Mám nepředstíraně rád západní presstituty, protože jsou průzrační jako Hitlerova propaganda v době, kdy Ruská armáda zahájila Berlínskou operaci. Problém už není dobytí Berlína, alias Kyjeva ruskými vojsky, ale operace Unthinkable, která měla podle plánu Západu zahájit Třetí světovou válku. Když Rudá armáda dobývala Berlín, velmi milí a velmi zrádní spojenci se už domluvili s nacisty a připravovali na boj záložní nacistické divize, které se na Západní frontě vzdaly spojencům. Divize Wehrmachtu a jednotky SS byly tak zvaně v "zajetí" ale ve skutečnosti je hlavně britští instruktoři připravovali na válku proti SSSR. Tyto jednotky měly pod vedením Západu vpadnout Rusům v Německu do zad, jakmile budou oslabeni po dobytí Berlína.

Historie se po druhé opakuje jako fraška, protože za prvé, Stalin o tomto plánu věděl od tajných služeb a připravoval se. Za druhé, USA s ním nesouhlasily, protože nebyli schopni porazit Japonsko bez Rudé armády, která vybojovala vítězné pozemní ofenzívy v Mandžusku, kde rozdrtila hlavní armády Japonska. Stačí se podívat na tehdejší plány japonského generálního štábu, kdo pro ně byl nepřítelem č. 1. Podle japonského genštábu USA nebyly schopny provést invazi na Japonské ostrovy, na rozdíl od Rudé armády.

Jak zadělat na "Nemyslitelné 2.0"

Pánové, máme situaci. Celkem jedno celé století pácháme kapitalismus, a to jsme měli za zadkem celé imperiální panství dané světovými koloniemi. A buch, dvě země, Rusko a Čína udělaly ve 20. století komunistickou revoluci a během dvou generací skočily od feudalismu do postavení supervelmoci. A to my, soudruzi kapitalisté, jsme se s tím komunistickým SSSR museli spojit. Jinak by nám zakroutil krkem náš bývalý soudruh Hitler odchovaný Západem: na německém kapitalismu; na západních imperiálních cílech; na západních rasistických a eugenických teoriích. Nebich s tou komunistickou Čínou.

Takže jsme jim po rozpadu komunismu nalili do hlavy neoliberalismus a začali na nás konečně dělat: ruské suroviny, čínská láce. A když si tyto bývalé komunistické země postavily hlavu, mydlíme je sankcemi a proxy-válkami (Ukrajina + pobaltské Česko, Tchaj-wan + Filipíny). A nyní opět potřebujeme, aby vítězným Rusům na Ukrajině někdo vpadl do zad skrze Unthinkable 2.0. I s pochopitelnou možností WW III v roce 2024 a dále, s níž je třeba opět počítat.

V této nové situaci má Západ bohužel hodně nevýhodné karty, na rozdíl od plánované WW III na rok 1946 proti tehdy vítěznému SSSR, které porazilo nacismus. Projděme si hlavní deficity současného stejně pro(bez)radného Západu v bodech.

  • Ve strategické triádě jaderných zbraní a hypersonických zbraní je Západ asi 10 let za vývojem v Rusku.
  • Nenažranost jednoho promile ekonomicky a sociálně rozvrátila EU dříve, než začalo nástup na Moskvu. Ta měla být podle plánu napůl zničena skrze vítězné neonacisty na Ukrajině. A ne se stát 4. hlavní ekonomikou světa, což bohužel nastalo v roce 2023.
  • Stejná iracionální pleonexie (česky: nenažranost, ale zní to lépe, že ano...) rozvrátila ekonomiku USA, dnes zničenou neoliberalismem jako (zatím) posledním stádiem imperiálního kapitalismu.
  • Iracionální arogance USA způsobila, že začaly vydírat Čínu skrze Tchaj-wan stejně jako to provedly s Ukrajinou v případě Ruska. Jenže Tchaj-wan je součástí Číny i podle usnesení USA a není třeba žádná útočná válka k jeho získání, jako v případě ruské invaze na Ukrajinu. Tam selhala diplomacie a nastoupila její nová forma daná válkou.
  • Rusové získali proti Západu nečekané spojence skrze země Afriky a BRICS, které Západ svou imperiální nenažraností ničil stejně zdatně jako Ukrajinu.
  • Světový obchod se začíná rozdělovat na majitele výroby a surovin a na majitele planých řečí a digitálně spravovaného dolarového dluhu.
  • Pak ale platí, že ekonomická dominance Číny krytá ruskými surovinami a asijsko-africkým trhem v rámci stále se rozšiřujícího spojení zemí BRICS přivede imperiální Západ do kytek.

