Načítání...
 

Staré triky aneb Antisemitka Emma Watsonová

Autor: Aleš Macháček - Zveřejněno 21.01.2022 03:00 - (1212 Návštěv)

Jak se hnutí za palestinskou svobodu stává populárnějším, snahy kodifikovat definici IHRA o antisemitismu a učinit kampaně jako BDS nezákonné, jsou cíle, které sleduje i britská vláda v připravovaném zákoně o bojkotu Izraele.


Euro po 20 letech a kovid za 20 let

Autor: Václav Umlauf - Zveřejněno 12.01.2022 21:03 - (2557 Návštěv)

Toto výročí si raději nikdo nepřipomíná nahlas. Nemá se kopat do mrtvého psa. Ale euro je nejdůležitější nástroj Deep state k nastolení korporátního fašismu v celé EU-kolonii, takže není možné toto výročí jen tak přejít.

Opravdový Anthony Fauci

Autor: Aleš Macháček - Zveřejněno 31.12.2021 07:00 - (4799 Návštěv)

JFK vyzdvihuje morální odvahu senátorů USA a jejich otevřené postoje k jejich současným problémům bez ohledu na dopad takového postoje k profilům těchto osobností, RFK Jr. odhaluje ty, kteří pod maskou snahy o státní bezpečnost dosahují svých cílů zločineckými způsoby.


Proč Rusko nenapadne Ukrajinu

Autor: Pavel Letko - Zveřejněno 23.12.2021 08:00 - (4826 Návštěv)

Jestliže si může Ukrajina svobodně vybrat, ke kterému vojenskému paktu chce patřit a jaké rakety mohou být rozmístěny na jejím území, může tutéž svobodu požadovat i Kuba či Venezuela.

PF 2022 aneb Rok první od zavedení korporátního fašismu

Autor: Václav Umlauf - Zveřejněno 21.12.2021 22:11 - (2691 Návštěv)

Korporátní fašismus musí po kovidovém show vytvořit domácí kolonii s mobilizačním scénářem. To znamená, že se příští rok začne vytvářet umělý nedostatek. Viz ceny elektřiny a zemního plynu, kde to už začalo.

Ženě boj jako svini pancieř

Autor: Pavel Letko - Zveřejněno 20.12.2021 06:00 - (2158 Návštěv)

Globalizace je poháněna mamonem a pandemie patří mezi daň takového výnosného obchodu. Někdo prostě hodně vydělá a někdo předčasně lapá po kyslíku.

Proč mají být na jaře všichni v očkovacím transportu

Autor: Václav Umlauf - Zveřejněno 11.12.2021 23:03 - (8022 Návštěv)

Kdo a proč dělá totální Mobilmachung, po němž máme s radostnou myslí naskočit do posledního transportu na věčné očkování? A kam nás tento vlak blažených očkovanců veze? Kdo je strojvůdcem vlaku a kdo mu dává jízdní řád?

Kartágo musí být zničeno

Autor: Aleš Macháček - Zveřejněno 11.12.2021 17:00 - (2201 Návštěv)

V současnosti nám metadata dávají nekonečnou možnost poskytovat matrix pro náš všední život, ze kterého únik je téměř nemožný.

Proč kovid miluje korporátní vakcíny

Autor: Václav Umlauf - Zveřejněno 04.12.2021 18:20 - (6346 Návštěv)

Jsem členem petičního výboru občanské iniciativy nazvané Přirozená imunita není na prodej. Proto celkem pozorně sleduji vývoj epidemie kovidu ve světě. Skutečně alarmující není fakt, že je chřipková epidemie, ale fakt, že západní země odmítly zkoumat alternativní způsoby léčby, kromě stále méně funkčního očkování.

Let's go Brandon! Jak se dělá lidový odpor v USA

Autor: Václav Umlauf - Zveřejněno 29.11.2021 13:10 - (4370 Návštěv)

V USA koluje okřídlené heslo LGB. K tomu si musíte koupit značkové LGB tričko a další vybavení. Čína to snad už vyrábí. Amerika je sympatická pro skalní kapitalisty tím, že bohatne i na svém politickém debaklu.

Korporátní vakcíny a středověké čarodějnice

Autor: Václav Umlauf - Zveřejněno 25.11.2021 15:05 - (6903 Návštěv)

Podívejme se na země, které už léta používají Ivermektin a zjistíme, jak si stojí v případě covidu. A nejlépe je provést srovnání v jedné zemi, kde se praktikovaly dvě rozdílné léčby covidu.

Musíme si vybrat

Autor: Pavel Letko - Zveřejněno 24.11.2021 08:00 - (3400 Návštěv)

Zpod Habsburků pod Francouze, z područí Říše do područí Moskvy, nalézáme se konečně pod vládou skutečného Impéria, jehož moc na Zemi nemá obdoby. Impéria, které by těžko hledalo zločin, jehož by se nedopustilo.


