Načítání...
 

Jak se lže v EU-kolonii

Autor: Václav Umlauf - Zveřejněno 08.08.2022 12:30 - (2311 Návštěv)

Přijedu do Česka a podle veřejnoprávní telky mám pocit, že jsem se dostal do Severní Koreje. Zdejší specialitou je lhaní o Ukrajině, které dosahuje téměř paranoické úrovně.

Arcibiskup C. M. Viganó: Krize lidstva a úpadek Západu

Autor: Květa Pohlhammer Lauterbachová - Zveřejněno 05.08.2022 10:45 - (2255 Návštěv)

Aby mohla být sociální struktura znovu vybudována, je zapotřebí si uvědomit, že to, co probíhá, je likvidace státu. Ta je prováděna za spolupráce vládnoucích a celé politické třídy.

Vstoupí Kuba do BRICS?

Autor: Aleš Macháček - Zveřejněno 01.08.2022 08:00 - (1811 Návštěv)

Možná, že současný chaos provázející selhání kapitalismu, nové války a mezinárodní rozpory odvedou pozornost americké vlády od starostí jak ponižovat Kubu. Možná bude mezinárodní solidarita s Kubou dále růst, není vyloučené, že jižní Amerika bude následovat kroky sociálních reforem, které již začaly.

Válečná ekonomika III: Fialův rozkvět a blahobyt

Autor: Stanislav Blaha - Zveřejněno 25.07.2022 18:00 - (2042 Návštěv)

Uběhlo už více než půl roku od instalace současné vlády založené na spolupráci pěti "demokratických" stran, jmenovitě ODS, TOP09, KDU-ČSL, STAN a Pirátů. Je tedy načase laskavě zhodnotit její působení a přátelsky jí poradit, jak ještě lépe a radostněji spravovat naši krásnou zemi.

Rusko a "Great Reset“ (1. díl)

Autor: Květa Pohlhammer Lauterbachová - Zveřejněno 13.07.2022 08:00 - (6101 Návštěv)

Kdo je tedy vlastně Vladimír Putin? A proč chce vytvořit „nový typ společnosti“ založené na změnách genetiky lidí?

Peníze pro život, a ne pro smrt

Autor: Aleš Macháček - Zveřejněno 11.07.2022 08:00 - (2397 Návštěv)

Kdy nastane ten den, kdy kriminální jednání bude označeno jako kriminální a trestáno a kdy bankovní systém přestane být nositelem válek a dalších zločinů?


Má vlast aneb Kočka leze dírou, pes oknem

Autor: Aleš Macháček - Zveřejněno 05.07.2022 12:00 - (3575 Návštěv)

Kdysi bylo počinem moudrého panovníka zakládat knihovny a pořizovat překlady cizích děl, naši "panovníci" nyní vyřazuji jak knihy autorů "cizáků", tak autorů našich, ale nepohodlných, těch co překáží ve vidině krásných zítřků.

Hrátky s falešnou pamětí

Autor: Aleš Macháček - Zveřejněno 25.06.2022 12:00 - (2789 Návštěv)

22. února 2022 v podcastu BBC Life scientific hovořil Jim Al-Khalili s Julií Shaw o jejím výzkumu falešné paměti. Cílem výzkumu bylo stanovit, jak dalece může falešná paměť ovlivnit výsledky soudních řízení. V rámci tohoto projektu dospěla J. Shaw k překvapujícímu číslu. Existuje až 70 procent lidí, kterým lze jednoduchou technikou vytvořit falešnou paměť dokonce o tom, že spáchali trestnou činnost.

E-republika, agenti a mimozemšťani

Autor: Václav Umlauf - Zveřejněno 21.06.2022 21:10 - (4066 Návštěv)

Odolával jsem poměrně dlouho, ale bohužel na každé prase se už někde vaří voda. Volal mi Stan a řekl, že podle amerických kritérií jsem prý mimozemšťan. Ty potvory se hodně množí a jsou už dávno mezi námi.Izraelský zdroj: Rakety Islámského džihádu vypálené na Jeruzalém byly velmi přesné
Izraelský představitel ve středu (10.08.) prohlásil, že rakety, které během nedávné agrese proti pásmu Gazy vypálily na okupovaný Jeruzalém brigády Al-Kuds jako ozbrojené křídlo Islámského džihádu, byly velmi přesné. "Rakety, které byly v neděli (07.08.) odpáleny na Jeruzalém, byly velmi přesné a způsobily velké škody," citovala izraelská média oficiálního představitele, píše PalToday. Izraelská okupace zahájila v pátek 5. srpna rozsáhlý útok na pásmo Gazy, při kterém zahynulo 45 lidí včetně 14 dětí a více než 300 bylo zraněno. (al Manar)

PS. Palestinský odpor vypálil na okupovaná území za necelých 60 hodin více než 1100 raket, což potvrdila palestinská a izraelská média. Rakety byly vypáleny na pohraniční osady v Gaze, na Tel Aviv a Jeruzalém. Odhaduje se, že asi polovina z nich dopadla na území Izraele. Palestinské video z ostřelování je ZDE. Raketometnou salvu neumí plně zneškodnit ani ruská PVO.

