Josep Borrell z Bruselu oficiálně oznámil, že EU země se stanou zemí přímého válečného konfliktu. NATO už je angažováno v konfliktu na Ukrajině přímo: dodávky zbraní Ukrajincům a jejich výcvik, působení vojenských specialistů na frontě, boj najatých a placených žoldáků, satelitní špionáž a vedení boje, navádění řízené munice atd. Teď jde o to, aby se proxy-válka na Ukrajině stala proxy-válkou s Ruskem v rámci celé EU. A to v posledku znamená zavedení stranného práva a zrušení demokracie. Podívejte se na oficiální datum, kdy začala ukrajinizace EU. Česko, tedy přesněji řečeno Čechistan, vstoupil přímo do války v zastoupení, a tady si toho nikdo ani nevšiml. To je fantastický výkon politické pitomosti a další generace si za nás budou ťukat na čelo. Citujme tento český článek ZDE.

Evropská unie chce výrazně zvýšit vojenskou pomoc Ukrajině a zvažuje vytvoření výcvikového programu pro ukrajinské vojáky. Dnes to řekl šéf unijní diplomacie Josep Borrell. O plánech budou jednat ministři obrany členských zemích příští týden na neformálním zasedání v Praze, uvedla agentura AFP. Podle Borrella Ukrajina čelí plnohodnotné konvenční válce, která vyžaduje navýšení vojenské pomoci. Výcvikový program EU by se podle Borrella konal v zemích, které sousedí s Ukrajinou. Dodal, že pod záštitou Evropské unie v současnosti působí po celém světě 17 vojenských misí, například v Africe. "Doufám, že (program) bude schválen," dodal. Konkrétní parametry programu ale nesdělil, protože nechtěl předjímat výsledky diskuze mezi představiteli členských států.


Shrňme stručně průběh války na Ukrajině. Po ilegálním puči na Majdanu byla země na klasický klausovský, ruský a obecně východní způsob vykradena mafiánskými oligarchy z Ukrajiny a Ruska. Ti si uložili naloupený zisk v západních bankách a ve druhém kole umožnili neoliberální loupež prováděnou transatlatickým oligopolním systémem napojeným na jimi vlastněný vojensko-průmyslový komplex a na zkorumpované politické elity Západu. Tento moloch se v nezávislé (tj. nikoliv korporátní) politologii označuje termínem "Deep state". To znamená, že ve druhém kole plundrování a rozkrádačky byla na Ukrajině vybudována síť amerických vojenských biolaboratoří, které nominálně vlastnily špičky politické reprezentace, viz roli klanu Bidena a Clintonových. Válečné předpolí proti Rusku fakticky řídil Pentagon a CIA. Zbytky rozkradeného a zničeného průmyslu byly převedeny na válečnou výrobu.

Pak začal vojenský útok armády na vlastní občany skrze operaci na Donbasu. To byla "ukrajinská zvláštní operace", která měla trvat několik měsíců, stejně jako operace Barbarossa. Na způsob nacistické ideologie měla zajistit kompletní dominaci ukrajinských nacionalistů na rusky mluvících územích Ukrajiny. Nic nového pod sluncem, prostě se měly na Ukrajině revidovat výsledky Druhé světové války, včetně odsunu Rusů místo odsunu Němců. Black Rock a Monsanto před integrací německého koncernu Bayer si prakticky zadarmo zabrali černozem na Ukrajině. Také nic nového. Imperiální války se nevedou kvůli demokracii a rozhodně nejsou charita. Od genetických experimentů ve vojenských US-biolabotořích se mělo plynule přejít ke gentechu na poli, prostě ráj na zemi pro jedno transatlantické promile. Ukrajina jako stát de facto zbankrotovala ještě před speciální operací Kyjeva, takže byla dokonale vydíratelná. Prostě a jasně, evropské Řecko ve velkém, ale bez členství v EU.