Otázka zní, zda sociopatické elity Západu budou pokračovat v politice, která je podle výše uvedených bodů odsouzena k zániku. Ti pánové asi fakt nejsou žádní Einsteinové. Ten řekl, že jen blb dělá věci pořád stejně a očekává jiný výsledek. Válku s komunistickým Ruskem danou od roku 1917 lze označit za velmocenskou chybu. Ale když tutéž politiku děláte s Čínou v situaci, kdy na to opravdu nemáte, to už je paranoia.

Jak vidíte, teď se všude po světě shání samoubijci typu Ukrajiny, která by Rusům v rámci operace "Nemyslitelné 2.0" vletěla do zad. Česká pětikolka, to jsou samoubijci jako dělaní, ti nás poženou ke Stalingradu, jedna dvě. A k tomu přidáme režimy v pobaltských zemích, imperiálně založené Rumunsko, Polsko a Moldávii.

Otázka zní: Na jakou zázračnou zbraň se chce Západ spolehnout? Klasické militarizované zázraky Západu jsou teď vystavené v Moskvě na přehlídce dobytých trofejí.

Zázračná zbraň zvaná dolar

Vezměme situaci obchodu "USA-Čína", jehož celkový obrat v dolarech je 5x větší než obrat "Rusko-Čína" vedený v rublech a juanech. Pak je jasné, že USA má páku na vydírání, protože na vlastních lidech doma jim vůbec nezáleží. To si nyní uvědomuje střední třída v USA, která se postupně vrací do doby kamenné, stejně jako v EU. Takže dolar je ona zázračná zbraň, která má po prohraných proxy-válkách a ekonomicko-politickém debaklu přivést neposlušné země do rodného imperiálního ovčince. Jak si na tom stojí poslední zázračná zbraň Západu? Z našich starších článků o ekonomice Západu víte, že na to jdeme přes grafy. Tak jedem, jak s tureckým medem. Máte US-dluhopisy s 10-letou splatností, tak jak na nich vyděláte při současné inflaci v USA?Aha, tak nevyděláme, a u US-dluhopisů s 30-letou splatností je to dost podobné. Ale třeba je to tím, že dolar není, co býval, viz historický pokles kupní síly.OK, nemusí být hned zle, akcie na burze nám utěšeně rostou...Aha, tak ty akcie rostou proto, že soukromý FED tiskne ten dolarový šrot, za který není už na světě žádná protihodnota. Kromě námi kontrolovaných čimprlíků ty papírky už nikdo nechce kupovat za reálné hodnoty. Tady je podíl Číny na US-dluhopisech.Aha, tak místo toho, aby se podělali strachy, Číňani se začali chovat jako Rusové a spustili svůj ekvivalent dolarové dluhové atomovky. Pak je jasné, že podíl dolaru jako rezervní světové měny trvale klesá.Tak to je špatné, už musíme konečně rozjet větší válku, abychom zapomněli na naše trable s dolarem. A zblblí EU-ovčani si naši svatou dolarovou věc vezmou za svou. A půjdou si pro vítězství na východní frontě jako za Hitlera. Nebo podle té krásné ikony na jednom ukrajinském paneláku. Klikněte si na obrázek v anotaci.