Předešlé články o ženách (MDŽ, anti-feministický svátek žen) a o globálním miškování ovčanů (Korporátní miškaři a globální kastráti) jsou staré asi pět let. Mezitím genderový boj krapet přitvrdil a dostal stejně paranoický charakter jako vše, čeho se dosud chopila parta globálních sociopatů.

Fascinuje mne blábol salónní levice, která nechce vidět realitu. Dnešní svět je stejně jednoduchý, jako v dřevních dobách 8. století. Slované se vzájemně vyvražďovali, jak to měli ve zvyku, viz válka na Ukrajině. Vítězové pak v pražském židovsko-arabském trhu na otroky (Praha byla vždy trendy) prodali ty nejhezčí otroky a otrokyně směrem na Západ (muslimské Španělsko) a na Východ (Byzanc). Dnes se prodávají mrtví z ukrajinské války na orgány. Černý trh transplantací na Západě je celkem nasycen, Ukrajinci umírají na frontě po 1000 padlých denně. Tady je statistika ukrajinských ztrát za duben 2024, je to po dnech.Na Východě tento trh zásobují mrtví Palestinci z Gazy, o které se postaral Izrael. Opět platí "nic nového pod sluncem", vždy stačí sledovat globální zájmy. Nikoliv zblblá levice to dělala sto let a nechala se za to střílet. Výpadek kritického myšlení levice přišel až teď, kdy je místo střílení platí sorošovské neziskovky. Místo dělnického chleba vydělaného prací šli na jednoprocentní koláče vydělané zradou.

Globální propagace příšer

Dnešní jedno procento globálních sociopatů je zajímavé tím, že má prakticky všechno bohatství planety (cca 50 % HDP celé Země) a jezdí hodně hezkým Lolita expresem. Ale obecnému lidu servírují jako ideál krásy naprostou estetickou demenci. Podívejte se na Met Gala 2024 z New Yorku, které připomínají parodii na Hunger Games. Super bohatí zde předvedli super šaty do 2,8 milionu dolarů a to inzerovali jako podívanou pro lid, který si nemůže dovolit v USA ani nájem a potraviny. Ať jedí koláče, že ano, když nemají chleba. Podívejte na jednu z tamějších hvězd, připomíná mimozemšťana po flámu.


Obyčejný lid má být vymiškovaný jak se patří, tedy i co do ideálu krásy. Normálním lidem se má ukrást všechno, pak budou konečně šťastní. A to jim bude tvrdit i ta ideologicky zpitomělá a neoliberálně koupená část zelené levice. Zkrátka, žijeme v posledních časech lidstva, latinsky novisssimum. Klikněte si na semifinále letošní Eurovize, to fakt stojí za to. Začneme fajnově: Bambie Thug: Doomsday Blue (LIVE), Ireland, First Semi-Final, Eurovision 2024.


Z komunistické lidušky za mých mladých let by je vykopli hned, blázinec byl jinde. A zcela určitě by je nepustili ani na vánoční besídku, kde to muselo klapat, a taky klapalo. Ukrajinky zazářily podobně jako ti "ne-tvorové" z Irska, viz jejich EU-parta hic.


Všimněte si, že největší estetické a muzikální propadáky pocházejí ze zemí s bývalými tradičními katolickými (Irsko) nebo pravoslavnými hodnotami (Ukrajina). Globální miškaři dobře ví, k jakým ideologickým účelům se má používat show-byznys. Ideologicky a esteticky musíte kurvit lidi tam, kde to dosud není dobře ošetřeno. A nyní se přesuneme na druhou stranu reálné esteticky a genderově fluidní fronty, o které globální miškaři naprosto mlčí. Hitler své zblblé střední třídě doma také nestrkal pod nos Osvětim.

Ukrajina, aneb reálný gender

Na Ukrajině vstoupil v platnost zákon o vojenské registraci všech žen odpovědných za vojenskou službu. Povinnost se vztahuje na všechny Ukrajinky ve věku 18 až 60 let. Ve většině případů jsou dívky odpovědné za vojenskou službu saniťačky, s kvalifikací lékaře, zubaře, porodníka, zdravotní sestry a lékárníka. To je krásná teorie pro zblblou levici, která básní o sebeurčení Ukrajiny v rámci NATO. A takto vypadá reál podle ukrajinské strany.

Jsou to normální šikovné ženské a vzhledem k těm EU-dračicím ve finále Eurovize vypadají jako modelky. Velký zájem je o ženy do rozminovacích čet. Viz ruská karikatura s textem "Dámy jako první!", kdy pochodují rozhodným krokem směrem do EU.Mimochodem, na Ukrajině přibývá transgenderů neuvěřitelným tempem, a to v závislosti na výše uvedených mrtvých na frontě. Úmrtnost v první linii je pro tyto borce 90 %, vůbec neví, co je válka. A vlastně se to ani nedozví, protože poslední zbytek zkušených ukrajinských profesionálů posílá tyto tzv. "pixely" na jistou smrt jako první. Pak se chlapi-uklonisté převlékají za ženy, aby unikly policejním kontrolám a násilným odvodům. Tady je reklamní leták na jeden převlek.Cena ukrajinského tranďákově laděného produktu je hřivnách, pochopitelně. Ten žena-chlap vypadá hrozně, ale on si to chudák nevybral dobrovolně a je vidět, že není ve své genderové kůži. To není západní styl převlékačů pohlaví trénovaných za naše daně, což v reálu vypadá takto.

Tomu chlapovi to ještě na vysokých štetlech moc nejde, ale za mé daně se to jistě jednou naučí. Zato mladé týnky-Ukrajinky dnes mají ve škole jinou zábavu.

Na frontě jsou teď ženy-čtyřicátnice, ale spotřeba "pušečnego mjasa" je cca 20 000 mrtvých za měsíc. Tyto mladé holky přijdou brzy na řadu. A nyní se podívejme na aktuální střet dvou pohlaví podle globalistického scénáře. Jsme ve vesnici Spornoje dne 9. října 2023. Datum jasně ukazuje, že Ukrajinky bojovaly v zákopech už půl roku před oficiální mobilizací. Boj šel na přímo, trval 6 hodin. Rusové dobývali zákopy ve stylu "muž proti ženě", na Youtube ZDE. Ale raději si to stáhneme k nám, to v troubě dlouho nebude.

A takto dopadly ukrajinské amazonky po dobytí zákopů, to už na Youtube není.

Po odplavení adrenalinu je ruský voják evidentně zděšen, protože viděl, že zabili zmobilizované ukrajinské ženy v uniformách. Do zákopů v boji přímo neviděl, viz horní snímek. Poznal to až později, viz go-kameru zapnutou automaticky při útoku na pozice pro velitele čety.

Gender jak bič ... na chudé

Normální Ukrajinky dnes brání své muže jak o život a schovávají své chlapy, kde jen můžou, protože jim jde o holý život. Jak to hezky řekla jedna Ukrajinka: "Kdo je je tady chudý, ten je mrtvý". Neonacistická Ukrajina dotáhla do konce rovnoprávnost - vůči smrti na frontě. Globální elity ale na Západě spustily cirkus "genderového fetišismu", jak by tento jev dnes jistě nazval Karel Marx. A ten už trvá jedno desetiletí, což v propagandě znamená jedno století. A navíc bohužel platí, že ideologie zakryla podstatu tohoto korporátně-fašistického jevu tak dokonale, že dnešní levice tancuje jak ruský medvěd. Sorry, ten už netancuje, šel na lov.