Obrázek není k dispozici

Pohledem sestry

8. 2. 2011 Helena Kafiová 0

Bylo koncem loňského září a v naší nemocnici se začalo hovořit o akci „Děkujeme – odcházíme.“ „Taky jste podepsala, paní doktorko?“ „Jo, podepsala, ale spíše …