Načítání...
 

Česko na prvním místě

2022 /05

Ve vší české politické bídě je potěšující, že část občanů se začala chovat občansky a odpovědně. Je jasné, že se stali nepřáteli tohoto režimu, ale na to je třeba si zvyknout. Není to v historii poprvé.

Kdo je Ladislav Vrábel? Rozhovor s mužem roku

Pavel Letko

Exkluzívní rozhovor „E-republice“ poskytl Ladislav Vrábel, svolavatel masových demonstrací, enfant terrible České republiky.

__Lev Nikolajevič Tolstoj napsal autobiografickou knihu „Dětství, chlapectví, jinošství“. Jaké bylo to Vaše?
Dětství...__
Narodil jsem se v Českém Krumlově dělnickým rodičům. Matka a otec se ovšem rozešli v mém útlém věku, řekněme, když mi byly dva roky. Dětství jsem trávil převážně s otcem a babičkou v Českém Krumlově, matka žila v Praze. Moje první vzpomínky jsou na matku, jak mi dává dárek, další pak na přetahování se o mě v taxíku s otcem na křižovatce, když auto zastavilo a na schovávání mě pod stolem, když mě matka nechtěla vydat otci. Nejsou to veselé vzpomínky.


ODS odchází po ČSSD do věčných lovišť

Václav Umlauf

Historie ODS je velmi poučná. Od druhé vlády obojetného činovníka Klause platí, že každá koaliční vláda vedená členem ODS skončila podrazem z vlastních řad.

První vláda ruského činovníka (latinsky: agens) začala tím, že Československo neústavně rozdělil a maso zbylého medvěda rozporcoval mafiánům a stranickým kamarádům skrze kupónovou privatizaci, pro změnu na americký způsob. Tak se Klaus stal i aktivním činovníkem USA (latinsky: agens). K rodinnému štěstí už nic nechybělo, jen založit politický rodinný klan, který by vládl jako známé rodiny v USA. Zajímalo mne, zda se to povede, viz článek Disneyland klausovské dynastie. Zakopaný pes celého systému byl v tom, že každý partajník prodával každého a přitom společně prodávali celý stát. Na rozdíl od socdem jej neprodávali přímo, ale skrze vlastní podnikání.


Revoluce začne v sobotu

Pavel Letko

Česká republika musí znovu získat vládu nad svou zemí. Česká republika musí získat politickou nezávislost a samostatnost.
Dne 3.9. 2022 od 14.00 začíná slavnostní zahájení revoluce na Václavském náměstí v Praze. Více ZDE Cílem je dle pořadatelů změna systému, kdy na prvním místě mají být občané České republiky. Z toho se také odvíjí plánované cíle revoluce. Snad bude zase o čem psát.
Stávající stav
Poslední vývoj nejen v naší republice je už trochu nudný. Některé holywoodské trháky lze bez úhony zhlédnout, ale při 99 opakování už to zkrátka není ono. Podobně se to má s mediálním obrazem světa servírovaným mezinárodním i tuzemským mainstreamem.