Zvláštní informace, týkající se tažení islámského radikálního hnutí ISIS, vyplývají na povrch. Předpokládáme, že tento článek v Global Research, zde přeložený do němčiny neunikne pozornosti a bude během pár dnů přeložen do češtiny alternativním webem, který články z tohoto zdroje pravidelně přebírá. Nicméně jsme již popisovali v předchozím článku, odkud vítr vane, a že bychom neměli věřit všemu, co nám je v médiích prezentováno (Teror ISIS, západní lži a propaganda). Kde se vzal, tu se vzal, je tu místo al-Kájdy iluzorní stát islámský kalifát. K jeho vzniku a mocenskému zázemí se podívejte na článek Proč uspěli islamisté v Iráku.

Historický kalifát a současná vláda ISIS

Většina z nás netuší, co to vlastně kalifát je. Kalifát je území ovládané vládcem kalífem. Samozřejmě to může být pouze muž. Poslední kalifát existoval v Osmanské říši až do roku 1924, kdy byl odstraněn Kemalem Atatürkem. Protože je islám státním náboženstvím, musí být kalifát teokratickým státem. Kalífovi přísluší výkon světské a duchovní moci, nicméně však není prorokem, a tudíž nemá co mluvit do náboženské doktríny. Slovo „kalif“ znamená v arabštině "následovník". Prvním kalifem byl Abu Bakr, bojovníkům ISIS se dnes objasňuje, proč se jejich vůdce dnes jmenuje „Abu Bakr- al Baghdadi“ – „Abu Bakr z Bagdádu“. Kdo se za tímto jménem skrývá, se ještě ukáže.Vypadá to jako levná hollywoodská produkce. Místo obávané al-Kájdy se vynořila najednou dobře vyzbrojená osmdesátitisícová armáda, připravená zřídit v krizových zemích Blízkého východu Iráku, Íránu, Sýrii a bůhví kam až to plánuje – možná až k Vídni - nový islámský superstát kalifát. ISIS je údajně odnoží al-Káidy, seskupení mudžáhidů – bojovníků, kteří byli vycvičeni agenty CIA v 80. letech minulého století a nasazeni v Afghánistánu. Později byli nasazeni jako žoldáci do všech konfliktů, ve kterých hrál roli islám: od Čečenska, přes Irák a Sýrii až po Bosnu. Koncept kalifátu byl dle některých zdrojů vyvinut tajnými službami a Donaldem Rumsfeldem a prozatím si stanovuje skromné cíle: má ambici ovládnout Irák a Sýrii. Jak je všeobecně známo, hlavním sponzorem sunnitské sekty ISIS jsou Saúdové, spojenci USA. Hlavním cílem je vytvoření sunnitské rovnováhy v regionu proti šíitskému Íránu.

Bratrovražedná válka bude stát muslimy, podobně jako dnes křesťany na Ukrajině, tisíce nevinných životů. Ale nejen muslimů, nýbrž i jiných náboženství, a naplňovat tak cíle globalistických elit v duchu „Nového světového řádu“. Budou vznikat nové státy, vždy dle etnik. Lidé budou vyháněni ze svých domovů, ostatně právě probíhá perfektní předehra na Ukrajině. Ani křesťané nebudou ušetřeni, naopak, dnešní vraždy a teror proti nim jsou součástí plánu.

Vůdce ISIS agentem Mossadu?

Z tohoto zdroje přichází informace, že vůdce radikálních bojovníků ISIS jménem Bakr-al Baghdadi je ve skutečnosti izraelský občan Simon Elliot. Článek se odvolává na odhalení Edwarda Snowdena. Elliot byl původně hercem, byl však rekrutován a později vyškolen izraelskou tajnou službou Mossadem. Elliot Shimon byl vyškolen speciálně pro vedení psychologických válek v islámských zemích a z bohaté fotodokumentace, pokud není manipulovaná, jsou jasné jeho kontakty. Tento budoucí kalif islámského státu abu-Bakr al Baghdadi má úzce spolupracovat s tajnými službami USA, Anglie a Izraele. Pod jejich vedením má dojít ke sjednocení teroristických islámských sil z celého světa do jednoho centra.

Zdá se to být přitažené za vlasy? Jenom zdánlivě. Každý chce mít svého nepřítele pod kontrolou. A jaké důsledky bude mít tato strategie pro západní země a USA?

  • Další drsné omezení práv občanů a likvidace posledních zbytečků demokracie, která už prakticky neexistuje. Zvýšené slídění, šikana, kontrola, fašistický teror. Tím se naplní druhé dějství velké historické hry, která byla zahájena houkáním sirén hasičů, řítícím se 11. září 2001 k troskám dvojčat Světového obchodního centra na Manhattanu.
  • Posilování nenávisti vůči muslimům. Čím více agresívní politika a vyvolávání konfliktů na Blízkém východě, tím více utečenců za branami Říma, řečeno obrazně. Tedy útok emigrantů na Evropu a do USA, Kanady a dalších zemí.
  • Zvláštností je, že ještě nikdy nežilo v USA tolik muslimů jako dnes. Tato velmi levná pracovní síla bude terčem rostoucí nenávisti a rasismu a bude s ní zacházeno jako s lidmi druhé kategorie. Vzpomeňme si jenom, jak dlouho trvalo překonání předsudků ze strany české vůči Vietnamcům, kteří sem uprchli před válkou a napalmem ze zničeného Vietnamu. Stejné to bylo ve Franci s Alžířany nebo s Turky v Německu.
  • Při každých volbách mají politici plná ústa keců o hodnotách naší civilizace a křesťanských ideálech a přitom svými postoji a zahraniční politikou přispívají k radikální muslimizaci západoevropské společnosti. Stačí se podívat na roli Francie a dalších zemí v Sýrii a Libyi.
  • Budou vznikat s největší pravděpodobností etnicky čisté (a etnickým čistkám nakloněné) státy, sahající od ruských hranic až po střední Evropu a Balkán, které budou pod dozorem Velkého bratra a budou ovládány vojensko-průmyslovým komplexem, zatímco Izrael a USA se budou tvářit jako ochránci slabých evropských národů. Viz vyzbrojování pobaltských republik, stálá přítomnost vojsk NATO v zemích východní Evropy. Probíhá přeměna policie ve vojenské organizace, které budou brutálně potlačovat jakékoliv projevy nespokojenosti občanů.


Už asi nebude možné spolužití lidí různých náboženství, jako například v Libanonu nebo Sýrii. To vše je minulostí již dnes. Každému etniku bude nabízena pseudodemokracie, odtržení se od stávajícího státu. Samozřejmě podpora nebude zadarmo, ale vždy vedena snahou ovládnout surovinové zdroje daného teritoria, jako je tomu dnes na Ukrajině i jinde. Až do doby, kdy budou vyčerpány surovinové zdroje či jiné strategické výhody.

Zdroje článku z Epochtimes zde a z Global Research zde.