli na třech věcech. Izolovat Venezuelu, což Moreno udělal s velkým nadšením. Anulovat stíhání petrolejářské společnosti Chevron, což také rád udělal. A také vydat Assange. WikiLeaks vydal dokumenty o Morenově korupci, což byla poslední kapka do plného poháru.


Připomeňme, že tyto dokumenty vzešly z balíku dokumentů INA Papers o transakcích v daňových rájích, které zveřejnila nezávislá skupina hackerů. Moreno je vyšetřován za to, že se měl spojit s čínskou společností Sinohydro, která postavila vodní nádrž Coca Codo Sinclair. Tato společnost údajně uložila v off-shore společnosti Recorsa pro Morena celkem 18 milionů USD. Takže to shrňme. US-banky a jejich dohled alias CIA mají kompletní kontrolu nad konty v off-shore. Lenin prodal vlastní zemi a Assangeho k tomu. A pak neznámí hackeři prodali prohnilého Lenina a dostali Assange do USA. A kdo jsou tito neznámí hackeři? Correa tvrdí, že to zveřejnil Wikileaks. Pokud je nám známo, nikdo z této organizace to oficiálně nepotvrdil. A dokumenty Wikileaks vycházejí na jejich oficiální stránce nebo skrze homologované odkazy na stahované dokumenty. Tady vznikla úplně nová stránka, kterou si může založit každý. Na závěr ocitujme náš článek z roku 2013, jehož nadpis měl nechtěně prorocký charakter Assange má důkazy, že jeho zatčení připravovaly tajné služby.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!