Byli Američané na Měsíci?

Jaký vztah má řešení otázky astronautů na Měsíci s dnešní válečně mírovou situací od Íránu přes Saúdskou Arábii po Izrael?

Zdálo by se, že jde o nedůležitou věc, ale tak tomu zcela není. Dokud budeme naivně věřit dlouholetým usvědčeným lhářům, podvodníkům a zločincům v pravém smyslu toho slova, totiž lidem činícím zlo, budeme tímto zlem nejen trpět, ale i se na něm spolupodílet. Za sebe mohu říci, že už jim nevěřím. Jde tedy už jen o míru této nevíry. Tak například o přistání na Měsíci bych řekl, že v něj nevěřím, zatímco o událostech 11. září 2001 bych řekl, že jsem pevně přesvědčen o zločinném kriminálním spiknutí uvnitř Spojených států za aktivní účasti jejich tajných služeb. Tyto podvody přitom nejsou záležitostí nějakého vědeckého bádání, které nám jednoho jasného dne všechno vyjasní, ale prosté úvahy o předložených důkazech a zkušenostech s jejich předkladateli.

Důkazy pro notorické důvěřivce

Dnes například Saúdská Arábie předkládá důkaz úlohy Íránu v útocích na jejich ropná zařízení v podobě nějakých trosek raket či čeho. Dráhu dronů a jejich start prý zjistí nějak dodatečně. No, to zní hloupě už na první poslech. Nemají-li dráhu nyní, zjistí ji nějak výletem do minulosti pomocí dilatace času? A důkaz o původu rakety či dronu, tak to už je z kategorie tvrzení pro pomocnou školu. Je snad Samuel Colt odpovědný za všechny vraždy touto zbraní? V jistém smyslu samozřejmě ano, ale nikoliv v tom, který se nám USA a SA snaží předkládat. Jde jen o morální odpovědnost, o které by především Spojené státy jako největší prodejce zbraní na této Zemi měly něco vědět. Ať už drony a rakety startovaly odkudkoliv, nijak to nikoho neopravňuje útočit bombami na Írán. Stačí, že jsou obětí zločinných amerických sankcí. Ano, zločinných v pravém smyslu toho slova. Činících zlo. Podobně je to s pokryteckou humanitární pomoci lidu Venezuely, které předcházely i následovaly americké sankce a ukradená konta v zahraničí. Počínají si jako bohatý zloděj, který zneužil svou hrubou sílu, aby za bílého dne přede všemi okradl chudou rodinu a pak nabízel oloupeným dětem před kamerami lízátka pro útěchu.

Trocha toho Měsíce

Ale zpět na Měsíc. Doporučuji přečíst knihu Billa Kaysinga „We Never Went to the Moon: America's Thirty Billion Dollar Swindle“

Autor se účastnil programu letu na Měsíc, resp. vývoje nosné rakety. Tato zásadní kniha pro uvedenou problematiku však zatím není v češtině, přestože vyšla již v sedmdesátých letech minulého století. Jejím přínosem není ani tak nějaký vědecký pohled, ale spíše upozornění na dlouhou řadu amerických podvodů. Ať se to týká válek, převratů, operací pod falešnou vlajkou, či podvodných finančních operací a dojení státního rozpočtu různými lobby v čele s tou zbrojařskou. Jen nám to pořád nedochází. Vlády často lžou, ty americké nevyjímaje. Ba právě naopak. Americké lži jsou o to nebezpečnější, oč mocnější Spojené státy jsou. Lhaly o Tonkinském zálivu, lhaly o zbraních hromadného ničení v Iráku, podílely se na atentátech a brutálních převratech v Salvadoru, Chile, Íránu a desítkách dalších zemí. Jen od druhé světové války usmrtily americké vojenské síly miliony civilistů po celém světě, na základě dnes už prokazatelně vylhaných příčin. Bez soudu provozovaly mučírny po celém světě, neboť u nich doma, v demokratických Spojených státech, se mučit nesmělo. Až do chvíle, kdy mučení americký prezident Bush posvětil. A tak provozují nadále nelegální věznici – mučírnu pro neodsouzené na své vojenské základně Guantánamo na Kubě, aby kázaly nestoudně levity Castrově Kubě o lidských právech. Američanům se tedy nedá věřit vůbec nic, a pokud jim někdo věří, je to pravděpodobně proto, že je do nich až po uši zamilovaný.

Čtyři nezvratné důkazy o přistání, významném kroku pro lidstvo a terénním vozítku za miliardy

Jelikož mě ta láska už přešla, krátce bych zmínil čtyři argumenty zastánců teorie opakovaného přistání Američanů na Měsíci, které prý svědčí o pravdivosti vládní verze.

