„Stopni to na minutu. Dej mi tam to slovo ′chudoba′, aby v tom byly cítit ty emoce“.
„A tomu se říká c h u d o b a.“
„Stop. Skvěle! Přesně takhle jsem to chtěl!“
::{flash type=“youtube“ youtube=“http://www.youtube.com/watch?v=oGMctOIdmrw“}::
Pozn.: Fiktivní dokumentární spot Adama Olhy a Filipa Remundy obrací stereotypy v zobrazování nedostatku a zaměřuje se na životní úroveň ve „vyspělé zemi“. Klip natočený v rámci EK projektu „Média pro Rozvojové cíle tisíciletí“ ve spolupráci s kampaní Česko proti chudobě měl premiéru na zakončovacím ceremoniálu 16. Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Jihlava a měl u diváků velký ohlas.
