Píše 7. květen, oslava ukončení války Druhé a pilná příprava války Třetí. Začněme Ukrajinou, která už pod taktickým vedením NATO de facto prohrála válku s Ruskem. Nechám odborníkům, jako je Svatoš, aby komentovali frontu v Novorusku. Jeho důležitá analýza pro tento článek je ze 6. května ZDE. Pokud si chcete přečíst dobrý přehled situace na frontě a na Ukrajině pro začátek května, tak je ZDE.

Neonacisté v ukrajinské armádě se asi inspirovali příkladem historickým a pokusili se zopakovat neúspěšný atentát na Hitlera v roce 1944. Akce se opět nezdařila, tentokrát v případě Zelenského (ZDE). Náš web už poslední rok více méně frontu nekomentuje Válku jako prohranou jsme začali analyzovat roku 2014 a za prohranou jsme ji označili v roce 2021 v článku Západ zničil Ukrajinu a žene ji do války s Ruskem. Vojenská situace na Ukrajině se dnes dá komentovat jedině Švejkem, viz tato scénka.


Tehdy Švejka propustili z mírové C-K armády, to byly časy... A ten hejtman von Kaunitz by dnes jistě pracoval v nějakém americkém think-tanku a byl by nadějným kandidátem pro fialovou pětikolkovou partu na vládní či prezidentský post. Švejk na invalidním vozíku chtěl táhnout na tehdejší Moskvu, což by mu dnes ukrajinská armáda přímo nařídila. Viz článek 19 tabulky o zdravotní způsobilosti ke službě, citováno podle ukrajinského parlamentu.


Ti polapení tuberáci to mají lepší, protože v první linii jistě nestačí nikoho nakazit. Rusko jako vítěz konfliktu určuje čas a místo, kde bude diplomaticky ztrapňovat Británii a Francii. Pochopitelně, jeden den před inaugurací Putina jako prezidenta a těsně před oslavami výhry SSSR ve válce Druhé. Takže bylo povolaným velvyslancům Francie a Británie na ruském zamini vysvětleno, že by se měli zamyslet nad rozpoutáním války Třetí, jestli na to mají. Faktické důvody znepokojení Ruska jsme dali v krátkých zprávách ZDE a ZDE, tak se k tomu nebudeme vracet.

Vedení Západu právě prohrává další proxy-válku, a to jako obvykle v nejméně vhodný moment, kdy jsou v EU a v USA důležité volby. A fronta směrem na Slavjansk se hroutí tak rychle, že to propaganda asi zkoprnělým Čechům ani nestihne vysvětlit. Nezapomeňme, že přenos politické informace z USA do Čech jde několika stupni, kdy pokaždé vznikají pochybení a sekundární cenzura. Výsledkem zmršeného přenosu genetické informace v přírodě je genetická anomálie, většinou neplodná zrůda, což je v našem specifickém případě česky dezinformovaný ovčan. Lituji ho předem, co se dá dělat. Příští válku povedou presstituti jistě informačně lépe.

Západní invaze do Ruska v roce 1919

Problém války na Ukrajině byl a je v tom, že Rusové "ne ljudi", což Západ dokázal dvojím podvodem zvaným Minské dohody a jednáními v Istanbulu (březen 2022). Žádná válka nemusela být, což po publikaci obou protokolů jednání uznávají i západní komentátoři. Západ stejně jako neonacismem prolezlá Ukrajina nepovažuje Rusko za suverénní stát, vůči kterému by se mělo dodržovat základní heslo "pacta sunt servanda". Podívejme se do historie první války Západu s Ruskem, kde se tento postoj ukázal poprvé. Odkazuji na tento článek z webu Johna Helmera, který je nejdéle sloužícím západním zpravodajem v Rusku. Zmíněná "špinavá malá válka" (Nasty Little War), jak zní titul historičky Anny Reidové (obsah knihy ZDE) má další pokračování z roku 2014 až dodnes.