Začalo druhé kolo, když se speciální operace na Donbase přestala dařit a i přes přímou pomoc NATO došlo ke katastrofálním porážkám ukropů. Rusové pochopitelně přímo řídili opolčence, takže síly na papíře byly zcela vyrovnané. Jenže kotle v Ilovajsku a Děbalcevu znamenaly pro NATO totéž, co bitva u Moskvy pro nacisty. Byl konec, došlo k zavření příměří. Novorusije si vybojovala autonomii a stala se de facto ruskou gubernií. Ukropové se zbraněmi naváděnými NATO tedy začali zabíjet civilisty a ostřelovat civilní objekty v Novorusiji. Fašistické jednotky jako Azov, Kraken a další se chystaly na rozhodující útok na ropná pole na Kavkazu. Pardon, to byla Druhá válka a byli to patentovaní nacisté, dokonce i podle našich dosud nepřepsaných učebnic dějepisu. Takže nyní začala bitva o Stalingrad podle ruského scénáře, a to další operací Uran. To byla tentokrát ruská speciální operace na Ukrajině. Rusové měli dobrý návod, jak na to, přímo z proatlantického Kyjeva.

A nyní jsme ve třetím kole, když se uzavírají kleště u Stalingradu, což je fronta na Donbase s klíčovými opevněnými pozicemi u Bachmutu, Slavjanska a Kramatorska. To byly sovětské předsunuté body PVO, které měly chránit Moskvu v první vlně útoku jaderných raket ze Západu. Betonové atomové kryty jsou tam stejné, jako byly v závodě Azov. Odtud po prohraném boji v Mariupolu nakonec vylezli do zajetí neonacisté, západní poradci a žoldnéři, hlavně Ukrajinci naverbovaní do francouzské cizinecké legie. Ocelárny Azov v Mariupolu se staly hrobem neonacistického pluku Azov, což pro nás, filosofy dějin, vůbec nezní špatně.

Boje na linii fronty u Donbasu se před týdnem rozběhly v pásmu 1000 km, od Chersonu až po Charkov. Ukrajinská opevnění budovaná s pomocí NATO za zbylé ukrajinské peníze na proxy-válku proti Rusku jsou nyní prolomena v první a nejdůležitější obranné linii asi na 5-6 místech. Odhady západních a východních vojenských expertů jsou celkem shodné, do konce podzimu se ukrajinská fronta zhroutí. Ukropové a NATO společně prohráli v opevněních krvavý finální boj muže proti muži, viz svědectví donbaského opolčence z dobytého závodu Knauf (ZDE) v Soledaru. Ten mladý velitel bojuje už od zahájení ukrajinské speciální operace na Donbasu. Nyní šel dvakrát na opolčenský cvičák doplňovat stavy zdecimované jednotky po dobývání ukropských opevnění v první linii u Popasnoje.

Armáda Zelenského přímo placená za peníze Západu (tedy i za moje daně) nemají další vojáky jako kanónenfutr, protože elitní jednotky byly vybity ruskými raketami a děly. Viz útok Solncepjoků s termobarickým střelivem na klíčovou železobetonovou obranu u obce Piesky (ZDE).


Těch 43 vteřin nemohl v zákopech nikdo přežít, ani v sovětských a NATO úkrytech. Ukropové nemají střelivo, ukrajinští oligarchové a Zelenský je okradli o všechno, zemi hrozí hlad a po vypnutí ruského plynu a elektriky ze Záporoží (asi 30 % ukrajinského proudu) tam bude zima jako v Rusku. Vítězové nechají asi ukrajinská města s lidmi přežít, proto je nebombardují, jako neofašisté Doněck a jadernou elektrárnu Záporoží. Západ nechává Zelenského a spol. praktikovat logiku spálené země prováděnou předtím nacisty v Rusku a na Ukrajině za Druhé války: co jsme prohráli, to musíme zničit do mrtě.

A nyní jsme ve čtvrtém bodu, viz fatální válečná deklarace Borrella, mávání válečným tomahavkem nějaké Černochové a spol. Profesionální komik a prezident přestává inkasovat tištěné dolary na válku a také mu přestávají dodávat zbraně. Například Libanon dostal jako úplatek od USA na příští proxy-válku na Blízkém východě 2,5x víc obrněných vozidel než bojující Ukrajina (ZDE). Vůdcovy zázračné zbraně se opět nekonaly, nejnovější americké zbraně mají po první salvě životnost 24 hodin a moderní německé houfnice se rozpadly zhruba po 100 výstřelech. Ruské iskandery staré 20 let si létají, kam chtějí. Zatím 3x vypuštěný Kindžál probouzí v zelených mozcích NATO naprosté noční můry, protože opravdu manévruje (!) v hypersonické rychlosti 10 Machů. Takže válka je prohraná, ale s tím se počítalo. Zničená Ukrajina a mrtví Ukrajinci jsou jednoduše západními elitami odepsáni jako nutná, ale nezbytná oběť při novém Drang nach Osten. Musím uznat, že po imperiálních bojích v Brity rozdělené Indii (hindové, muslimové) a pak na Blízkém východu (sunnité, šíité) se impériu podařil další mistrovský kousek u Slovanů, který je v podstatě stál jen pár natištěných zelených bankovek.

