Zdravím, bohužel, pouze všechny muže a vítám vás na první schůzi odboru svolané po prezidentských volbách. Ten hnusný web o nás napsal článek Odchovanci řeší prezidentské volby. Ale vlastně bych je měl za to pochválit. Prezidentské volby jsme tzv. "vyřešili" nejlépe ze všech odborů vnitra. Jak víte, na chodbách vnitra mne všichni zdaleka zdraví. Nejvíce se ke mně lísají bývalí Chovancovi muži poté, co jejich bývalý šéf udělal otočku o 180 stupňů přímo k nově zvolenému prezidentovi Zemanovi. Mezitím chce udělat stejnou otočku u socanů, kde chce otočit tuto pravicovou partaj tzv. "doleva". No potěš pánbůh tuto zanikající stranu za její pitomé vůdce. Ale nyní k věci, protože to jsou samé důležité zprávy.

Za prvé a zásadně. Náš odbor dostal důležitou vládní zakázku na spolupráci s českými pobočkami Google a Facebook. Důvod je jasný. Je třeba zásadně, chytře a dlouhodobě bojovat proti falešným zprávám na internetu, které nejsou pod naší kontrolou. Vyčlenil jsem speciální tým, který bude trvale spolupracovat s těmito firmami. Je třeba průběžně upravovat algoritmy umělých inteligencí těchto vyhledávačů tak, aby odváděly čtenáře od nežádoucích webů. Už teď globálně klesla návštěvnost nepřátelských webů asi o 30 % a doufejme, že tento úspěšný trend bude dále pokračovat. Jistěže ten hnusný web přeložil článek Výzva k mezinárodní alianci proti cenzuře Internetu a tím se přidal k aktivitě internacionálních levičáků proti cenzuře internetu. Ale naštěstí se k nim nikdo nepřidal. Naši salónní levici už máme celkem pacifikovanou a je pod korporátní kontrolou skrze finance a dotace.

Speciální tým našeho odboru bude s odborníky obou korporací dohlížet na to, aby se vyladily především kontextové prohledávače sledovaných nepřátelských webů. Nikdo z nás nechce, aby se opakoval minulý případ, kdy neumělá inteligence Google pustila nepřátelský článek toho hnusného webu na přední místa jen proto, že měl zcela zavádějící apolitický název Dva zázraky do tří dnů a horkovzdušný balón jménem Drahoš. A ta pitomá vyhledávací mašina k tomu přidala reklamu na horkovzdušné balóny a dala to v ratingu na přední místa, protože to vyhodnotila jako ekonomicky zajímavou věc. Museli jsme rychle zasáhnout a Google naštěstí tuto věc rychle napravil. Ale i tato globální korporátka uznala výkon a schopnosti našeho oddělení a nabídla nám excelentní smlouvu na spolupráci. Komu se nelení, tomu se i finančně zelení, jak sami dobře víte.

A nyní ke druhému bodu a to je současné personální zemětřesení a kritická situace v ČT. Ti komedianti kolem Bakaly a spol. už měli vyletět před půl rokem, ale všichni nad nimi drželi ochrannou ruku kvůli jejich vyděračskému, reklamnímu a vlivovému potenciálu. Nyní je s nimi po prohraných volbách Drahoše konec a tato trapná klika Pražské kavárny jde konečně od mediálního koryta. Jak dobře víte, nikdy jsem k této skupině lůzerů nepatřil a naše dlouho očekávaná chvíle nástupu do veřejnoprávních médií konečně nastala. Pokud se podíváte na starší zápisy ze schůzí, tak toto byla základní linie našeho odboru od samého začátku.

Určil jsem dva z vás, kteří mají slušný vzhled a přesvědčivé vystupování jako tzv. "experty", kteří budou pravidelně provádět potřebné propagandistické štěky na kameru. Ale tyto štěky už budou naše, a ne těch proamerických clintonovských pitomců, kteří nyní vyklízejí pole. Z miliardového koláče plánuji ukrojit slušný díl také i dalším důležitým krokem. Česká telka musí lhát jako její americké a západní kolegyně, to jest dělat propagandu za stále méně peněz. Přesněji řečeno, financí z kapes poplatníků je habaděj, ale musí jít do jiných kanálů než na výrobu pořadů. Takže po vzoru zkrachovalé CNN a Fox News jsem navrhl ČT, aby pod našim vedením připravila diskuze tzv. "nezávislých odborníků" k různým tématům, která lidi opravdu zajímají. Musíme protitahem odvést pozornost lidí nikoliv od palčivých témat, ale zůstat u nich a dát je do správných rámců pomocí manipulačního mechanismu známého jako "agenda-setting". Některé z vás, kteří už prokázali patřičné schopnosti a mají ukončené VŠ vzdělání, ty zaměstnáme na fiktivní úvazek v nějakých korporativních soukromých vysokých školách. Pak mohou nastoupit před udivený národ jako patentovaní US-odborníci. Doufejme, že to divadlo chvíli vydrží. Mezitím podnikneme další kroky na rozšíření vlivu v České televizi.

Poslední důležitý krok se týká nasazení našich trolů do nezávislých webů. Tuto sekci povedu osobně, protože jde o strategicky nejdůležitější úkol. Když se podíváte na levicové nezávislé plátky a na Britské listy, tak jsou z dnešní situace doma a ve světě zmateni jak jarní včely. A to je jen dobře, že jsou tak pitomí a drží se korporátních schémat a pseudo-liberálních keců dodaných Sorošem a spol. Jistěže tito tzv. "nezávislí" nebudou kriticky přemýšlet, protože přežvýkávají stará levicová a pravdoláskařská moudra. Jenže se už několikrát stalo, že ten hnusný web určil v mnohých důležitých bodech argumentační linii a tyto weby jej z nedostatku invence začaly po svém papouškovat. To se už nesmí dlouhodobě opakovat a zásadně nikoliv v tématech, která jsou sociálně výbušná. A téma jako "korporátní fašismus" tyto kravské rozhledy pravicového a levicového typu nesmí ani vyslovit nahlas. Proto nabídneme těmto webům naše skromné schopnosti jak literární, tak i politologické, abychom je přivedli na správnou cestu. Jiná věc jsou extrémistické weby natočené směrem k českému nacionalismu a pochopitelně ten hnusný web, který nelze vůbec nikam zařadit, protože píše úplně po svém. Pro tyto weby postupně připravím tzv. "spolupráci na míru" a pomůžeme jim v jejich vydavatelských těžkostech. Toto je dlouhodobá záležitost a v žádném případě se nesmí uspěchat.

Závěrem vám děkuji za soukromě vyjádřenou podporu k naší linii ohledně prezidenta Zemana. Dobře víte, že jsem nikdy necouvl z podpory jeho domácí i zahraniční politiky. Doufám, že jsem vás přesvědčil o svých schopnostech správně analyzovat situaci. Jinak bych ani neměl právo být vašim vedoucím. Ale nikdo není neomylný a jistě i já jednou udělám nějakou chybu. Proto je třeba, aby toto oddělení pracovalo společně a také neslo rukou společnou případné neúspěchy, nejen ty dnešní úspěchy.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 500 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!