Bývalý ministr zahraničí SRJ Vladislav Jovanović komentuje vyostření situace v Kosovu
Amerika se pokouší vydráždit Srbsko menšími provokacemi, aby sondovala půdu a zjistila, do jaké míry je připraveno bránit Srby v Kosovu. Premiér Kurti a situace v Prištině jsou pro Ameriku jen pomocnými prostředky. USA to ale nesmí přehánět, nesmí překročit Rubikon, jak to dělala dříve. Washington uvědomuje, že může ztratit Srbsko, a to je důležité nejen kvůli Kosovu, ale i kvůli Republice srbské. Ani jeden z těchto dvou problémů nemůže být vyřešen bez našeho souhlasu nebo bez naší kapitulace.
Jejich cílem je postupně zlomit Srbsko pomocí neustálých hrozeb a nátlaku, a donutit ho k účasti v realizaci amerických cílů na Balkánu. Nepodaří-li se jim toho dosáhnout hned, může se to stát pro Američany výzvou. Pak mohou změnit taktiku a přístupu k nám, aby proces urychlili. (Sputnik)

PS. Klasický model jako ve Venezuele. USA nejprve hledá zrádce v dané zemi na založení páté kolony, jde o majdanové ovládnutí země zevnitř. Dá to nejméně práce a stojí to jen úplatek a slib zisku z dobytého státu. Když to nejde, tak se jde na přímou vojenskou invazi přes najaté žoldnéře, což jsou v tomto případě kosovští Albánci. To už je dražší podnik a nejistý, protože zatím USA nikde dlouho nevydržel. Zato v Česku je zradu pořadník.

Čtrnáct mladých kanadských lékařů zemřelo po očkování a předtím nikdo během posledních 30 let
Od 13. července do 28. července zemřelo 7 lékařů, tedy v průměru každý druhý den jeden lékař po dobu dvou týdnů. A příčiny úmrtí byly statisticky neobvyklé: dva zemřeli při plavání (což je velmi vzácné), jeden zemřel ve spánku (velmi vzácné) atd. Kontroloři faktů nás všechny ujišťují, že všichni tito lékaři zemřeli z jiných důvodů; to, že všichni zemřeli hned po očkování, byla prostě smůla. To není správný metr. Kontroloři faktů nám musí říct, kdy se to stalo naposledy, že během 14 dnů zemřelo 7 lékařů z neobvyklých příčin. Nemohou. To je bezprecedentní. Celkem 14 úmrtí mladých lékařů za posledních 9 měsíců, všechna krátce po očkování. (Steve Kirsch blog)

PS. Moje známá, neočkovaná doktorka v nemocnici mi řekla, že dokud nezačnou umírat doktoři, tak se proti tomu šílenému očkování nebude dělat nic. A ejhle...


"Jsou to zvířata, ne lidé." Zelenskij propouští odsouzené násilníky a mučitele dětí, aby posílil vyčerpanou armádu
Vůdci nechvalně proslulého praporu Tornádo, kdysi odsouzení ukrajinskými úřady a uvěznění za sadistické mučení a znásilňování nezletilých, jsou na rozkaz Volodymyra Zelenského na svobodě. Podle zprávy ukrajinských médií z 11. července byl Ruslan Onišenko, velitel nyní rozpuštěného praporu Tornádo, propuštěn v rámci plánu prezidenta Zelenského na propuštění vězňů s bojovými zkušenostmi. Vedle neochvějné oddanosti fašismu je Onišenko znám jako psychopatický sadista, který se podílel na sexuálních útocích na děti, brutálním mučení vězňů a vraždách. Onišenkovo propuštění následuje po Zelenského příkazu z 27. února propustit další odsouzené bývalé členy Tornáda, jako je Danil "Mujahed" Ljašuk, fanatik z Běloruska, který otevřeně napodoboval ISIS a chlubil se mučením zajatců pro samé potěšení. Podle Zelenského dekretu by vězni s bojovými zkušenostmi mohli "kompenzovat svou vinu" bojem na "nejžhavějších místech". (Gray Zone)

PS. Po ostřelování jaderné elektrárny už nemají kam klesnout.

Varovná aplikace Corona: stav očkování bude rozpoznatelný podle barvy
Karl Lauterbach odhaluje novou aktualizaci aplikace Corona warning (CWA). Různé barvy budou v budoucnu poskytovat různá práva. Tento systém již v Číně existuje. Spolkový ministr zdravotnictví Karl Lauterbach obhajuje své kontroverzní plány na podzimní Coronu. Kritiku vyvolává především plán vyjmout z povinnosti nosit masku pouze nově očkované osoby. To by také znamenalo, že lidé, kteří jsou v současné době již trojnásobně nebo dokonce čtyřnásobně očkováni, by byli z očkování vyňati. Lauterbach se však nedomnívá, že by se lidé od podzimu nechávali očkovat každé tři měsíce, aby byli zproštěni povinnosti nosit masku. Píše, že tato myšlenka je "absurdní". A dále: "To žádný lékař nedělá, to nikdo nechce." Lauterbach se drží svého plánu, hájí nový zákon o ochraně před infekcemi a potvrzuje: "Pokud jsou na podzim k dispozici vakcíny, které chrání před infekcemi, měly by být prospěšné i pro očkované osoby. Na podzim se nelze obejít bez masek uvnitř. U nově očkovaných by byla výjimka odůvodněná." Karl Lauterbach: "U CWA se počítá s jinou barvou certifikátu". (Berliner Zeitung)

PS. V Číně chtěli lidi veřejně demonstrovat před bankou, která je okradla. Úřady jim změnily v mobilech zelený kovidpas na červený. Byli tzv. "pozitivní" a museli zůstat doma pod zákonem uloženou karanténou. A bylo po demonstraci, legálně a elegantně.


Archiv tematických čísel

2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012