Jenže další a poslední kolo už tak jednoduché nebude, viz naše série článků o ukrajinizaci EU (ZDE). Jedno promile nemůže kontrolovat Západ jen přes epidemie a očkování, protože, milí Švejkové, jsme ve válce a opět táhneme na Stalingrad. Fialová pětikolka názorně ukazuje zkoprnělým občanům, a dokonce i privatizačním zlodějům z ODS a spol., jak bude vypadat válečná ekonomika pod přímým vedením transatlantického jednoho promile. Připomeňme si proroctví slepého akademického mládence z jeden rok starého článku Parlamentní volby 2021: Od profesorské chudoby k profesorské bídě.

Takže Babiš opouští premiérský post v situaci, kdy je země ve stabilizované chudobě a před nástupem do bídy. To také znamená, že se na něj bude vzpomínat jako na zlatého slovenského nespolupracovníka StB. Tento divotvůrce zachránil Česko před českou politickou pitomostí tím, že zrušil zbytek funkční demokracie a nastolil korporátní fašismus. A milá babičko a dědečku, to byl ten zlatý režim, na který jste nadávali, než přišla česká chobotnice.


To si jednoduše do vlády české chobotnice dosadíte ideologicky vyprané mozky a české mafiány, protože obojí politickou lůzu ovládáte zaoceánským a bruselským telefonem přímo a okamžitě. Psali jsme o tom na rozdíl od mozkové obrny jiných nezávislých webů celkem včas, viz série Válečná ekonomika I-III.

Západu je jasné, že Rusové se nebudou dělit o Ukrajinu se Západem, nemají k tomu absolutně žádný důvod. Vznikne tam velmi pravděpodobně nová loutková vláda bez nástupnického státu. Elity na Západě mohou všechno odepsat, protože zmizí ze země dokonce i ukrajinští oligarchové. Tyto výlupky asi stihnou místní lidé pověsit sami, jako válečné zrádce. Je tedy lepší odjet včas s nakradeným na Kanáry, což se právě děje.

Západ podle pilného čarodějova učně Borrella musí vytvořit proti již ruské Ukrajině druhou frontu a vést z území EU teroristické operace kombinované s partyzánskou válkou. Zavraždění Duginovy dcery minulý týden ukázalo, že teror už běží. Nyní zbývá budovat výcvikové tábory na území EU se žoldáky, kteří budou obžalováni u mezinárodního tribunálu za zločiny proti lidskosti, jako Al-Kájda. Někteří z těch, kteří přežili v neonacistických oddílech opolčenskou, ruskou a čečenskou ofenzívu, jsou napůl zvířata v lidské podobě (ZDE). Ale naše ministryně obrany je jistě ráda uvítá na našem území. Tito milí chlapci si potřebují odpočinout, nabrat sil a jistě se zde budou chovat stejně demokraticky a civilizovaně, jako na speciálních operacích proti "ne-lidem" zvaných "Rusové". Ti ovšem už neoficiálně řekli Polákům žhavým na další dělení Ukrajiny, že všechny tyto základny na území NATO budou legitimním cílem ruských Iskanderů starých 20 let a prakticky bez konkurence. A pochopitelně, i nových Kindžálů starých 5 let a nyní nesestřelitelných. A jsme u toho Švejka, jak táhne s pětikolkou na Bělehrad.


To jsou naše vyhlídky v dalším kole propadu ukrajinizované Evropy. Po demaskovaném fízlovi už nám chybí jen ta lékařská posudková komise, která Švejka odmítla jako slabomyslného. Jenže to byla stará CK monarchie, a ne dnešní Deep state. Jsme jako v Orwellovi, válkou k míru, jen tak dále, pánové. Ovčani si k tomu možná řeknou své, ale letos musí vymrznout, aby dostali zdravý selský rozum.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!