Je třeba reagovat na riziko biologické katastrofy, které představují americké vojenské laboratoře
Svědci uvedli, že během nedávných událostí v Kazachstánu v noci z 5. na 6. ledna údajně došlo k ozbrojenému vniknutí do Centrální referenční laboratoře Pentagonu. To se nacházelo v Aikimbajevově národním vědeckém centru pro zvláště nebezpečné infekce v Alma-Atě. Některá média dokonce prozradila, opět na základě výpovědí očitých svědků, že údajně viděla osoby v ochranných oblecích, což vyvolalo masové obavy kvůli možnosti úniku smrtících biomateriálů z laboratoře. Kazašská média v této souvislosti zdůrazňují, že američtí vojenští specialisté prováděli v regionu, kde od začátku roku docházelo k vážným nepokojům, aktivní operace nejméně ve dvou biologických laboratořích: v Centrální referenční laboratoři v Alma-Atě a v další laboratoři v Džambylské oblasti. Je známo, že obě tato zařízení mají vysoký (třetí) stupeň ochrany a byla financována Pentagonem. (New Eastern Outlook)

Připravují se Maroko a Alžírsko na válku?
Zatímco alžírská armáda je založena na sovětsko-ruském modelu, marocká armáda je spíše kopií americké armády. Z hlediska vojenské převahy jsou alžírské jednotky obecně považovány za bojeschopnější, a to především kvůli téměř neustálému vedení boje proti skupinám radikálních islamistů sídlících v pouštních oblastech země, přičemž veškerý jejich personál se pravidelně účastní protiteroristických operací. Na pozadí těchto mediálních zpráv se již Velká Británie snaží využít ozbrojeného konfliktu, který ještě nezačal, a náhle připomíná, že má s Marokem od 18. století uzavřenou smlouvu o přátelství. Francie také aktivně připomíná, jak de Gaulle daroval Alžírsku nezávislost, přičemž Paříž se otevřeně snaží zabránit dalšímu sbližování Alžírska s Moskvou a zejména ve svých médiích publikuje titulky, že Macronova noční můra jsou Rusové v Alžírsku. (New Eastern Outlook)

Konfrontace Ruska s USA bude ještě tvrdší
Vyloučit nelze ani Kubu a Venezuelu, ale nemyslím si, že to bude hlavní varianta. I kdybychom do toho šli, bude to spíše psychologický tlak. Nejsme v roce 1962, vojenská situace je nyní jiná, a v té době byl SSSR za Amerikou, pokud jde o letadlové lodě a jaderné zbraně, jen si neuvědomoval, jak moc. Zásadní pro nás bylo, že jsme na Kubě kompenzovali to, co oni měli v Turecku. A nyní jsou jak nosiče, tak ponorky a samotné rakety takové, že jim můžeme způsobit problémy bez jakéhokoli přizpůsobení. Zvyšujeme však geopolitický tlak na USA na všech kontinentech. Roste v Africe, Latinské Americe, Asii a na Blízkém východě. Konfrontace bude ještě tvrdší. Zatímco v minulosti jsme brali v úvahu americké zájmy v dohodě s Íránem, která by se bez nás neuskutečnila, náš postoj k bezpečnostním problémům USA v Severní Koreji nebo na Blízkém východě bude mít nyní jinou podobu. (Outsider Media)

Na nás ještě museli použít inteligenci
Dělníci už byli obráni a na to jejich obrání vznikla velmi široká úřednická vrstva. Ve státní správě, ve firmách, ale hlavně na soudech. Normální člověk se prostě nesměl v právu vyznat a bylo nutné sestavit co nejsložitější pravidla ve kterých byl doma jen ten, kdo si mohl zaplatit právníky a další experty. Zároveň se ze stejných důvodů musela pravidla co nejrychleji měnit, znepřehleďnovat, ale také se v tom musel vyznat, alespoň ten, kdo globalizoval. Miliony úředníků, právníků, expertů na ISO, kontrolorů a auditorů. Milony lidí nedělajících nic ziskového, ale starající se o to, aby se globalizovalo snadno, rychle a efektivně. Nejen u nás. Na celém Západě. Teď dochází na ně. (Vidlákovy kydy)

Británie ruší všechny kovid pasy, povinné masky a pracovní omezení
Ve středu (19.1.) oznámil britský premiér Boris Johnson, že v Anglii budou zrušena omezení včetně průkazů COVID-19, povinných masek a požadavků na práci z domova. Johnson rovněž naznačil, že koncem března mohou být vyřazena i pravidla pro sebeizolaci, protože pandemie viru ČKS (Komunistická strana Číny) se stává endemickou. S okamžitou platností přestává britská vláda požadovat, aby lidé pracovali z domova. Mandát průkazky COVID pro noční kluby a velké akce nebude obnoven, až 26. ledna vyprší. A od čtvrtka již nebude v Anglii nikde povinné nošení masek v uzavřených prostorách. Z národních pokynů ministerstva školství bude rovněž odstraněn požadavek, aby žáci středních škol nosili masky během vyučování a ve společných prostorách. V Dolní sněmovně bylo po Johnsonových prohlášeních o maskách slyšet bouřlivý jásot zákonodárců. (Zero Hedge)


Archiv tematických čísel

2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012