Načítání...
 

Za co vlastně padlo přes milion Ukrajinců?

2023 /08

Bilance proxy-války na Ukrajině je hrozná a připomíná podobné americké dobrodružství na Blízkém východě, po druhé válce v Iráku. I počet zbytečných obětí je podobný.

Ukrajina je "první multipolární" konflikt

Alexander Dugin/RT News

Konflikt na Ukrajině je první multipolární válkou na světě, v níž Rusko bojuje za právo každé civilizace zvolit si vlastní cestu dějinami. Západ drží totalitní hegemonistický globalismus, řekl Alexandr Dugin v pátečním exkluzivním rozhovoru pro RT.

Konflikt na Ukrajině je první multipolární válkou na světě, v níž Rusko bojuje za právo každé civilizace zvolit si vlastní cestu dějinami. Západ drží totalitní hegemonistický globalismus, řekl Alexandr Dugin v exkluzivním rozhovoru pro RT. Podle Dugina není multipolarita namířena proti Západu jako takovému, ale proti nároku Západu být vzorem, být jedinečným smyslem dějin a porozumění světu. Současná rusofobie a nenávist vůči Rusku jsou podle něj pozůstatkem myšlení studené války a bipolárního chápání mezinárodních vztahů. Když se Sovětský svaz v prosinci 1991 sám rozpadl, zanechal globální západní liberální civilizaci kontrolu nad světem.


Jak Ukrajina prohrála

Indrajit Samarajiva

Toto je jen vražda ze strany ukrajinské vlády a všech jejich „příznivců“. A pokud tomu stále fandíte a odsuzujete kohokoli, kdo poukazuje na to, co je zřejmé, jako Putinovu loutku, pak mé odsouzení zahrnuje i vás.

Tato rusko-ukrajinská válka skončila. Další válka by mohla pokračovat jedině jako varianta války NATO, partyzánské války, jaderné války – ale „konvenční“ opotřebovávající válka mezi Ruskem a Ukrajinou je u konce. Rusko vyhrálo a ukrajinská vláda jen obětuje muže pro konzumaci západních médií. Dlouho telegrafovaná ukrajinská protiofenzíva neničí nic jiného než lidské svědomí.


Za co vlastně padlo přes milión Ukrajinců?

Václav Umlauf

Ukrajina je vylidněná víc, než za stalinského hladomoru ve 30. letech. A válku s Ruskem už prohráli, ale Západ jim to zapomněl říct. A do NATO je nevezmou a do EU taky ne. Takže Západ prodal Ukrajinu stejně jako Československo v Mnichově.
Volal mi kamarád, protože byl v hospodě, kde se včera díval na TV Nova a dostal šok. Zelenský byl minulý týden opěvován jako vítěz nad Rusy. Jenže ten kámoš od té doby nebyl v hospodě. Šel na pivo až včera, a to byl Zelenský proklínán jako ten, který všechno zkopal. Vysvětlil jsem mu, že má na bednu čučet každý den, jako všichni normální ovčané. Ti mají díky pravidelnému průplachu mozků paměť zvíci mladého telete na pastvě. A už se ničemu nediví, ani tomu dvojitému agentovi jménem PePa, kterého zvolili do hradní stráže.