Britská historička Reidová je akademicky decentní rusofobka, oddaná impériu, takže její svědectví je pro nás dvojnásobně cenné. Co bylo zajímavé na válce z let 1919-20? Podívejte se na tuto mapu a srovnejte ji s neúspěšnou letní ofenzívou Zelenského 2023 plánovanou pod velením NATO. Viz náš článek Proč Západ nevyhraje Třetí světovou válku.A nyní k této původní předloze dané západní invazí z roku 1919. Podle generála Alfreda Knoxe, velitele britské vojenské mise na Sibiři, bělogvardějci byli "stateční muži bojující za civilizaci", zatímco rudí bolševici byli "krvavě potřísněnými bolševiky vedení Židy". Tak trochu Masaryk a legionáři v Rusku, že ano. Většina Rusů, jak napsal jiný britský námořní kapitán, byli převlékači kabátů, kteří měnili okamžitě strany. Sověty považoval za šílence, Židy, vrahy a snílky. Jiný invazní britský důstojník si poznamenal, že ruský Žid je bohužel nejodpornějším typem lidstva a v tuto chvíli jsou prokletím Ruska.

Takže to máme černé na bílém, dokonce od rusofobní historičky. Jenže ta dala citacím jiné ideologické vyznění. Shrňme zápisky z tehdejší fronty v Rusku. Když bojujete za hodnoty Západní Civilizace proti ruským podlidem, navíc s židovskými kořeny, tak žádná civilizovaná pravidla nemusíte dodržovat. A to se týká bohužel i vedení války, viz tento obrázek.Winston Churchill, tehdejší státní tajemník pro válku, nařídil v roce 1919, aby byla tato chemická bomba použita proti Rusům. Šlo o supertajné "zařízení M", které mělo být použito "pokud je to zvlášť nutné". To jsou dnes ty rakety dlouhého doletu na F-16, které mají napadnout Moskvu. Rusové tehdy byli v dobré necivilizované společnosti. Na Rusech (viz ty biolaboratoře Pentagonu na Ukrajině) se měly testovat v roce 1919-20 chemické zbraně, které pak Churchill nařídil použít k ničení indických a iráckých "rebelů" proti britskému impériu.

Co je zajímavé dále. Viz přiznání Merkelové, že Minské dohody nebyly podepsány na to, aby je Západ dodržoval, ale aby získal čas na vyzbrojení Ukrajiny. A tady máte ekvivalent západní invaze do Ruska z roku 1919. Britský manuál vojenského práva té doby zakázal použití chemických zbraní v konfliktech "mezi civilizovanými národy". Ale divoši, "eto ne ljudi". Podle britského manuálu to znamená, že zákaz chemických zbraní neplatí "ve válkách s necivilizovanými státy a kmeny". Takže rok 1919 vysvětluje motivy tažení Hitlera 1.0 skrze plán Barbarossa a prozatím neúspěšnou druhou Barbarossu podle upgradu Hitler 2.0. Zatím ukrajinským vysokým velitelům nevyšel ten atentát. Ale to píšeme teprve ekvivalent roku 1944. Tehdy nad Reichstagem ještě nevlála rudá vlajka a Hitler 1.0 byl ještě naživu. Připomeňme, že Rusové na Zelenského a Porošenka vydali zatykač za válečné zločiny. Zelenský de jure končí jako prezident 21. května 2024. To znamená, že 22. května to bude muž na zabití.

Závěr

Nový sen západních elit o dobytí Ruska opakuje neúspěšnou invazi Západu do tehdy vznikajícího Leninova Ruska (ještě nikoliv SSSR). Jen se oprášil starý scénář, dnes prováděný pomocí technologie barevných revolucí. Shrňme stručně celý západní flop pro našince. Po vítězné válce nad ruskými barbary vítězní kovbojové od Černé skály zaberou černozem. Mezitím jimi naočkované zelené mozky (reálně skrze mRNA i neoliberálně ideologicky) na Západě zničí zdejší sedláky, co je nám po nich. Jejich půdu zaberou ti kovbojové pro 15-ti minutová města s totální kontrolou zbytku zpitomělých EU-obyvatel. Rusko se pak položí samo, přijede nový západní car, třeba nějaký Chodorkovský ze Švýcarska. Rusové si demokraticky zvolí nového Jelcina a konečně se budeme mít jak prase v žitě. Je to modelový "Drang nach Osten" podle scénáře Hitler 2.0. Jak jinak také, když to plánují stejné elity (Prezident Pavel po 100 dnech: Tak jsme neválčili ani za Čepičky).