Covidem sem, covidem tam

7. 3. 2021 Pavel Letko 0

Pracuji v nemocnici jako technik, tedy jsem nezdravotnickým zaměstnancem ve zdravotnictví. V říjnu jsem prodělal onemocnění covid s mírným průběhem. Ani jedno ani druhé mě …