Debatní klub o tom, co bude: Marek Obrtel – Martin Koller

Iniciativě zvané „Českoslovenští vojáci v záloze“ jsme věnovali nedávné tematické číslo Vojáci v záloze, stát v ohrožení (2015-8). A po nás se zmobilizoval i korporátní tisk a začal s prvními mediálními útoky na tuto skupinu statečných občanů a bývalých aktivních vojáků ČA. Proto jsme uvítali počin Debatního klubu, který si pozval na debatu o této iniciativě dva zajímavé aktéry.

::{YOUTUBE(movie=d1UDFGBO-ko width=>500px, height=>315px, quality=>high, allowFullScreen=>y)}{YOUTUBE}::

Českoslovenští vojáci v záloze proti válce plánované velením NATO je iniciativa, která měla do nedávné doby velitele Marka Obrtela. Do Debatního klubu přijal pozvání společně s Martinem Kollerem, aby otevřeli témata vztahující se k iniciativě vojáků v záloze, ale i k zodpovězení otázek týkajících se například vzniku civilní domobrany.

Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 400 Kč
Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!