Načítání...
 

Archiv Zpráv jednou větou

Něco méně krvavého z Ukrajiny

Boj na kulturní frontě... (https://t.me/boris_rozhin)

Skandální a dalekosáhlé návrhy USA na změnu pandemické smlouvy WHO
Na 62. zasedání Světového zdravotnického shromáždění (WHA), které se bude konat v Ženevě ve dnech 22. až 28. května 2022, bude 194 členských států Světové zdravotnické organizace (WHO) rozhodovat o dalekosáhlém návrhu USA na změnu Mezinárodních zdravotnických předpisů (IHR) z roku 2005, který je uveden jako bod jednání WHA75/18. Změny již podpořilo 19 států a Evropská unie (EU) jako spolusignatáři. IHR jsou v současné době hlavní mnohostrannou smlouvou, která upravuje globální architekturu připravenosti na mimořádné události v oblasti zdraví, reakce na ně a odolnosti vůči nim (HEPR). Tuto jednostrannou iniciativu USA, mimo zraky veřejnosti, poprvé oficiálně předložil sekretariát WHO na začátku ledna 2022. To je v rozporu s konsensem v rámci pracovní skupiny WHO pro posílení připravenosti a reakce na mimořádné události v oblasti veřejného zdraví (WGPR) z listopadu 2022. Ten dokonce podpořil tehdejší spolupředseda WGPR z USA, že "je třeba se dohodnout na procesu, jak by se tyto cílené změny IHR identifikovaly a co by se řešilo." (Uncut News)

PS. Biolaboratoře na Ukrajině mají globální pokračování, agenda USA jede dál. Přes epidemie je možné kontrolovat celé státy, viz akce kovid. Připomeňme naši petici Přirozená imunita není na prodej.

Operace Překvapení: uniklé e-maily odhalily tajný zpravodajský puč s cílem dosadit Borise Johnsona
Uniklé e-maily, které prověřil server The Grayzone, odhalují pravděpodobně zločinné spiknutí elit podporujících odchod z EU s cílem sabotovat dohodu Theresy Mayové o brexitu, infiltrovat vládu, špehovat volební skupiny a nahradit Mayovou Borisem Johnsonem. Zpravodajská kabala infiltrovala britskou státní správu díky "centrálně umístěnému krtkovi". Bývalý šéf MI6 Richard Dearlove navrhl špionážní operace zaměřené na státní správu a volební skupiny. K infiltraci prorežimních skupin byly navrženy falešné fronty Demokratické strany řízené veterány CIA. Kabala se snažila špehovat a narušit činnost hlavního vyjednavače premiérky pro brexit. Stínoví miliardáři financovali akci v naprostém utajení. Dearlove si připsal zásluhy za ovlivňování vládní politiky vůči Huawei. Kabala nyní usiluje o odstranění Borise Johnsona. Tyto snahy by se mohly rovnat obvinění ze zločinného spiknutí. (Gray Zone)

PS. Překvapení je pro ty, kteří nikdy neslyšeli termín Deep state a kteří nečtou našeho agenta Nováka.

"Skutečným prezidentem je ten, kdo ovládá teleprompter": Musk ostře kritizuje Bidena
Během konference Musk také řekl, že Bidenova administrativa "toho zřejmě moc neudělá", a položil otázku, kdo vlastně zemi vede. Generální ředitel společnosti Tesla Elon Musk se pustil do Bidena: "Skutečným prezidentem je ten, kdo ovládá teleprompter ... V Trumpově administrativě bylo mnoho lidí, kteří byli efektivní v tom, aby se věci udělaly. Zdá se, že tato administrativa prostě nemá snahu udělat vůbec něco. Skutečný prezident je ten, kdo ovládá teleprompter," řekl. A zdá se, že Musk už viděl dost z politikaření Demokratické strany, aby věděl, koho bude od nynějška volit... WOW! Elon Musk říká, že v těchto volbách bude volit republikány, a vysvětluje, jak chce transparentnost algoritmů pro Twitter. (Zero Hedge)

PS. U nás stačí telefon a partaje už ani nepotřebujeme, vyrábíme pětikolky z použitého materiálu.

Z jednání o radaru jsme se poučili, říká o obranné spolupráci nový muž USA v Praze
Michael Dodman je nově nejvyšší představitel USA v Česku. Ujal se funkce chargé d'affaires a ambasádu v Praze povede, dokud Američané nenajdou vhodného velvyslance. Do Česka se vrátil po 14 letech. Tehdy se účastnil vyjednávání o americkém radaru v Brdech. Teď bude dohlížet na uzavření obranného paktu, který usnadní další debaty o přítomnosti amerických vojsk na území Česka. (Aktuálně)

PS. Srdečně zdravíme nového ředitele české gubernie a jistě bude nejen radar...

