My pesimisté, kteří si před spaním čteme místo pohádek na dobrou noc příběhy z biblické apokalypsy, jsme konečně spokojeni. Už jsem se nezúčastnil v pořadí druhých parlamentních voleb, nemaje koho volit. A podle varování citované apokalypsy nemohu volit zloděje, lháře, šašky, podvodníky a podpindosníky všeho druhu. To bych se přímo podílel na množení zla a mohl bych jít do pekla. Ale jak doufám, tak v i nejhorším případě se tam octnu až jako druhý v pořadí, po těch citovaných výtečnících. Volby dopadly podle mých apokalyptických prognóz, tedy na výtečnou, a nyní je potřeba tuto tezi doložit argumenty.

Volební výsledky a přesuny voličů

Přehled výsledků voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky konané ve dnech 8.10. – 9.10.2021 podle stran najdete ZDE. Podle očekávání vyhrálo Babišovo ANO s nulovým koaličním potenciálem. Tak zvané "levicové strany" (ČSSD, KSČM) byly vyřazeny kompletně a ostatní partaje, kromě kýmsi placeného Šlachty, si s bídou saldují volební kampaň státními příspěvky za získané hlasy. Tak se podívejme na dva scénáře přesunů voličů, jeden od lži-pravice a jeden od lži-levice. Začněme pseudo-pravicí, viz rozbor publikovaný na korporátním proamerickém webu (ZDE). Mám zásadní pochybnosti o celé metodologii, protože klíčová data o přesunech voličů se získávají přímo od nich, když odvolili. Všechno ostatní modelování má jen heuristickou hodnotu hodnou toho, kdo tyto statistické hrátky platí. Ale v každém případě lze uznat jako fakt potvrzený dále, že Babiš udělal dobrou kampaň. Všem svým potenciálním spojencům sebral hlasy natolik, že byli nebojeschopní. No, a on nakonec taky. Druhá analýza od pseudo-levice už (snad!) vychází z klasického postupu stran, které si interně zaplatí průzkumy voličů u agentur. Dříve to dělala i Česká televize, ale ta dnes plní jiné a mnohem vznešenější úkoly. Viz články:

Další analýzu přesunů voličů si nechali udělat komunisté asi klasickým způsobem, tady je důležitá citace z článku v Haló novinách (ZDE).

Podle nyní zveřejněného výzkumu odešli naši bývalí voliči, kteří stranu volili v roce 2017, především k hnutí ANO 2011 – celkem by se mělo jednat asi o 100 tisíc lidí. Dalších 60 tisíc někdejších voličů KSČM dalo přednost hnutí SPD a stejný počet letos k volbám vůbec nedorazil. Na 20 tisíc bývalých voličů komunistické strany z předchozích voleb pak letos dalo hlas hnutí Přísaha a dalších 20 tisíc pak volilo některý z dalších subjektů. Nových voličů KSČM pak byl pouze zlomek. Tolik alespoň údaje ze zveřejněného průzkumu.


Předpokládejme, že podobný scénář se týkal i ČSSD, která dopadla stejně jako komunisté. Ale tam jsem tento výsledek již čekal a psal jsem o něm už půl roku předtím, kdy jsem popsal českou verzi výprodeje levice. Viz článek Český Deep state za korony: Odkopaný Rychetský, zakopaný Kalousek, prohrávající Babiš. Tento miliardář bez jakýchkoliv morálních a ideologických zábran celkem suverénně vyhrál v nejchudších krajích republiky, viz tuto volební mapu pro ANO.Takže vezměme jako fakt, že super pravicové miliardářské ANO je vlastně levice. Právě tato "levice" nyní prohrála volby s apokalyptickou "pravicí". Vítězný Babiš při svém napoleonském komplexu kompletně vyluxoval lži-levici, která s ním úspěšně kolaborovala minulé volební období. K tomu je třeba přidat předběžné analýzy na našem webu k volbám:

Tyto články byly psány kolegou od jedněch parlamentních voleb ke druhým a jasně ukazují postupný úpadek české politiky. Tolik k volebním přesunům a nyní se podívejme na volební apokalyptiku v reálu. Článek píši v době, kdy zatím ani není jasné, kdo dostane pověření k vyjednávání a kdy neexistuje žádná vláda. Babiš už prohlásil, že od prezidenta Zemana nevezme pověření k sestavení vlády, i když je vítěznou stranou na hlasy i na mandáty, a že přejde do opozice.

