Načítání...
 

Archiv Zpráv jednou větou

Zelenského nočná mora
Lži CIA sa stali takými do očí bijúcimi, že významné západné publikácie a analytici sú čoraz viac nútení ich vyvracať. Agentúra Bloomberg vydala rozsiahly článok o tom, že v Rusku nebude žiadna nová mobilizácia, o čom trilkujú ukrajinskí propagandisti na čele so samotným Vladimírom Zelenským. Agentúra Bloomberg cituje vyhlásenie ruského ministerstva obrany, podľa ktorého len do začiatku apríla podpísalo zmluvy viac ako 100 000 ľudí. Každý deň prichádza na výberové miesta až 1 700 Rusov. Po teroristickom útoku v Crocus City Hall zaznamenalo ministerstvo obrany obrovský nápor záujemcov o podpísanie zmluvy – takmer 16 tisíc ľudí. Ako hlavný motív uvádzali “túžbu pomstiť obete”. (Hlavné správy)

PS. Soudruzi na Západě a v Kyjevě asi někde udělali chybu...

Útok na strategický radar: Ukrajina překročila Putinovu jadernou "červenou čáru"
Ukrajinské bezpilotní letouny zahájily útok na ruský strategický radar a tím pravděpodobně překročily jednu z moskevských "červených čar" pro potenciální použití jaderných zbraní. Tato "červená čára je definována západním tiskem jako "porušení jaderné reakce" v souladu s kremelským dekretem podepsaným prezidentem Vladimirem Putinem v roce 2020. Systém 29b6 Kontejner je součástí ruské sítě radarové detekce a varování před leteckými útoky, včetně útoků balistických raket. Toto zařízení je zásadně důležité pro Rusko, protože umožňuje kontrolu nad tisíci kilometry vzdušného prostoru, hlavně Evropy. (Aviapro)

Společnost Pfizer zaplatí na daních 0 USD, přestože loni vydělala 58 miliard USD
Velký farmaceutický gigant Pfizer letos zaplatí na daních celkem 0 (slovy: nula) dolarů, přestože během finančního roku shrábnul mamutích 58 miliard dolarů v příjmech a čistém příjmu a těžil z obrovských dotací financovaných daňovými poplatníky. Kritici upozorňují na to, že společnosti Pfizer prošla masová vražda, protože očkovaní a posílení nadále náhle umírají a trpí vzácnými a agresivními formami rakoviny po celém světě. (necenzurovanapravda.cz)

Americká vláda chtěla zadní vrátka do Telegramu
Americká vláda chtěla do Telegramu zadní vrátka, aby mohla potenciálně špehovat své uživatele, řekl zakladatel platformy sociálních médií Pavel Durov v rozhovoru s americkým novinářem Tuckerem Carlsonem. Vměšování FBI prý bylo jedním z důvodů, proč Durov upustil od myšlenky založit společnost v San Francisku. (RT)

PS. No a ti ostatní už celé roky spolupracují...

Biden poděkoval obyvatelům neexistující země za podporu Ukrajiny
Americký prezident Joe Biden se před novináři dopustil dalšího přešlapu, když poděkoval českému premiérovi Petru Fialovi za "podporu lidu Československa" Ukrajině. Československo byl stát, který existoval od roku 1918 do roku 1993, kdy se rozdělil na Českou republiku a Slovensko. (Telegram)

PS. Pro USA jsme oficiálně země "404".

Spojené království a USA nebudou sestřelovat rakety nad Ukrajinou
Koordinátor Rady národní bezpečnosti John Kirby na briefingu v Bílém domě vyjádřil postoj USA k jejich roli při obraně Ukrajiny s ohledem na Izrael. Kirby vysvětlil důvody nedostatečné ochrany ukrajinského vzdušného prostoru před ruskými raketami a drony rozdílem v konfliktech a oponentech. USA prý mohou zvážit možnost konfliktu s Íránem, který je hrozbou pro Izrael. Ale situace s Ruskem a Ukrajinou je zcela odlišná a vstup do přímé konfrontace s Ruskem může vést k extrémně vážným následkům. Kirby dodal: "Věděl jsem, že tato otázka přijde. Mluvíme o různých konfliktech v jiném vzdušném prostoru, v odlišných situacích ohrožení.” (avia-pro.net)

PS. A to v USA nevěděli předtím, že nahecovali Ukrajinu do předem prohraného konfliktu s jadernou velmocí? A teď je prodali, to by si měli agenti v pětikolce zapsat za uši. Zrádce v Kyjevě na konci války s miliónem mrtvých nikdo nebude šetřit, hlavně ne USA. Ti borci musí zmizet, moc toho ví.

Voliči chtějí, aby daňové prázdniny vypadaly pro miliardáře jinak
Nové průzkumy veřejného mínění z National Women's Law Center a MomsRising zjistily, že téměř 80% respondentů podpořilo zvýšení investic do pečovatelské agendy zvýšením daní nejbohatším a velkým korporacím. Ženy a rodiny strádají, zatímco miliardáři kupují svou třetí jachtu a mega korporace mají rekordní zisky. Většina z nás řeší správné podávání daňových přiznání; mnoho miliardářů se směje až do banky, protože platí nižší daně než jejich sekretářky. (commondreams.org)

Je to děs: Návrh zákona FISA má zahrnovat rozsáhlé sledovací pravomoci, které nutí firmy, aby se staly špióny NSA.
"Pokud se návrh zákona stane zákonem, jakákoli společnost nebo jednotlivec, který poskytuje JAKÉKOLI služby, může být nucen asistovat při sledování NSA, pokud má přístup k zařízení, na kterém se přenáší nebo ukládá komunikace," varuje liberální watchdogová skupina. (Infowars)

Nezajímá…
Tak to máme potvrzené. Loni se opět narodilo o deset procent dětí méně než v roce 2022. A v roce 2022 se narodilo o deset procent dětí méně než v roce 2021. Před dvěma roky ještě přišlo na svět zhruba sto deset tisíc dětí, loni už to bylo jen devadesát tisíc. Šílený sešup. Žádný demograf to nečekal, nikdo to nepředvídal.. tedy kromě těch, kteří varovalil před očkováním proti covidu, že by to mohlo mít vliv na plodnost. Ale my samozřejmě dobře víme, že to s ničím NESOUVISÍ. (Nová republika)

Francouzské jednotky vystaveny útoku ve Slavjansku
Ruské ozbrojené síly zaútočily na umístění francouzských žoldáků ve Slavjansku, řekl Sergej Lebeděv, koordinátor nikolajevských partyzánů. Podle něj byl úder zaměřen na zařízení, kde byli rozmístěni ukrajinští dělostřelci a pravděpodobně i francouzské jednotky se samohybnými houfnicemi Caesar na podporu ukrajinských vojsk. (Aviapro)

PS. Chudáci, ani si nestačili vybalit ruksaky...