Jedno je zjevné: bushitští „neocons“ se poté, co byli vyhnáni z Ukrajiny, opevňují o kousek dál, ve střední Evropě. Proto dosadili k moci ultrafašisty v Maďarsku a teď u nás, patrně proto spadlo polské vládní letadlo ve Smolensku - protože polská vláda byla sice fašistická, ale jen umírněně fašistická, a tak tam chtějí také dosadit ultrafašisty, a podobně na Slovensku.

Samozřejmě, že se ultrafašisté sami ultrafašisty nenazývají, ale říkají si „středopravá koalice“. Což zcela odpovídá jejich rétorice, ve které nazývají Hitlera levičákem, protože byl přece socialista (byť nacionální).

Každopádně je teď otevřena cesta k neomezenému propadu ekonomiky a neomezenému růstu deficitu. K neomezené moci se teď dostali právě ti, kteří současný „státní“ dluh vytvořili, a samozřejmě budou na jeho zvětšování neúnavně pracovat.

Není zvláštní, že ten, kdo vytvořil největší část „státního“ dluhu (je odpovědný zhruba za třetinu celého dluhu), měl poté, co založil filiálku ODS - TOP 09, tolik peněz na volební kampaň a takovou podporu médií, že se tato filiálka stala třetí nejsilnější „stranou“?

Dluh byl podle všeho zvětšován záměrně, na objednávku. Ekonomika byla totiž brzděna stahováním stamiliard Kč z oběhu na začátku každého roku prodejem dluhopisů, ačkoli tyto peníze vůbec nebyly třeba a předpokládaný schodek rozpočtu příštího roku byl odhadován pouze na desítky miliard. 1

Státní dluh, to jsou peníze, které byly z oběhu vyvedeny na účty bohatých, a které je nutno nahradit tak, že si stát půjčí. 2 A nemusí jít jenom o bohaté osoby, ale také o firmy, které vyvážejí zisk do zahraničí. Třeba když ČEZ a ČEPS za své stamiliardové zisky stavějí elektrárny a rozvodné sítě na Balkáně. Podobně negativní vliv měl na naši ekonomiku Volkswagen, který vyvážel zisky z prodeje předražených „škodovek“. U nás však „státní“ dluh přesto nerostl dostatečně rychle, protože peníze přerozdělované do kapes bohatých byly uhrazovány prodejem majetku, který tu zůstal po dřívějším režimu, a který se zdál být nekonečný. Patrně proto bylo třeba ekonomiku brzdit stahováním peněz z oběhu oním prodejem dluhopisů.

Nejzadluženější jsou země, ve kterých je největší přerozdělování ve prospěch bohatých, nejméně zadlužené naopak ty, které mají nejrozsáhlejší sociální programy. Peníze vyplacené jako sociální dávky se totiž velmi rychle vrátí do rozpočtu. Lidé s nimi hned běží do krámu, zaplatí DPH a další daně, krám zaplatí daně a zaměstnancům, kteří zaplatí daně a se zbytkem zase běží do krámu a zaplatí DPH a další daně... Samozřejmě se dnes nevrací vše: v průměru 40% ceny zboží představují platby výrobců a distributorů bankám za úvěr. A banky jsou samozřejmě zahraniční. Návratnost byla také výrazně snížena fašizací podnájemného, neboť značná část peněz tak jde „majitelům“ do daňových rájů. (Správněji okupantům, ale to by znělo skoro jako bydlící). Z peněz převedených na účty bohatých se do rozpočtu nevrací skoro nic.

„Státní“ dluh poroste jednak proto, že bude v neztenčené míře pokračovat toto přerozdělování, a také proto, že si o peníze řekne Bushova nacistická klika, která je dnes na mizině. Pravda, potřebovali by spíš „trilióny“ dolarů, ale každých pár set miliard Kč je také dobrých. Spíše než o přímé dotace od nás však půjde o to, vytvořit zde dluhovou díru, do které bude muset EU lít peníze, které pak půjdou bushitům.

Dluh poroste proto, že pravicová propaganda, která tvrdí, že nejlepší je, aby u moci byli ti, kteří si už nakradli, protože už krást nemají zapotřebí, je jen a jen pravicová propaganda. Ve „vyšší“ společnosti není hodnost určována ničím jiným než počtem nul. Milionář postoupí na společenském žebříčku jen tak, že se stane desetimilionářem, miliardář se ze stejného důvodu chce stát desetimiliardářem - a to za stejnou dobu. Logicky tedy musí krást tisíckrát tolik.