Od profesora Klause k jeho brněnskému pohrobkovi

Líbí se mi povyk pseudo-levicových komentátorů placených Sorošem a korporátních presstitutů placených pravicí. Prohrála ve volbách levice? Ta prohrát nemohla, protože se voleb vůbec nezúčastnila. Lži-levice byla vyřazena, ale to je logické a správné. Pravice musí lhát chudým lidem a okrádat je, protože tak velí její pracovní smlouva s jedním procentem, které tyto partaje potřebuje jako fíkový list. Smečka vlků se bez problémů spojí k útoku na vyhladovělý stát, protože je po prohraných minulých volbách sama hladová a má od přírody daný a od jednoho procenta trvale cvičený pud kolektivní sebezáchovy. Tady se sčítá ideologicky vrozený a korporátně získaný instinkt. Vládnout nad strhnutým kusem státu bude s největší pravděpodobností koaliční pětikolka, tedy Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) a k tomu Piráti a Starostové. Občané si zvolili apokalyptický směr zcela logicky, protože nabídli stát těm výtečníkům, kteří mají plundrování již 30 let v popisu práce. Levice musí z podstaty věci hájit zájmy 99 procent chudých lidí, a ne zájmy jednoho procenta. Proto kolaboruje s pravicí v koaliční temnotě. Každá lži-levicová partaj se prodává sama za sebe a jako celek nemá pud vlastní sebezáchovy, protože jejich přežití závisí na prodejnosti a koupěschopnosti pravice. Po Zemanem upečené oposmlouvě s Klausem vznikla pravicová podpora ODS pro menšinovou vládu ČSSD během mandátu 1998–2002. Spojením Klause a Zemana vznikla mocensky úspěšná lži-levice, která prodávala chudé lidí společně s pravicí. Tito podpindosníci pravice z řad ČSSD a KSČM byli nyní odvoleni jako první řadě, což svědčí o tom, že část voličů ještě neztratila soudnost. Zbytek chudých volil miliardáře, protože jim alespoň v něčem pomohl.

Vývoj pravice je ještě větší komedie, protože ztratili zdravý politický rozum a zůstala jim jen prodejnost a výše zmíněný pud sebezáchovy. Proto se bez problémů spojili do jedné smečky, vyrazili na úspěšný lov a nyní se vzájemně sežerou nad úlovkem. Jiný profesor a politicky patentovaný katolík Halík jim k této dvojí hostině jistě požehná. Vítězové vytvořili "anti-populistické" a paradoxní spojení s KDU-ČSL, které předtím Halík nemohl přijít na jméno. Radovat se nad prázdným hrobem je přímo božská komedie. Viz článek kolegy nazvaný Tři katoličtí kovbojové, v němž je popsáno dilema katolických hodnostářů a jimi fedrovaných aktivistů. A my všichni jsme tím pětikolkovým úlovkem, což apokalyptika mého typu udivuje dvojnásob.

Tragédie ODS je vidět na proruském činovníkovi (latinsky: agens) profesoru Klausovi, jehož sukní se až fanaticky držel nyní vítězný brněnský pohrobek. Ten se stal agentem Soroše a místo Klausova činovnického pendlování mezi oběma židlemi se už konečně usadil jen na sesli jediné. Je také jiná doba, že ano. Celou tuto brněnskou partu jsem znal prakticky od doby samizdatu a definitivně jsem se od nich odtrhl po nástupu Klause k moci. Jejich pravicový debakl šel nejprve přes výprodej ideálů, pokračoval výprodejem ideologie a nakonec skončil normální prodejností jejich neziskovek financovaných nejprve Sorošem a pak z mých daní. Prodej hodnot byl pro dané agenty vysoce výdělečný podnik, jak se na správnou českou pravici sluší a patří. Nyní si její exponent konečně vezme do ruky premiérské žezlo.

A my, normální občané, jdeme od jednoho profesora ke druhému a přitom vesele pokračujeme od chudoby k bídě. Rozdíl mezi oběma existenciálními stavy je v tom, že během chudoby mohou beztrestně krást jen bohatí, viz uvedené příklady z české politiky. Když ale přijde bída, tak z hladu kradou i chudí, protože chtějí zůstat na živu a mají děti. Inflace už běží, ceny energií zprasené energetickou politikou EU už letí nahoru a s nimi bude stoupat všechno ostatní. Šéf svobodných odborů Dufek už prohlásil, že s pětikolkou bude jistě těžké pořízení i za panující chudoby, takže je třeba se připravit na stávky, jinak přijde ta bída (ZDE).

