Loading...
 
Tisk


Desatero korporátního presstituta

Václav Umlauf 15:03

Nad západními výkony lhaní od BBC až po France 2 by člověk fakt zaplakal. Presstituti to dělají pro jedno procento jen za prachy. Výsledné lhaní podle toho vypadá.

Byl Leopold Hilsner obětí antisemitismu?

Pavel Letko 07.02.2016 09:36

Tehdejší kritika židovského Talmudu s jeho nenávistí proti křesťanům a nežidům vůbec jsou s dnešní kritikou Koránu a hadísů podobné jako vejce vejci. Naším skutečným nepřítelem a otrokářem je strach s nenávistí, které nosíme a živíme v našich srdcích.

Trojí metr spravedlnosti

Václav Umlauf 05.02.2016 13:55

Degenerace spravedlnosti, prozatímně kulminující Klausovou amnestií privatizačních zločinců, zdařile rozkládá nejen nás, běžné občany, ale stala se i nástrojem politického boje.

Dokument: Rada národní domobrany

Marek Obrtel 05.02.2016 09:14

Historicky první rada Národní domobrany (dále jen rada) byla ustavena dne 26. ledna 2016 v Praze. Jejími představiteli se stali podplukovník v záloze MUDr. Marek Obrtel, Nela Lisková a poručík ve výslužbě PhDr. František Krejča.

Je nepřátelské převzetí Německa na programu elit?

Květa Pohlhammer Lauterbachová 03.02.2016 08:30

Německo čelí aktu organizovaného nepřátelského převzetí organizací elit v pozadí, které převzaly kontrolu nad německou vládou. A lidé, sdružení v této skupině, nemají zájem Německo držet pohromadě, nýbrž ho kompletně rozebrat.

Psychopaté

Přemysl Janýr 03.02.2016 08:05

S lidmi s profilem nejbrutálnějších zločinců se setkáme v některých společenských strukturách podobně často či častěji, než ve věznicích se zvýšenou ostrahou.

Konec legrace

Pavel Letko 01.02.2016 07:06

Naše společnost již zcela nepokrytě dává na srozuměnou, že tahle země opravdu není pro starý. Jestliže někdo trpí nebo umírá, ať s námi nepočítá. My ho nepotřebujeme.

Překabátění teroristů na Ukrajině

Petr Umlauf 31.01.2016 15:37

Nastala doba, kdy musíme vědět, jak rozeznáme teroristu od vlastence. Je to celosvětový problém např. v Sýrii nebo na Ukrajině. A tam je to doopravdy vážné, protože tento stát se už rozpadá.
Stránka: 1/256Fast NextLast Page
12327256

Image ........... ImageÚtoky během sobotních demonstrací: co dosud víme
Sobotní demonstrace v Praze přinesly řadu otázek, které souvisí s násilnými konflikty v ulicích a s útokem na Kliniku. Spekuluje se zejména o roli muže, který koordinoval útok maskovaných radikálů. Policie potvrdila, že se jednalo o kriminalistu. (Deník Referendum)

Oskar Krejčí: Opice přináší chaos
Na ekonomickém fóru v Davosu, kde se scházejí mocní, zaznělo, že stejně jako v rozvojových i v rozvinutých zemích chudší polovina obyvatelstva spravuje méně než jedno procento bohatství. Opakuji – stejně v rozvojových i rozvinutých zemích. Vzdělání neznamená získání pracovního místa, školy produkují kvalifikované nezaměstnané. I když neočekáváte velké konflikty, jak bude vypadat moderní společnost za dvacet let při zachování těchto tendencí? (První zprávy)

Povinné kvóty jen pro viníky exodu do Evropy, válečné reparace pro rekonstrukci Libye
Barbarský nájezd 12 zemí po němž Libye jako stát přestala existovat, otevřel cestu masivní imigraci před kterou Kaddáfího režim Evropu izoloval. Exodus nelze zastavit jen porážkou IS, ale rekonstrukcí zničených zemí. (Nová republika)