  • Obrazová dokumentace – originální dokumentaci bohužel NASA ztratila. Tak to se pak dá těžko něco posuzovat, když jde o kopie různého původu a úprav.
  • Američané přivezli z Měsíce horniny – doporučuji zamyslet se nad touto informací ZDE . Tvrdí se nám s vážnou tváří, že kus Země před miliardou let vylétl na Měsíc a naši američtí astronauté měli tu smůlu, že zrovna z celého Měsíce natrefili zase na kus Země. To je tedy pech. Odletět ze Země na Měsíc pro kus Měsíce a přivézt si na Zemi zase kus Země. Tomu říkám smůla. Nebo nás někdo považuje za idioty – a jak se zdá, tak právem.
  • Na projektu se podílelo 400 tisíc osob - jak by bylo možné utajit takový podvod? Přece si snad nikdo vážně nemyslí, že jsou všichni do všeho zasvěceni. Každý ví jen to, co je třeba, aby věděl. Projekt vývoje atomové pumy, projekt Manhattan byl také utajen a do dnešního dne není pro jakýkoliv stát jednoduché sestrojit atomovou pumu. Přece si nikdo nemyslí, že když na vývoji zbraně či stíhačky pracuje x lidí, že znají i výsledek celého snažení. Že všichni mohou ověřit, že stíhačka létá x km/h a stoupá do výšky x km. Ve skutečnosti ví jen málo lidí, nakolik byl program vývoje úspěšný. Není pochyb o tom, že Spojené státy vyvíjely rakety k letům do vesmíru. Pochyby jsou o tom, zda byly tyto snahy korunovány úspěchem. V určité fázi se možná ukázalo, že bude levnější a zejména jistější celý let a zejména přistání a pobyt na Měsíci předstírat.
  • Rusové by se ohradili: Kteří Rusové? Asi tajná služba s Prezidiem nejvyššího sovětu, kteroužto funkci zastává v současné době bubák Putin. K čemu by jim ovšem takové ohrazení bylo? Snad by se naši amerikanofilové chytli za nos? Nikoliv. Dštili by síru a oheň na proradného Putina. A pak, jedno rčení říká „Dělá-li soupeř chybu, netřeba ho rušit“. Předpokládejme, že Američané na Měsíci nebyli a je to dokonce i při dnešní technice nemožné, a to jak vzhledem k Van Allenovým radiačním pásům, tak k extrémním podmínkám na Měsíci, kde jsou teploty od plus 123° na osluněné straně po minus 240° na odvrácené straně. Navíc povrch Měsíce nepožívá ochranu proti záření a radiaci, jelikož nemá atmosféru - a mj. právě ty Van Allenovy radiační pásy. Pokud na Měsíci nebyli, pak není divu, že jsou ponecháni ve chvástavém vytahování plánů chystaných letů na Mars. Nakonec jednou bublina splaskne a s ní možná celé americké impérium. Zatím však utápí „své“ (samozřejmě z velké části nakradené loupením) prostředky v černé díře vesmírného podvodu. Mnohým Američanům to samozřejmě přináší příjemný život (o tom také je Kaysingova kniha), celou společnost to však pomáhá ruinovat. Chce-li se nepřítel či konkurent Ruska sám ruinovat, není divu, že jej Rusové neruší. A když, tak jen potud, aby jej v tom úžasném programu černé díry NASA povzbudili. Ostatně v této souvislosti je podivné, že Rusové se o let na Měsíc ani nepokusili, ačkoliv jsou držiteli mnoha vesmírných "rekordů".

A ještě trocha 9/11

Jen pro připomenutí již napsaného v minulých letech. Podvod oficiální verze 9/11 svým rozsahem a podobou více než konkuruje přistání na Měsíci. Co tedy přijde příště? Jaké nehoráznosti se ještě můžeme dočkat? Jaké lži pro nás zločinci nachystali, abychom se radostně vrhli do války proti nevinným? Jen malinkatá rekapitulace státní lži Spojených států amerických.

V USA došlo během onoho 11.9.2001 k několika zázrakům:

  1. Pád mrakodrapu WTC 7 o 47 podlažích, do kterého nenarazilo žádné letadlo, do svého půdorysu rychlostí volného pádu. Tento pád ohlásila reportérka BBC nejméně 20 minut předem. Originální přenos z toho dne však BBC ztratila. Nemůže se tak prý relevantně vyjádřit. Jak je vidět, BBC si půjčila archiváře v NASA.
  2. Letadla, která údajně narazila do věží WTC 1 a 2 překročila podle oficiální verze násobně své technické možnosti ohledně rychlosti. Z cestovních Boeingů se tak rázem pro tuto drahou chvíli staly akrobatické či stíhací letouny.
  3. Trosky budov byly odeslány do Číny, čímž by se trochu zkomplikovalo relevantní vyšetřování, kdyby se ovšem nějaké vedlo.
  4. Letadlo, které údajně spadlo na Pentagon, rovněž předčilo svou akrobacií možnosti vojenských pilotů se stíhacími letouny. Relevantní trosky se nenašly. Žádné motory, žádné sedačky, žádná těla.
  5. Letadlo, které údajně spadlo díky hrdinství pasažérů do pole, se nenašlo. Žádné motory, žádné sedačky, žádná těla. Z tohoto údajného letadla bylo uskutečněno několik telefonních hovorů, přestože to tehdejší technologie neumožňovaly.

Závěr

Aby se masy daly dobře ovládat, je třeba je držet vystrašené k smrti. Minulé generace měly své čarodějnice, my máme své teroristy.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 500 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!