Babišův Agrofert vyhrál volby, protože jeho majitel není premiérem

Vraťme se k apokalyptické argumentaci, která sleduje vytunelování původní občanské demokracie OF přes oposmlouvu. Pak následoval nástup režimu, který jsem nazval "korporátní fašismus" v okamžiku, kdy Babiš s Agrofertem poprvé vyhrál volby.

Pak stejný Babiš stát prodal za uchování Agrofertu, viz článek Babišův Mnichov a česká tragédie. U nás nebylo třeba provádět počítačově složitou "demokratickou" operaci k odstranění českého Trumpa vládnoucího na americký způsob. Volby u nás nebylo třeba falšovat, protože pravici řídil správný pud třídně určené sebezáchovy zájmů jednoho procenta. Jejich záchrana znamená záchranu pravicové partajní smečky. Pak už zbývá poslední dějství politického závodu ke dnu, který poprvé popsal Platon přechodem dobrých režimů na špatné a pak na anarchii danou válečným stavem a revolucemi. U nás tento stav nastal předpovězeným pádem Babišova systému korporátního fašismu, který se změnil na vývojově poslední formu úpadku v rámci Deep state, který označuji jako "česká chobotnice".

Jednoduše platí, že po pádu korporátního fašismu daného legální vládou jednoho miliardáře musí následovat postupný rozpad režimu na onen Halíkův odsuzovaný "populismus", což v tomto případě znamená vládu pětikolky. Pět zmatených koleček může řídit jen chobotnice, protože k tomu má potřebný počet chapadel. Nástup české chobotnice jsem popsal ve výše citovaném článku na příkladu Rychetského a spol. Nyní je třeba načrtnout další vývoj.

Pohrobek profesora Klause musí v duchu Freudova neurotického mechanismu "Verkehrung ins Gegenteil" políbit vlajku EU a stát se světlonošem (latinsky luciferus) unijní politiky dělané v zájmu korporací. Výborně, tak to bychom jako měli za námi. Piráti budou paradoxně mnohem nebezpečnější mimo parlament. Jako prebendu za hlasy ukradené kroužkováním jim zbylá čtyři kolečka nadělí nějaké pseudo-ministerstvo, kde za moje daně naplánují digitalizaci celého státu a nás k tomu. Pak konečně zavedou volební automaty. Pak už nebudou chodit k volbám ani moji kamarádi, kteří tam letos ještě šli, hnáni temným zoufalstvím. Starostové jsou skuteční vítězové voleb, ale jejich schopnost provádět odpovědnou politiku na vládní úrovni je zatím nulová, protože to nikdy předtím nedělali. Nahradit politickou divizi dobře fungujícího Agrofertu znamená, že se musí opřít o vyšší státní úředníky, jejichž moc poroste v přímé úměře s jejich prodejností cizímu Deep state. A někoho komandovat, to krajští šíbři umí bezvadně. Od toho měli krajské úředníky, aby prováděli jejich politiku. Jenže krajský úředník je naprosto druhá liga ve srovnání s vyššími státními úředníky. Ti slouží chobotnicím všeho druhu celá desetiletí a na mnohem sofistikovanější úrovni.

A nyní rekapitulujme vítězného Babiše, který vyhrál volby a nestal se premiérem kvůli vlastní politické chamtivosti. Svůj Agrofert zachránil přes kauzu Vrbětice. Nyní, po politické prohře, se o něj nebude zajímat ani kontrolní aparát EU, která si na pětikolce rezervovala profesorská řídítka. Takže Babiš opouští premiérský post v situaci, kdy je země ve stabilizované chudobě a před nástupem do bídy. To také znamená, že se něj bude vzpomínat jako na zlatého slovenského nespolupracovníka StB. Tento divotvůrce zachránil Česko před českou politickou pitomostí tím, že zrušil zbytek funkční demokracie a nastolil korporátní fašismus. A milá babičko a dědečku, to byl ten zlatý režim, na který jste nadávali, než přišla česká chobotnice. Babiš už teď plánuje strategický ústup, stejně jako to předtím udělal Kalousek, onen genius malignus českého mafiánského kapitalismu. Tento dosud netrestaný agent cizích a vlastních zájmů si už brousí zuby na prezidentství, protože ničím menším ani být nemůže. Babiš se stáhne do ústraní a bude se nejspíš chystat na prezidentské volby proti Kalouskovi. S velkou pravděpodobností bude moci být i šéfem Agrofertu a nebude ve střetu zájmů. Takže závěrečné kolo sametu může být souboj dvou pravicových česko-slovenských titánů, kteří předvedou poslední kolo politické frašky.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!