11. srpna 2015 skupina aktivistů zabývající se geoengineeringem včetně neohroženého výzkumníka a občanského žurnalisty Patricka Roddieho vystoupila se svým svědectvím před americkou vládní Agenturou pro životní prostředí (EPA).

Podívejte se na záznam Patrickova vystoupení o tom, že na nás v rámci tajného projektu z nebe padá velké množství kovových částic, což má velký dopad na životní prostředí.

EPA má teď zákonnou povinnost něco s tím udělat.

Po Roddiem vystoupili tito aktivisté: Jim Lee, Amanda Bayes a Max Bliss. Podívejte se na Patrickovo svědectví:


A zde je odkaz na celé slyšení.

Webová stránka Patricka Roddieho: http://stopsprayingus-sf.com

Přidejte se k Patrickovi na Twitteru @webbery

Peter Kirby je výzkumník z kalifornského města San Rafael, spisovatel a občanský aktivista. Přečtěte si jeho elektronickou knihu Chemtrails Exposed: A New Manhattan Project.

Přidejte se k Peterovi na Twitteru @PeterAKirby

Copyright © Peter A. Kirby, Activist Post, 2015

Překlad: Stan

Komentář redakce: Možná se tedy dočkáme rozuzlení v otázce tzv. "chemtrails". Dopadne-li to dobře, dozvíme se více o běžných leteckých emisích a jejich dopadu na životní prostředí - a aktivisté se budou moci věnovat něčemu jinému. Dopadne-li to špatně, dozvíme se, že se někdo rozhodl posypat nějakým svinstvem nejen pole, ale i lidi, a to nejen ve Vietnamu nebo nedávno v Sýrii, ale i takříkajíc v "mírových podmínkách". A třeba se dozvíme i pravý motiv, protože předkládané možnosti se podobají spíše velmi špatné sci-fi. Uvítáme a oceníme, pokud někdo ze zájemců přeloží, případně i otitulkuje celé slyšení.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 250 Kč
Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!