Načítání...
 

ECB po schůzce s vedením EU: zváženo, sečteno, připraveno na krach

Autor: Václav Umlauf - Zveřejněno 26.03.2023 15:35 - (2679 Návštěv)

Druhý zisk elit je dán obětováním užitečných idiotů, kteří tlačili neoliberální káru a slušně si přitom za jednu generaci nakradli. To nakradené jim samozřejmě vezmeme a dáme fondu válečných vdov a sirotků, spravovaných novou vládou eko-mesiášů. Není nad poetickou spravedlnost, a ještě na ní vyděláme.

Jídelníček, potraviny a naše zdroje

Autor: Aleš Macháček - Zveřejněno 12.03.2023 09:25 - (2256 Návštěv)

Jestliže místo řepy vytahujeme z ukrajinské černozemě naše tanky, nemůžeme se divit, že potraviny nejprve notně podraží a pak zmizí úplně.

Chce vůbec ruský štáb vyhrát válku na Ukrajině?

Autor: Václav Umlauf - Zveřejněno 10.03.2023 23:50 - (3368 Návštěv)

Podívejme na etapu "divné války", kterou po vzoru zmatených západních spojenců Hitlera nyní vede ruská "stavka", neboli generální štáb Ruské armády na Ukrajině.

Politické procesy v dnešním Česku? Případ první, vysílání Svobodného rádia

Autor: Josef Skála, Václav Umlauf - Zveřejněno 25.02.2023 21:30 - (4764 Návštěv)

Ti vládní kazisvěti se bojí diskuse víc, než Lucifer krucifixu. Moderní komunikace však drolí i samoděržaví této tzv. “demokratické” cenzury. Proto se režim, jenž sliboval netušená práva a svobody, utíká i k politickým procesům. Do krajně prekérní soutěsky to zahání i ruku zákona. Tím větší respekt čeká každého policistu, státního zástupce i soudce, který těm tlakům dokáže odolat.

Mír a Burkina Faso

Autor: Aleš Macháček - Zveřejněno 23.02.2023 13:52 - (1989 Návštěv)

Ekonomie má a bude mít zásadní roli v rozhodování afrických států. Koloniální mocnosti již nezvládají silou prosadit svoji nadvládu.

Chris Hedges: Budování pravo-levé koalice proti válce

Autor: Chris Hedges - Zveřejněno 19.02.2023 13:00 - (2519 Návštěv)

Pro ty, kteří přímo trpí agresí USA a NATO, nejsou požadavky shromáždění Rage Against the War Machine ve Washingtonu z 19. února jen teoretickou otázkou. Pro ně je to otázka života nebo smrti. Vítají každého spojence.


Guccifer aneb Práskači, disidenti a jejich pomocníci 6

Autor: Aleš Macháček - Zveřejněno 18.02.2023 20:00 - (1932 Návštěv)

Přestože v průběhu roku 2013 Lazar ukradl soukromou korespondenci téměř všem, od bývalého člena sboru náčelníků štábů až po autorku seriálu Sex ve městě Candace Bushnellovou, tak nenašel, co hledal.

Uprostřed amerických sankcí

Autor: Tyler Durden - Zveřejněno 15.02.2023 21:33 - (3135 Návštěv)

Spojené státy posílají pomoc na okupovaná území, ze kterých kradou ropu.

Jak vést české lumíky do války, snadno a rychle

Autor: Václav Umlauf - Zveřejněno 29.01.2023 18:50 - (7392 Návštěv)

Prvním čtením prošla zásadní změna ústavy, která oddělila předešlé etapy české státnosti od nového režimu pod vládou Deep state. Vláda fialové pětikolky chce rozhodovat o pobytu cizích vojsk na našem území i o vyslání ozbrojených sil mimo území státu.


Týdenní podcast e-republiky

Uvádíme dokument italského režiséra Massima Mazzucca televize Contro.tv. V česky dabované verzi uvedla Odyssee. Na předchozí díl věnovaný Ukrajině odkazujeme pod videem. Komentáře vítány, samozřejmě včetně kritických.