Samozřejmě, že budou říkat, že za dluh mohou důchodci - v zemi, kde bohatí platí třikrát nižší daně, než kolik je v EU zvykem, a kde jsou reálné důchody z celé EU nejnižší. Budou stále omílat kecy o šetření miliard na sociálních dávkách, za situace, kdy jsou peníze bohatým přerozdělovány po stamiliardách a ve srovnání s tím jsou sociální dávky „pod rozlišovací schopností“. Představují tak zanedbatelnou část rozpočtu, že jej v podstatě nemohou ovlivnit.

Prostě nás čeká „řecký scénář“. Je sice nejvýš pravděpodobné, že EU na bushitské vydírání přistoupila, a tak jako tak by jim platila. A vytvořením takovéhoto kanálu, do kterého bude peníze bushitům házet (a těch kanálů bude jistě vytvořeno ještě víc) si dokonce zachovává tvář a zdání samostatnosti. Na druhou stranu jí to zcela jistě není po chuti, a samozřejmě nám to „dá sežrat“. Bude nám dělat co nejvíc schválností, co nejvíc poškozovat naši ekonomiku - a odskáčou to samozřejmě obyčejní lidé, a určitě ne politici.

Zajímavá je skutečnost, že vepřoví teroristé (mám na mysli prasohorský zemní manšaft) v čele s bavorským „premiérem“ těsně před volbami, kdy fašisté podle žádných průzkumů neměli nejmenší šanci, vykládali, jak po volbách, až u nás bude nová okupační správa, k nám pojedou a dohodnou zrušení „Benešových dekretů“, tedy v podstatě začnou stavět koncentráky. Zřejmě tedy znali výsledky voleb předem - například mohli mít zprávy, že zfalšování voleb je zajištěno.

...Odéesesáci sice šli do voleb otevřeně pod heslem konečného řešení, ale dnešní mládež, vyšlá ze středních škol, které již často nemají ani úroveň dřívější devítiletky, už má sotva tušení, co by mohl endlösung znamenat.

Problém mladých však není jen ve vzdělání. Problém mladých je potlačení sexuality a nahrazování chybějícího sexu sadomasochismem. 3 Když pak přijde nějaká strana a řekne: „Uděláme takový dluh, že se z toho poserete - a všechno zaplatíte!“, okamžitě ji v masochistickém návalu běží volit. (Samozřejmě, že strany říkaly opak, ale byla to tak jasná projekce, že se opravdu nemůže nikdo vymlouvat. To, že skoro všechny dluhy udělala pravice, ví opravdu každý, ať navenek říká cokoli.) Nebo prostě nepůjdou volit, protože ten, kdo sexuálně nežije, nemá pud sebezáchovy.

Jak ukázaly volební průzkumy (pokud nejsou také úplně zfalšované), hranice mezi těmi, u nichž převažuje sex nad sadomasochismem a těmi, u kterých převažuje sadomasochismus, je dnes 45 let (přibližně, průzkum byl po skupinách v rozmezí 10-20 let). Jinými slovy: z těch, co nezačali se sexuálním životem před rokem 1989, už většina nepoznala sex nikdy. ...To by také potvrzovala skutečnost, že dřívější známé rčení, že ženy zrají ve čtyřiceti, bylo nutno změnit na „po padesátce“. Dnešní čtyřicetileté ženy bývají často opravdu hodně nezralé.

Zdá se, že stavbě koncentráků a vyvraždění českého národa tedy nestojí nic v cestě. A pokud pravicové „strany“ dostojí svým řečem o zrušení dalších voleb a vládnutí na „věčné časy“, nezabrání tomu, ani kdyby si lidé najednou vzpomněli, že sex nemusí být jenom na obrázcích. Přicházející období bude opravdu „husté“. To nebude taková „procházka růžovým sadem“, jako byla třeba heydrichiáda. Samozřejmě záleží na tom, jak dlouho budou ještě bushitští nacisté přežívat a šířit zkázu. A také jsou u nás velmi silné mafie - zejména ruská a asijské (nehledě na KGB), které do toho také mohou promluvit.

Pokud ale jde o „státní“ dluh, s tím si nedělejte starosti. Účetně jsou to peníze vyvedené z rozpočtu na účty bohatých, takže je dluží bohatí. Obyčejní lidé nedluží ani korunu. A dokonce není ani jejich starostí, jestli to ti bohatí zaplatí. Nejedná se o žádný český dluh. Dluhy vytvořila okupační správa dosazená Spojenými státy, na kterých proto také je, aby se postarali o včasné a řádné splacení.

Převzato z Outsidermedia