Když mají xenofobové svátek
Téměř přesně před rokem mělo hnutí IVČRN demonstraci na Hradčanském náměstí, na níž bylo podle nejvyšších odhadů dva tisíce lidí. Byl všední den, kdy je účast na demonstracích obvykle nižší a minimálně lidé mimo Prahu nemůžou přijet. Dnešní tři tisíce neznamenají bůhví jaký nárůst podpory. Konvička už ale nemluví o halal a právech žen, ale o vlastizrádcích, kteří pomáhají uprchlíkům. (A2larm)

Pikantní přednáška Alexandra Mitrofanova: Kreml financuje Marine Le Pen, Sobotka má přístup k tajným informacím, zná úlohu Zemana. Babiš dělá politiku pro idioty
Ať jsou Američané jací jsou, mně nevadí. Bude mi vadit, když tu budou Rusové se svým vlivem. Pokud sem přijdou Rusové, tak protože částečně z toho národa pocházím, vím, co to bude,“ objasnil Alexandr Mitrofanov. „Takže na vás bude připraveno polonium?“ zavtipkoval moderátor. „To ne. Polonium je na mě škoda, to je vzácné. Stačí arzén," pobavil návštěvníky Alexandr Mitrofanov a debata po zhruba dvou hodinách skončila. (Parlamentní listy)

V Salvadoru na žádost Interpolu zatčeni vrahové jezuitů
Salvadorská policie zatkla čtyři bývalé vojáky, jejichž vydání požaduje Španělsko za vraždu šesti jezuitských kněží v roce 1989, z nichž pět bylo španělskými občany. Policie v sobotu podle agentury AP uvedla, že muži byli zatčeni na žádost Interpolu. (Blesk.cz)

Ako sa prepustení zamestnanci z továrne v Chicagu zmocnili svojej fabriky naspäť
Keď sa ich šéf snažil prepustiť, zamestnanci firmy “Republic Windows and Doors” začali okupovať fabriku. Teraz ju vlastnia ako družstevnú samosprávu. (Hlavné správy)

Putin nařídil bleskovou prověrku vojska u hranic s Ukrajinou
Ruský prezident Vladimir Putin nařídil mimořádnou prověrku bojeschopnosti sil Jižního vojenského okruhu. Podle agentury TASS to v pondělí oznámil ministr obrany Sergej Šojgu. Prověrka se týká také některých výsadkových jednotek a dopravního letectva. Cvičení se týká sil u hranic s Ukrajinou, na jejímž východě byly obnoveny těžké boje se separatisty. (Novinky)

Strýček Sam v Arábii: „Modernost pro mne, ale ne pro tebe“
Proč Západ sesazuje arabské sekularisty, ale podporuje arabské krále. (Russia Insider via Zvědavec)

V Nemecku zaútočili na ďalších päť azylových domov
Počas uplynulého víkendu sa v nemeckej spolkovej krajine Sasko stalo terčom útokov päť ubytovní pre žiadateľov o azyl. (Pravda.sk)

Turecká armáda zahájila boje s kurdskými povstalci v Diyarbakiru
V centru města probíhají tuhé boje s použitím kulometů a dělostřelectva. (Politikus)

Ukrajina: Masky revoluce
Dokument Canal+ s anglickými titulky. (PBS)

Donbaské časy: V Itálii uvedli film o Donbasu
Cílem filmu je ukázat hrůzy války na Donbasu. Války, kterou západní média příliš "nenasvítila". (Politikus.ru)

Čajka (2016)
Ty baby jsou zřejmě Putinovy vlivové agentky, jinak si tuhle s…ku snad ani nelze vysvětlit… (Outsidermedia)

Divadlo Troníček: Genderově a politicky zcela nekorektní groteska
Předvolební boj. Bílý dům. Oválná pracovna. Za dveřmi Den díkůvzdání, lesba, puritán, indián, televizní štáb a dva krocani… na telefonu Írán, Izrael, podrazák Barry a Cathy toužící po pohovce… (Divadlo Troníček)

Společenství nenávisti
Tarantinův nový film Osm hrozných je konverzační western s prvky gore a jiných žánrů. Kromě toho jde o jízlivý komentář k historii Spojených států a kritiku současné americké společnosti. Především je to však labutí píseň klasického filmu. (A2larm)

