Znechucený šéf televize Al-Jazeera v Bejrútu rezignoval

Zpravodajská redakce Al-Jazeery v Bejrútu pokrývá hlavně dění v Sýrii. Její hlavní vedoucí Ghassan Ben Jeddo nečekaně rezignoval a oficiálně neuvedl žádné důvody. Ale ze zákulisí se ví, že s ním odchází i další novináři znechuceni způsobem, jakým tento katarský kanál manipuluje zprávy ze Sýrie, z Libye a z Jemenu. Katar společně s USA a se wahabitskými státy Perského zálivu financuje teror na syrském území a nyní s velkou pravděpodobností také v Iráku, viz přímá varování irácké vlády některým „cizím mocnostem“. Je jasné, že jeho vlastní TV dostala úkoly a zadání, jak svět informovat.

::{YOUTUBE(movie=Ve0Vn3bmS9A width=>500px, height=>315px, quality=>high, allowFullScreen=>y)}{YOUTUBE}::

Bejrútská redakce na rozdíl od českých pracovníků v TV postupuje podle svého svědomí. Neoficiální zprávy zveřejněné v bejrútském tisku také naznačují, že tento kanál je dokonce odpovědný za promyšlené mediální manipulace a lži ohledně situaci v Libyi, kterými podpořil zpravodajské operace vedené státy EU a USA.