Zveme na několik zajímavých prosincových akcí, včetně setkání a Janisem Varoufakisem v Praze. Plakát najdete kliknutím tento PDF text.

Levice střední a východní Evropy v politických a sociálních zápasech (Praha)

Ve čtvrtek a pátek (1. a 2. prosince) se v Hotelu Angelo na pražském Smíchově uskuteční mezinárodní konference "Levice střední a východní Evropy v politických a sociálních zápasech". Podrobný program je v příloze. Zájemci o účast se musí zaregistrovat na emailu: jiri.silny v(e) rosalux.org.

Mezinárodní konference k budoucnosti EU (Praha)

V sobotu 10. prosince se uskuteční mezinárodní konference k budoucnosti EU. Akce bude probíhat v Parkhotelu Praha v Praze Holešovicích a jejím hlavním řečníkem bude bývalý ministr financí Řecka Janis Varoufakis. Program začíná od 10h. Zájemci se mohou zaregistrovat zde. Více informací o konferenci bude brzy zveřejněno na www.skolaalternativ.cz a jejím facebookovém profilu.

Právo na město (Ostrava)

Pokud je pro vás Praha daleko, nebo byste chtěli debatovat na jiné téma, uskuteční se 10. prosince od 10h v Provozu Hlubina v Ostravě seminář na téma "Právo na město". Kromě řady odborníků z ČR bude jeho hostem také maďarský levicový disident a filosof G. M. Tamás. Více informací na stránkách Školy alternativ.

Budu se těšit na setkání na některé z našich prosincových akcí.

Jan Májíček
koordinátor projektu Škola alternativ