Ráno, 19. listopadu 2013, čas 09:14:48. Monitorovaný vstup CCTV do administrativní části veřejné správy v Aleppu. Kamera je umístěna nad vchodem do budovy. Občané si jdou vyřizovat záležitosti na městský úřad, někteří čekají venku.
09:14:50
09:14:51
Výbuch granátu odpáleného povstalci ráno do hustě obydlené městské zóny.
09:14:53
Lidé v centru výbuchu jsou mrtví.
09:14:55
Zranění, ale živí, jsou v šoku a ohlušeni výbuchem, instinktivně utíkají pryč.
První nejbližší člověk jim okamžitě běží na pomoc, podívejte se na čas.
Výsledek: 4 mrtví na místě (3 muži, 1 žena), 10 zraněných, někteří z nich v kritickém stavu. Tady máte vše ještě jednou, na videu.
::{YOUTUBE(movie=i42xB8NsbTo width=>500px, height=>315px, quality=>high, allowFullScreen=>y)}{YOUTUBE}::
To je dnešní Sýrie normálních lidí a „svoboda“, kterou podporuje USA a EU.
