Uprchlíci, terorismus, úklidová četa českých humanistů, okurková sezóna k tomu… Je to trochu moc najednou, viz náš článek Pan Pehe a jeho uprchlíci. Mezitím chtějí katoličtí biskupové v Česku nějakým zázračným způsobem prokádrovat uprchlíky-křesťany, kteří věří v trojičního boha, na rozdíl od uprchlíků-muslimů, kteří mají boha jen jednoho. Ať jsou jim k tomuto křesťanskému dílu restituce ku pomoci. Tím nám ovšem zavádějí konfesijní princip do státního aparátu, což začalo pro Evropu u Bílé hory 1620 a pokračovalo Třicetiletou válkou.
Pak už se stát bez konfesí při správě veřejných věcí obešel a to trvá dodnes. Ale vraťme se k těm uprchlíkům oklikou přes dva grafy. První ukazuje přírůstek porodnosti. To je prosím o dětech, ne o přírůstku psů, koček a jiné domácí havěti v bezdětných domácnostech singlů. Z grafu je jasné, že vymřeme.
A vymřeme zcela určitě, pokud nevezmeme přistěhovalce. To ukazuje další graf Českého statistického úřadu. Cizinci (a už vůbec ne ti muslimského původu) v ČR nejsou podstatný problém, a ještě dlouho nebudou. Těmi skutečnými problémy jsou neochota etnických Čechů mít děti, viz horní graf. Ukazatel 1,3 dítěte na ženu znamená, že v několika generacích vymřeme. Dalším problémem je náš neokoloniální status a neschopnost definovat skutečné problémy tohoto státu a rozumně je řešit.
V zemích koruny české máme takový zvláštní mechanismus chování. Mohli bychom ho popsat jako soužití/zvaní – tolerance/obdiv – nespokojenost/ohýbání hřbetů – útlak/nenávist – vraždění/vyhánění. Tímto kafemlejnkem už byli v minulosti prohnáni (v abecedním pořádku):
*Cikáni (opakovaně)
*cizozemci, především Němci (opakovaně)
*čeští bratři
*evangelíci
*husiti
*katolíci (opakovaně)
*komunisti
*křesťané obecně (opakovaně)
*liberálové
*odboráři
*pohani
*socialisti
*šlechta
*židé (opakovaně) atd.
Zkrátka, my v této kotlině pořád někoho nechceme, protože „někdo“ je tu doma víc než někdo jiný. A kdo je tu doma, to je hodně různé, podle stavu dějin, ideologie, a dnes hlavně nakradeného z posametových tunelů. Nějaký Rittig je tak internacionální, že může kmotrovat v Praze a mít občanství v Monaku. Jsme přece Češi, a nic českého nám není cizí. A koho že to v této krásné a bohaté zemi s vymírající populací tvořenou převážně osobami s českou národností nechceme právě teď?
*3 miliony důchodců, protože jen ujídají chlebíčka a volí komunisty
*2,5 milionu xenofobů a rasistů, protože šíří nenávist a mávají oprátkami
*2,5 milionu kuřáků, protože nás obtěžují kouřem a zatěžují zdravotní systém
*1,5 milionu alkoholiků, protože…
*1,5 milionu sluníčkářů, pravdoláskařů a neomarxistů, protože nectí národní hodnoty a zrazují tuto zemi
*1 milion živnostníků, protože jsou to šizunkové a neplatí daně
*750 tisíc komunistů, jejich příznivců a voličů, protože nejsou demokrati
*450 tisíc cizinců, protože nám berou práci a až jich tady bude víc, tak nás podřežou
*450 tisíc nezaměstnaných, protože nemakají a berou dávky
*400 tisíc homosexuálů, protože kazí mládež
*350 tisíc ekoteroristů, protože brání pokroku a lepším zítřkům
*300 tisíc Cikánů, protože nemakají a berou dávky
*70 tisíc úředníků, protože se jen flákají a vybírají daně
*40 tisíc feťáků, protože…
*15 tisíc bezdomovců, protože nemakají a smrdí v tramvajích
Tímto jsme se dopočítali k číslu téměř 15 milionů. Dovedeno ad absurdum, výsledkem výše naznačených metod a trendů bude za pár generací národní park o velikosti 79 tisíc km čtverečních uprostřed Evropy. Můžeme tedy požádat posledního, který bude opouštět tuto zemi, aby zametl kotlinu, vyčistil toaletu a při odchodu nezapomněl spláchnout a zhasnout. Jako ekologicky smýšlející lidé bychom z toho měli mít radost, jako Češi bychom se měli vyděsit…
K tématu jsme již napsali:
http://news.e-republika.cz/article3221-P%C4%9Bt-prst%C5%AF
http://news.e-republika.cz/article3196-T%C5%99ikrat-Debatni-klub-Imigrace-do-Evropy
http://news.e-republika.cz/article3201-Odkud-jsme-kdo-jsme-kam-jdeme
http://news.e-republika.cz/article3193-Pro%C4%8D-mame-uprchliky-odtajn%C4%9Bne-maily-Hillary-Clintonove
http://news.e-republika.cz/article3186-Konvi%C4%8Dky-v-%C4%8CR-nechceme
http://news.e-republika.cz/article3172-Imigranti-Cikani-a-rasisti
—
Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 550 Kč
Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!