Když Iñárritu a Tarantino dělají totéž…
Několik poznámek k filmům REVENANT Zmrtvýchvstání (2015) a Osm hrozných (2015), které se oba odehrávají na americkém Západě v 19. století. (Kulturní noviny)

Microsoft začal automaticky aktualizovať staršie systémy na špehujúci Windows 10. Takto sa môžete brániť
Microsoft začal presadzovať svoj najnovší operačný systém trochu zvláštnym spôsobom. Ak si na to nedáte pozor, váš počítač/notebook si ho stiahne a nainštaluje sám bez vášho vedomia. (Hlavné správy)

Pandury
Žížalo, ty svině! S touto kauzou přichází do Kanceláře Blaník nečekaný zvrat. (Stream.cz)

Otrávená mediálna kaša IX. – Manifest konšpirátora alebo Všetko je inak
Farmárčiť s ľuďmi sa dá aj otvorene, ibaže by to bolo dlhodobo neudržateľné – stádo sa môže voči tyranovi kedykoľvek vzbúriť. Oveľa praktickejšie je zariadit to tak, aby ľudské stádo ani len netušilo, že je stádom. Vtedy sa nevzbúri, lebo sa nemá proti komu a čomu. Kto sa dokáže okolo seba pozrieť s otvorenými očami, vidí, že práve to sa so svetom stalo. (Nadhlad)

Bez odstranění vykořisťování nelze řešit životní prostředí
Rozhovor s historikem a politologem profesorem Jerry Harrisem z Chicaga. (Haló noviny)

Jindřich Vobořil: Pivo levnější než voda?
Česká společnost je dlouhodobě vysoce tolerantní k nadměrné konzumaci alkoholických nápojů. V současnosti vykazuje cca 15–20 % české populace rizikovou konzumaci alkoholu. Jedná se tedy přibližně o 1,5–1,7 milionu dospělých osob. Je to mimo jiné proto, že alkohol je často nekriticky a nepřiměřeně akceptován v soukromém i veřejném životě, a dokonce i mezi dětmi. Kromě toho, že 94 % patnáctiletých již má za sebou první zkušenost s alkoholem, přibližně 60 % středoškoláků pravidelně pije alkohol. (Parlamentní listy)

Evropský soud: Zaměstnavatel může číst naši poštu, IM a vše ostatní
Zaměstnavatel může monitorovat vaši soukromou komunikaci, pokud k ní používáte podnikové prostředky – počítač, firemní Wi-Fi síť a tak dále. (Živě.cz)

Způsobují příchutě a vůně nemoci?
Tisíce utajených chemických látek se přidávají do kosmetiky a dalšího spotřebního zboží - a některé z nich jsou opravdu odporné. (Mother Jones)

Předávka prvního bloku indické JE jde do finále
Na prvním bloku indické jaderné elektrárny Kudankulam končí poslední garanční zkoušky a blok je připravován na definitivní předání zákazníkovi. Tento blok, postavený ruským Rosatomem, byl 30. ledna znovu připojen k indické přenosové soustavě a bylo zahájeno testování elektrických systémů bloku na výkonu. (TechMagazín)

Hempel a Volkswagen AG: úspěšná spolupráce v ruském městě Kaluga
Na pozvání Volkswagen Group Rus se společnost Hempel nedávno zúčastnila důležitého projektu zajištění protikorozní ochrany vnějších a vnitřních kovových konstrukcí budov a staveb v rámci výstavby automobilové továrny společnosti Volkswagen ve městě Kaluga. Jedná se o největší podnik v regionu, rozkládající se na ploše 400 hektarů v průmyslovém parku Grabtsevo, s projektovanou roční kapacitou 150 000 vozidel. (Konstrukce.cz)

Kdo vlastní virus Zika?
A pro úplnost: Virus Zika je komodita, kterou si můžete od ATCC-LGC koupit online za pouhých 599 dolarů. (Global Research via Zvědavec)

