Načítání...
 

Balkanizace Ukrajiny

2022 /01

Válka na Ukrajině bude mít jako zásadní důsledek územní rozpad Ukrajiny a s velkou pravděpodobností i zničení samostatného státu. Nacionalisté dosáhli válkou pravý opak toho, v co doufali s pomocí USA.

Balkanizace Ukrajiny a ukrajinizace EU (I.)

Václav Umlauf

Balkanizace Ukrajiny a ukrajinizace EU jsou dvě spojené nádoby, které fungují jako sifon na záchodě a smrdí úplně stejným způsobem. Začněme osudem balkanizované Ukrajiny, která se dostala do rozhodující fáze faktického rozpadu státu.

Cestu zfašizované a zbankrotované Ukrajiny do záhuby nastolenou po Západem zinscenovaném Majdanu - tu jsme určili hned v roce 2014. Pak jsme jen odškrtávali jednotlivé zastávky na cestě do propasti. Proto jsem vybral důležité články z jednotlivých let. Ukrajina dopadla ze všech bývalých států Sojuzu úplně nejhůře, protože se začala územně rozpadat a je naprosto vydrancovaná. Nyní je třeba vyjasnit poslední krok, což je teritoriální rozpad Ukrajiny.


Balkanizace Ukrajiny a ukrajinizace EU (II.)

Václav Umlauf

Podívejte se na EU-perpetuum mobile, které je v anotaci. To je reálný stav věcí vzhledem k proxy-válkám, které NATO vedlo mimo Evropu. Nyní je začalo provádět na Ukrajině.

Osud EU-kolonie pod správou jednoho promile sociálních psychopatů bez vlasti a bez svědomí se týká přechodu korporátního fašismu na systém Deep state alias české chobotnice nebo jejího nadřazeného EU-klonu. Podívejte se na EU jako perpetuum mobile, které je v anotaci. To je reálný stav věcí vzhledem k proxy-válkám, které NATO vedlo mimo Evropu. Nyní vede první ostrou proxy-válku na Ukrajině, tedy na evropském kontinentě. Osvícená demokratická levice, která EU zakládala, se zvrhla v neoliberální přisluhovače transatlantických světových korporací. Ty mají Brusel kompletně prolobbovaný a EU-parlament ve Štrasburku k tomu.


Balkanizace Ukrajiny a ukrajinizace EU (III.)

Václav Umlauf

Cílem jednoho promile provádějícího fašizaci EU je klasická strategie cikána, který postupně odnaučoval koně žrát. Až to jeho kůň doopravdy uměl, tak bohužel pošel. Zatím se vesele odnaučujeme a jde nám to hezky česky.

Druhá fáze začala útokem Rusů na Donbasu, když předešli připravovanou ofenzívu ukrajinské armády. První fáze útoku skončila fiaskem, protože neonacizovaní Ukrajinci a pochopitelně nacističtí banderovci nevítali Rusy na tancích šeříky, jako za války Druhé. Rusům se nepovedlo udělat v Kyjevě puč na způsob dalšího Majdanu, protože Američané tuto technologii uchopení moci ovládají mnohem lépe. Takže první fáze bojových operací bylo fiasko, šéf 5. oddělení FSB odpovědný za zpravodajství sedí v domácím vězení v Lefortovu, protože podal nesprávné info o stavu ukrajinské elity. Rozzuření vojáci dosáhli po zbytečných masakrech sesazení neschopných generálů, což je v Rusku od Stalina a Vlastenecké války celkem samozřejmostí.