Načítání...
 

Jak se lže v EU-kolonii

Autor: Václav Umlauf - Zveřejněno 12:30 - (317 Návštěv)

Přijedu do Česka a podle veřejnoprávní telky mám pocit, že jsem se dostal do Severní Koreje. Zdejší specialitou je lhaní o Ukrajině, které dosahuje téměř paranoické úrovně.

Arcibiskup C. M. Viganó: Krize lidstva a úpadek Západu

Autor: Květa Pohlhammer Lauterbachová - Zveřejněno 05.08.2022 10:45 - (1562 Návštěv)

Aby mohla být sociální struktura znovu vybudována, je zapotřebí si uvědomit, že to, co probíhá, je likvidace státu. Ta je prováděna za spolupráce vládnoucích a celé politické třídy.

Vstoupí Kuba do BRICS?

Autor: Aleš Macháček - Zveřejněno 01.08.2022 08:00 - (1589 Návštěv)

Možná, že současný chaos provázející selhání kapitalismu, nové války a mezinárodní rozpory odvedou pozornost americké vlády od starostí jak ponižovat Kubu. Možná bude mezinárodní solidarita s Kubou dále růst, není vyloučené, že jižní Amerika bude následovat kroky sociálních reforem, které již začaly.

Válečná ekonomika III: Fialův rozkvět a blahobyt

Autor: Stanislav Blaha - Zveřejněno 25.07.2022 18:00 - (1821 Návštěv)

Uběhlo už více než půl roku od instalace současné vlády založené na spolupráci pěti "demokratických" stran, jmenovitě ODS, TOP09, KDU-ČSL, STAN a Pirátů. Je tedy načase laskavě zhodnotit její působení a přátelsky jí poradit, jak ještě lépe a radostněji spravovat naši krásnou zemi.

Rusko a "Great Reset“ (1. díl)

Autor: Květa Pohlhammer Lauterbachová - Zveřejněno 13.07.2022 08:00 - (5683 Návštěv)

Kdo je tedy vlastně Vladimír Putin? A proč chce vytvořit „nový typ společnosti“ založené na změnách genetiky lidí?

Peníze pro život, a ne pro smrt

Autor: Aleš Macháček - Zveřejněno 11.07.2022 08:00 - (2198 Návštěv)

Kdy nastane ten den, kdy kriminální jednání bude označeno jako kriminální a trestáno a kdy bankovní systém přestane být nositelem válek a dalších zločinů?


Má vlast aneb Kočka leze dírou, pes oknem

Autor: Aleš Macháček - Zveřejněno 05.07.2022 12:00 - (3377 Návštěv)

Kdysi bylo počinem moudrého panovníka zakládat knihovny a pořizovat překlady cizích děl, naši "panovníci" nyní vyřazuji jak knihy autorů "cizáků", tak autorů našich, ale nepohodlných, těch co překáží ve vidině krásných zítřků.

Hrátky s falešnou pamětí

Autor: Aleš Macháček - Zveřejněno 25.06.2022 12:00 - (2652 Návštěv)

22. února 2022 v podcastu BBC Life scientific hovořil Jim Al-Khalili s Julií Shaw o jejím výzkumu falešné paměti. Cílem výzkumu bylo stanovit, jak dalece může falešná paměť ovlivnit výsledky soudních řízení. V rámci tohoto projektu dospěla J. Shaw k překvapujícímu číslu. Existuje až 70 procent lidí, kterým lze jednoduchou technikou vytvořit falešnou paměť dokonce o tom, že spáchali trestnou činnost.

E-republika, agenti a mimozemšťani

Autor: Václav Umlauf - Zveřejněno 21.06.2022 21:10 - (3891 Návštěv)

Odolával jsem poměrně dlouho, ale bohužel na každé prase se už někde vaří voda. Volal mi Stan a řekl, že podle amerických kritérií jsem prý mimozemšťan. Ty potvory se hodně množí a jsou už dávno mezi námi.Miliony Němců nebudou schopny zaplatit za vytápění
Německé sdružení nájemníků (DMB) varovalo, že nejméně třetina Němců s nízkými příjmy nebude schopna platit stále vyšší účty za energie, a vyzvalo vládu, aby provedla změny v programech bydlení. "To je opravdu hodně lidí," řekl v neděli šéf DMB Lukas Siebenkotten listu Der Tagesspiegel. "Mluvíme tu o milionech." (RT News)

Eurokomise vyčlení 6,5 milionu eur na „podporu“ kosovského ministerstva vnitra
Daný program má za cíl posílení sektoru vnitra, zejména kosovského ministerstva vnitra a struktur na něm závislých, a také na jeho uvedení do souladu s evropskými standardy,“ uvádí se v dokumentu, který dostala k dispozici televize RT.
Beneficiářem a partnerem programu bude kosovské ministerstvo vnitra a také jeho struktury, včetně policie, agentury soudního lékařství a správy matričních úřadů. (Sputnik)

Ruský velvyslanec v Bělehradě oznámil potřebu umístit v Srbsku ruské vojenské základny
Ruský velvyslanec v Srbsku Alexandr Bocan-Charčenko prohlásil, že Rusko a Srbsko budou pokračovat v úzké spolupráci ve vojensko-technické oblasti, a zdůraznil potřebu rozmístění ruských vojenských základen a zařízení v Srbsku. Podle ruského diplomata je rozmístění ruských vojenských základen na území Srbska výsostnou záležitostí tohoto evropského státu, nehledě na to, že na tom má zájem i Rusko. (Avia pro)

USA si dláždí cestu do pekel
Po desetiletí Spojené státy relativně upadaly a hrozilo, že je jednoho dne předstihne konkurenční velmoc, napsal docent geopolitiky a regionální geopolitiky na pařížské Sciences Po Manlio Graziano. Hlavním problémem USA však není relativní úpadek jako takový. To je přirozený jev. Jejich hlavním problémem je nerozpoznání tohoto stavu, ať už z pýchy, volební vypočítavosti nebo prostého nedostatku povědomí. (Argument)

70 % západních zbraní zaslaných na Ukrajinu se nedostane k vojákům
V době, kdy USA a jejich spojenci přislíbili Ukrajině bezprecedentní vojenskou podporu, se podle nedávné zprávy CBS News na frontovou linii dostane jen asi 30 % zbraní, které Západ poslal. Tato zpráva doplňuje neustálé zvěsti o plýtvání, korupci a výnosech z černého trhu. USA od února schválily ekonomickou a vojenskou pomoc Ukrajině ve výši více než 54 miliard dolarů, zatímco Velká Británie jen na vojenskou pomoc vyčlenila téměř 3 miliardy dolarů a EU vydala na zbraně pro Kyjev dalších 2,5 miliardy dolarů. Celé spektrum vybavení, od pušek a granátů až po protitankové střely a raketové systémy s vícenásobným odpalováním, opustilo zbrojovky Západu a na Ukrajinu se dostalo většinou přes Polsko. (World News)


Archiv tematických čísel

2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012