Vírus ZIKA alebo očkovanie? Za epidémiou postihnutí novorodencov možno stojí vakcína
Zatiaľ nikto oficiálne ani nevyslovil možnosť, že príčinou masového výskytu mikrocefálie by mohla byť spojitosť s vakcínou TDAP, ktorou museli byť zaočkované všetky tehotné ženy približne pred 10 mesiacmi. Vláda zatiaľ predpokladá, že príčinou je vírus. (Hlavné správy)

Počteníčko: Poslední země
Zápisky biologa, kněze a pedagoga Marka Orko Váchy z pobytu na Antarktidě. (Kulturní noviny)

Útoky během sobotních demonstrací: co dosud víme
Sobotní demonstrace v Praze přinesly řadu otázek, které souvisí s násilnými konflikty v ulicích a s útokem na Kliniku. Spekuluje se zejména o roli muže, který koordinoval útok maskovaných radikálů. Policie potvrdila, že se jednalo o kriminalistu. (Deník Referendum)

Oskar Krejčí: Opice přináší chaos
Na ekonomickém fóru v Davosu, kde se scházejí mocní, zaznělo, že stejně jako v rozvojových i v rozvinutých zemích chudší polovina obyvatelstva spravuje méně než jedno procento bohatství. Opakuji – stejně v rozvojových i rozvinutých zemích. Vzdělání neznamená získání pracovního místa, školy produkují kvalifikované nezaměstnané. I když neočekáváte velké konflikty, jak bude vypadat moderní společnost za dvacet let při zachování těchto tendencí? (První zprávy)

Povinné kvóty jen pro viníky exodu do Evropy, válečné reparace pro rekonstrukci Libye
Barbarský nájezd 12 zemí po němž Libye jako stát přestala existovat, otevřel cestu masivní imigraci před kterou Kaddáfího režim Evropu izoloval. Exodus nelze zastavit jen porážkou IS, ale rekonstrukcí zničených zemí. (Nová republika)

Když mají xenofobové svátek
Téměř přesně před rokem mělo hnutí IVČRN demonstraci na Hradčanském náměstí, na níž bylo podle nejvyšších odhadů dva tisíce lidí. Byl všední den, kdy je účast na demonstracích obvykle nižší a minimálně lidé mimo Prahu nemůžou přijet. Dnešní tři tisíce neznamenají bůhví jaký nárůst podpory. Konvička už ale nemluví o halal a právech žen, ale o vlastizrádcích, kteří pomáhají uprchlíkům. (A2larm)

Pikantní přednáška Alexandra Mitrofanova: Kreml financuje Marine Le Pen, Sobotka má přístup k tajným informacím, zná úlohu Zemana. Babiš dělá politiku pro idioty
Ať jsou Američané jací jsou, mně nevadí. Bude mi vadit, když tu budou Rusové se svým vlivem. Pokud sem přijdou Rusové, tak protože částečně z toho národa pocházím, vím, co to bude,“ objasnil Alexandr Mitrofanov. „Takže na vás bude připraveno polonium?“ zavtipkoval moderátor. „To ne. Polonium je na mě škoda, to je vzácné. Stačí arzén," pobavil návštěvníky Alexandr Mitrofanov a debata po zhruba dvou hodinách skončila. (Parlamentní listy)

Stranou války teroru v Sýrii zůstal třetí vzadu, který se ale pomalu přestává smát. Izraeli se prozatím podařilo efektivně a pomocí cizích teroristů a žoldnéřů ničit Sýrii, a přitom zůstat stranou pozornosti. Tematické číslo Dvě skryté války Izraele (2015-10) ukazuje, že situace se postupně mění v neprospěch Židovského státu. Externí válku doplňuje interní válka proti všem občanům druhé kategorie, kteří v této zemi musí žít. Násilný zábor zemědělské půdy, ilegální okupace území, výmaz komunitní paměti, konfiskace vody, ropy a ekonomické vykořisťování Palestinců vede ke stále rychlejší degradaci občanské společnosti v této kdysi relativně demokratické zemi. Příští války o budoucnost Izraele se již povedou na nezákonně okupovaném území. První a nejdůležitější je a bude boj o Golanské výšiny v Sýrii.
Image

Image
Smlouva TTIP: korporátní revoluce, která požere své děti

Image
Atentáty ve Francii aneb Začarovaný kruh státního a náboženského teroru