Starší podcasty najdete (prozatím) na Youtube zde a na Telegramu ZDE.


Německé a polské tanky Leopard 2 ozbrojených sil Ukrajiny byly označeny německými kříži
V rozporu s žádostí německých úřadů začali ukrajinští vojáci upravovat brnění tanků Leopard 2A4 a 2A6, které dorazily z Polska a Německa. Jsou na nich německé kříže používané německou armádou během Druhé světové války. Tyto symboly byly dodatečně namalovány na tanky, které již dostaly maskování ozbrojených sil Ukrajiny. Německé tanky jsou již na území Záporoží, ale již předtím UFA rozmístila Leopardy v oblasti Chasov Jar, Konstantinovka, Slavjansk. (Aviapro)

PS. Historie se opakuje jako fraška a Wehrmacht je opět na banderovské Ukrajině.

Velká porota hlasovala pro obžalobu bývalého prezidenta Trumpa
Očekává se, že se Trump dobrovolně vzdá úřadům. Jeho právník uvedl, že byl vyzván, aby se do příštího úterý (04.04.) dostavil do New Yorku k převzetí obvinění. Guvernér současného Trumpova domovského státu Florida Ron DeSantis řekl, že nebude spolupracovat na žádném vydávacím řízení. "Florida nebude pomáhat při žádosti o vydání vzhledem k pochybným okolnostem, o které jsou spojeny s tímto manhattanským prokurátorem podporovaným Sorosem a jeho politickou agendou," uvedl DeSantis ve čtvrtek na Twitteru. Soros sponzoroval volby amerických prokurátorů, včetně toho z Manhattanu, který obvinil Trumpa. (Veterans Today)

PS. Inspirace pro politické procesy připravované fialovou pětikolkou. Nechat se volebně uplatit Sorošem a pak dělat jeho spravedlnost, spolu s ním vydělat na zničení státu a pak se nechat amnestovat.

Skupina BRICS pracuje na nové formě měny
Místopředseda Státní dumy Alexander Babakov ve čtvrtek uvedl, že projekty na vytvoření nové měny budou představeny na nadcházejícím summitu organizace v Jižní Africe. Na okraj obchodního fóra Rusko-Indického strategického partnerství pro rozvoj a růst Babakov uvedl, že tyto práce probíhají. "Přechod na vypořádání v národních měnách je prvním krokem. Další je usnadnit oběh digitální měny nebo jakékoli jiné zásadně nové formy měny v blízké budoucnosti," uvedl místopředseda. Úředník nevyloučil možnost vytvoření jediné měny BRICS, která bude zajištěna zlatem spolu s dalšími produkty, jako jsou prvky vzácných zemin nebo půda. (Telesur)

PS. Není divu, že i Saúdská Arábie chce do BRICS.

Facebook zlikvidoval RT Arabic
Vlajková loď sociální sítě Marka Zuckerberga smazala stránku pro RT Arabic, odmítla všechna odvolání a předala adresu jinému uživateli, uvedla ve čtvrtek vedoucí kanálu Maya Manna. "Dva týdny jsme bojovali s Facebookem, abychom obnovili pozastavenou stránku RT Arabic se 17 miliony předplatitelů," uvedla Manna na svém telegramovém kanálu. "Snažili jsme se získat vysvětlení toho, co spustilo vypnutí, protože jsme nikdy nedostali žádné odstávky ani komentáře.” Po několika zmatených vytáčkách nám zákaznický servis Facebook "jednoduše popřál štěstí, uzavřel náš kanál a předal adresu URL jinému uživateli," napsala Manna. "Internetová demokracie v celé kráse!” (RT News)

PS. Měla pochopit, že když USA ztratily celý Blízký východ, tak to Rusové nemůžou roztrubovat všem Arabům. Tady nejde o demokracii, pouze o USA.

Jak vytunelovat Českou poštu

To co říká šéf odborů pošty nám před půl rokem říkaly úřednice na normální pobočce pošty. Že to hlavní manažeři České pošty schválně tunelují, aby to jako "nefunkční státní podnik" mohli zprivatizovat. (ČT 24)


Archiv tematických čísel

2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014