Loading...
 

Test na koronavirus a test trpělivosti s manipulacemi

Autor: Václav Umlauf - Zveřejněno 02.12.2020 21:21 - (1450 Návštěv)

Otázka je jasná: Jsou spolehlivé testovací kity PCR založené na kritizované studii publikované v Eurosurveillance v lednu 2020? Mají její kritikové z listopadu 2020 pravdu v tom, že tento výzkum byl úplně fiasko a byl zmanipulovaný farmaceutickými společnostmi?

Když chceš mír, buduj mír

Autor: Aleš Macháček - Zveřejněno 29.11.2020 15:00 - (1816 Návštěv)

Honduras v říjnu letošního roku ratifikoval mezinárodní smlouvu o úplném zákazu jaderných zbraní (TPNW]) a stal se tak padesátým členem Smlouvy. Na textu smlouvy spolupracovalo a text odsouhlasilo 122 států. Smlouva vejde v platnost 22. 1. 2021.

Cenzurovaná planeta: závěry univerzitní studie

Autor: R. Sundara Raman et al. - Zveřejněno 27.11.2020 18:44 - (2538 Návštěv)

Analyzujeme 20 měsíců měřených hodnot dálkově vykonávané cenzury internetu podle údajů shromážděných v 220 zemích. Studie potvrdila zvýšení cenzury ve více než 100 zemích. Výzkum umožní výzkumným pracovníkům průběžně sledovat nasazení rušiček na webové síti, sledovat změny v politickém zadání ohledně cenzurovaných zemí a lépe pochopit cíle rušení.

Labutí píseň Tichého oceánu

Autor: Aleš Macháček - Zveřejněno 20.11.2020 15:00 - (4255 Návštěv)

Nebylo možno předvídat, že problém úniku radioaktivity se nepodaří vyřešit ani po deseti letech a plán na likvidaci zbytku palivových tyčí je na dalších deset let. Tedy nejméně dalších 10 let neustálé možnosti masivního nukleárního výbuchu a pokusů čistit radioaktivní vodu. Tento rok ohlásilo TEPCO a japonská vláda, že vypustí do Tichého oceánu milion tun radioaktivní vody z nádrží.

Prezidentské volby v USA - tragikomedie pokračuje

Autor: Pavel Letko - Zveřejněno 17.11.2020 22:00 - (5007 Návštěv)

Soudobá demokracie Západu funguje tak, že lidé z pozadí korumpují herce v popředí, kterým se bůhvíproč říká „politici“. Skutečnými vládci jsou tak nevolené korporace, mafie, mnohé mocné rodinné klany, případně náboženské organizace, které ostatně často fungují na podobné bázi. V popředí káží charismatické osobnosti, v pozadí se sčítá mamon a vliv.

Proč vyhrálo Rusko v Karabachu

Autor: Václav Umlauf - Zveřejněno 15.11.2020 20:00 - (6908 Návštěv)

Sledujte zelenou linku silnice E 99 a vidíte trasu budoucího ropovodu a plynovodu do Evropy. A o tom je studená válka Západu s Ruskem, která se nyní vedla v Karabachu. Nejprve stavíte zbytečné ropovody, aby obešly Rusko, pak stavíte zbytečné ropovody a plynovody, aby obešly proamerické loutkové režimy v bývalém Sojuzu.

Kuba odolala

Autor: Aleš Macháček - Zveřejněno 09.11.2020 06:00 - (5196 Návštěv)

V době, kdy tzv. vyspělé kapitalistické státy těžce zápasí s virem, vyslala Kuba 593 zdravotnických pracovníků do 14 zemí na pomoc v jejich bitvách proti pandemii. Tito zdravotničtí pracovníci patří k pohotovostnímu lékařskému kontingentu Henryho Reeva pojmenovaného po generálovi narozeném v USA, který bojoval v 19. století v první kubánské osvobozenecké válce za nezávislost.

Bolívie: konec noční můry

Autor: Jana Jetmarová - Zveřejněno 08.11.2020 10:54 - (5098 Návštěv)

Prozatímní vláda si vytvořila poměrně velký manévrovací prostor a vládla téměř rok. Za tuto dobu se jí podařilo zemi ekonomicky zruinovat a přesvědčit mnoho zarytých odpůrců Moralese o tom, že přes jeho nepochybné osobní defekty byla čtrnáctiletá vláda MAS to nejlepší, co mohlo většinu indiánských obyvatel Bolívie potkat.

Levice a čekání na Kašpárka

Autor: Pavel Letko - Zveřejněno 07.11.2020 19:25 - (4367 Návštěv)

O žádné bratrství, solidaritu či dokonce pravdu a lásku v dnešním pojetí „levice vs. pravice“ opravdu nejde.Uměle vyrobené maso z bioreaktoru se začne prodávat
Singapur jako první země na světě schválil prodej laboratorně vytvořeného kuřecího masa. Kuřecí nugetky, kvůli kterým nemusela na porážku žádná drůbež, může zákazníkům v městském státě nabídnout kalifornská společnost Eat Just. Informovala o tom agentura Reuters. (Echo24)

Ruský radar dlouhého dosahu odhalil během atentátu na Solejmáního neviditelné americké stíhačky u iránských hranic
Arabské vydání RT News citovalo ruské radarové jednotky ohledně radaru Kontejner, který byl zaveden do výzbroje ruské armády 1. prosince 2019. Tento radar detekoval průzkumná letadla NATO a tajné stíhačky na íránských hranicích při vraždě generálmajora Solejmáního, který byl velitelem íránských jednotek Al-Kuds. Zpráva uvádí, že radar zaznamenal 8. ledna 2019 šest amerických stíhaček páté generace létajících poblíž íránských hranic poté, co Írán namířil raketové útoky na americké základny v Iráku. Strategický radar umístěný na ruském území tehdy sledoval americké reakce na zásah a monitoroval veškeré pohyby vzduchu v regionu, včetně US-stíhaček typu stealth. (Al Manar)

ZKRÁCENÝ PŘEPIS POSLEDNÍHO NEJDŮLEŽITĚJŠÍHO PROJEVU DONALDA TRUMPA
Co je to za systém? Musíme přejít na papír, možná to trvá déle, ale jediným bezpečným systémem je papír, ne tyto systémy, kterým nikdo nerozumí, včetně lidí, kteří je provozují. I když si bohužel myslím, že někteří jim rozumí až příliš dobře. (Pravý prostor)

V Georgii 4 tajní sčítači přihodili Bidenovi 69 tisíc hlasů, které neodevzdali voliči
Včera se tento podvod s velkým rachotem provalil před vyšetřovacím výborem Senátu státního Kongresu v Georgii. V přímém přenosu jej nejen po celých USA, ale do celého světa vysílala síť lokálních novin The Epoch Times. Včetně konstatování senátorů, že jde o brutální porušení volebního zákona, který nařizuje, aby se všechny úkony sčítání odehrávaly pod dohledem veřejnosti reprezentované volebními pozorovateli a novináři. (Nová republika)

A je to venku! Americká CDC poprvé oficiálně přiznala, že COVID-19 se poprvé objevil už v roce 2019 v amerických nemocnicích v krevních konzervách dávno předtím, než se objevily první případy v čínském Wuhanu!
Redakce Aeronetu o tom informovala v předstihu již v březnu tohoto roku, když při kongresovém slyšení to připustil i šéf CDC a mluvčí čínského ministerstva zahraničí ukázal na americkou referenční laboratoř Fort Detrick v Marylandu! (Aeronet)


Archiv tematických čísel

2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012