Další vládní zhůvěřilost
Fialová totalitní demokracie si definitivně strhla masku z tváře. A to výzvou k občanům, aby policii a příslušným úřadům nahlašovali autory a rozšiřovatele tzv. dezinformací. Ponechme na okamžik stranou morální stránku problému a následné rozeštvávání spoluobčanů mezi sebou. A věnujme se především technice »práskání« či žalování jednoho uvědomělého Čecha, Moravana či Slezana na druhého s otázečkou, zda se jedná o novou občanskou povinnost (a možná i odměňovanou).

PS. Fialova vláda v zavádění té správné demokracie dokonce překonala Rusko, které je ve válce. Gratulujeme!

Poslankyně Bundestagu v ostrém projevu řekla pravdu o tom, koho poškozují protiruské sankce
Dr. Sarah Wagenknecht za Die Linke v projevu obvinila vládu, že přijímá sankce proti Rusku, které jdou ve skutečnosti proti německému lidu. (AE News)

PS. Kdy to konečně řekne někdo z levice u nás? Jenže to by tady musela nějaká levice existovat...

Rozkaz pro obyvatele EU. Předán přes TOP 09. A strhly se věci
Tomuto problému se evidentně věnuje i Evropská unie. Europoslanec TOP 09 Luděk Niedermayer představil devět kroků z pera Evropské komise a Mezinárodní agentury pro energii. Mají vést ke snížení závislosti na ruské ropě a plynu a prý mohou v EU vést k energetickým úsporám až 220 milionů barelů ropy a 17 miliard kubíků plynu ročně. „A řadu z nich může udělat každý z nás,“ dodává Niedermayer spolu s heslem, že stojí za Ukrajinou. Zmíněných devět kroků: 1. Snížit teplotu a používání klimatizace; 2. Upravit nastavení kotle; 3. Pracovat z domova; 4. Používat auto ekonomičtěji; 5. Snížit rychlost na dálnicích; 6. Ve větších městech nevyjíždět v neděli autem; 7. Na kratší vzdálenosti vyrazit pěšky nebo na kole; 8. Jezdit MHD; 9. Namísto létání jezdit vlakem. Ve své podstatě se u všech těchto kroků jedná o omezení vlastní spotřeby a vlastního pohodlí. (Parlamentní listy)

PS. Zeptejte se Niedermayera a Kalouska, jestli s tím už sami začali...

Rusko bude v Íránu rozvíjet dvě ropná pole
Rusové brzy zahájí "výkonné operace" při rozvoji dvou ropných polí v Íránu, uvedl Khojasteh Mehr na okraj mezinárodní výstavy ropy, plynu, rafinerie a petrochemie, nazvané Iran Oil Show, která byla zahájena v pátek v Teheránu. Íránský prezident Seyed Ebrahim Rayeesi navštívil v lednu Moskvu v doprovodu řady ropných manažerů, což vyvolalo spekulace o účasti ruských společností na íránských ropných projektech. Khojasteh Mehr navštívil Moskvu za účelem "závěrečných rozhovorů" o kontraktech, o nichž jednal ministr ropného průmyslu Džavád Owji. Podle zpráv médií se ruské firmy dohodly, že nabídnou investice nebo technologie do íránských ropných a plynových projektů nebo se na nich budou podílet jako dodavatelé. Loni v listopadu druhý největší ruský producent ropy Lukoil uvedl, že by se rád vrátil k rozhovorům o svých íránských ropných projektech, ale čeká na výsledek vídeňských jednání o zrušení amerických sankcí vůči islámské republice. "Máme zájem se k těmto polím vrátit. Před časem bylo vykonáno mnoho práce, známe tato pole a jejich geologii," řekl generální ředitel Lukoilu Vagit Alekperov. Lukoil jednal s Íránem o rozvoji ropných polí Ab Teymour a Mansouri, ale koncem roku 2018 tyto plány pozastavil poté, co USA odstoupily od íránské jaderné dohody a znovu uvalily sankce na ropný průmysl této země. (Fars News)

PS. A to nás měl protiamerický Írán energeticky zachránit před těmi zlými Rusy...

Ukrajina nařídila bojovníkům v Azovstalu, aby se vzdali
Generální štáb ozbrojených sil Ukrajiny v úterý večer na svých sociálních sítích potvrdil, že jeho vojáci, kteří se ukrývají v ocelárnách Azovstal v Mariupolu, dostali rozkaz vzdát se. "Posádka v Mariupolu splnila zadaný bojový úkol. Nejvyšší vojenské velení vydalo rozkaz velitelům jednotek umístěných v Azovstalu, aby zachránili životy personálu," vysvětluje se v prohlášení ukrajinské armády. (RT News)

PS. Kolik západních žoldnéřů a poradců z podzemí vyleze? A bude mezi nimi i nějaký generál?