Česko, hemžení v mraveništi
Číslo: 2015-01
První číslo letošního roku 2015-1 jsme otevřeli hlášením z domácí fronty. Česko je zajímavé tím, že sleduje svou vlastní cestu ke korporátnímu otroctví za více méně spokojeného souhlasu obyvatel, kteří se již dávno přestali zajímat o svět kolem. Kdo má zájem na masovém zblbnutí obyvatel? Vítězné oligarchické partaje a jimi placená a ovládaná média. Proto jsme vybrali dva články z prostředí komerčních politických produktů najedno použití (ANO, Úsvit) a jeden ponor do prostředí mediálních manipulací spojených s tunelováním a s daňovými úniky. Moc hezké čtení to není, ale realita je jiná, a mnohem horší, než jakou ukazují na smrt nemocnému pacientovi naše média.
