Máme za sebou konec Výmarské republiky. To jsou zmanipulované volby v USA ukončené policejně zařízenou provokací na Kapitolu při hlasování Kongresu o výsledku zfalšovaných prezidentských voleb. Upozornil bych na tyto komentáře přeložené do češtiny, které vystihují realitu toho, co se skutečně (a ne mediálně-korporátně) v USA stalo.

Nebudu litovat Trumpa, protože tento neoliberál kradl a lhal celý život, jinak by se nestal miliardářem a prezidentem USA. Trump má celoživotní zkušenosti s americkým systémem, v němž vládnou korporátní a politické elity. Ty způsobily ve světě zločinné války, ožebračily normální Američany, domácí volby manipulují už mnoho let, a v systému mučení a nelegálních věznic CIA ve světě a domácího vězeňského gulagu vytvářejí to, čemu placená korporátní média říkají "americká demokracie". Trump toto všechno znal z první ruky, proto si měl před vlastními volbami zjistit, komu patří volební automaty firmy Dominion.

Jeho výkřiky o vysoušení bažiny Deep state dopadly tak, že jeho potápějící loď opustila nakonec i poslední důležitá a Trumpem osobně jmenovaná krysa do veledůležitého úřadu, což byl generální prokurátor Bill Barr. Zcela souhlasím s komentářem Rekviem pro Donalda Trumpa, který zařadil Barra do systému Deep state a rozebral jeho nečinnost v případě vyšetřování jasných a na FBI nahlášených volebních podvodů. Jeho finální pokutový kop za korporátní fašismus nepostrádal jistou grandióznost v mistrovsky prováděné lži a pokrytectví. Barr nakonec dostal i svůj díl zasloužené tragikomedie. Tohoto absolutně důležitého a zcela nezbytného užitečného idiota poplivala při odchodu z úřadu celá světová levice, která společně s Deep state dělala, co jen nelegálního mohla, aby svrhla Trumpa z úřadu. Ale kde nebyl žalobce, tak už nebyl ani soudce. Prokurátor utekl z Trumpova prezidentského Titaniku jako poslední, protože měl za úkol zhasnout světlo v Bílém domě.

Levicoví hlupáci si vůbec neuvědomili, že Barr byl jejich největší spojenec, protože zabránil tomu, aby volební manipulaci začala vyšetřovat FBI jako federální delikt daný manipulací volebního softwaru. Výsledek Barrova působení na ministerstvu fašistické korporátní spravedlnosti je fakt, že control damage proběhla úspěšně a volební manipulace zůstaly na úrovni jurisdikce jednotlivých států USA. Takže "levicový" Biden je prezidentem za hlubinnou chobotnici a jeho známé skóre v potírání demokracie a prosazování zákonů typu Patriot Act je jistě skvělým vysvědčením jeho prezidentské způsobilosti. Blahopřeji naší i americké levici ke zmanipulovaným volbám a k vítěznému kandidátovi korporátního fašismu. Pravice je paradoxně, ale spravedlivě otřesena, jakého džina vypustila z neoliberální láhve. Ale už je pozdě zavírat vrata od stodoly, dolaroví soudruzi.

Samozvaným soudcem a katem americké demokracie jsou korporátní média a jejich světoví přicmrndávači. V USA proběhl volební puč maskovaný závěrečným Majdanem na Kapitolu, aby bylo o čem falešně a klamně mluvit mimo hlavní téma, což je nástup další etapy korporátního fašismu. Takže je na místě citovat slova protifašistického evangelického pastora Martina Niemöllera, originál ZDE.

Když přišli nacisté pro komunisty, mlčel jsem; nebyl jsem přece komunista.
Když zavírali sociální demokraty, mlčel jsem; nebyl jsem přece sociální demokrat.
Když přišli pro odboráře, mlčel jsem; nebyl jsem přece odborář.
Když přišli pro Židy, mlčel jsem, protože jsem nebyl Žid.
Když přišli pro mě, nebyl už nikdo, kdo by se mě mohl zastat.

Navazuji na článek Komedie na úrovni diktátorských režimů aneb Prezidentské volby v USA. K čemu je třeba mlčet v případě prezidentských voleb v USA, a k čemu naopak je nutno říci důležité slovo? Trumpa jako úřadujícího prezidenta USA (!) už umlčela hlavní korporátní média, protože mu připsala na účet jimi zinscenované dobytí Kapitolu vlastními agenty-provokatéry. Vojensko-průmyslový komplex USA a jeho administrativa dává zhruba bilión dolarů ročně na fízlování vlastních občanů a k tomu i zbytku světa. Hlavní instituce ve Washingtonu jsou chráněné i proti útoku mezikontinentálních raket. Ale zdejší ochranka pracující pro Deep state jaksi nemohla zabránit tomu, aby na akci takového významu a jasně předem signalizovaných demonstrací přímo v místě nepřelezlo pár demonstrantů zeď v rámci Save America Rally. Přitom je při lezení do budovy snímaly všechny hlavní korporátní TV kanály. Tady je ten spadlý pes do mediálního kanálu, který měl zamaskovat skrytý nástup druhé etapy korporátního fašismu v USA a tím i na celém neoliberálně kontrolovaném Západě.

Za sebe jako pesimistu bych řekl, že při tomto korporacemi a hlubinnou chobotnicí organizovaném Majdanu byla zastřelena ta snad jediná předem neidentifikovaná osoba, která byla ipso facto úplně nevinná. Aktivistka Ashli Elizabeth Babbitt (35 let) byla veteránka (14 let služby), která absolvovala čtyři turnusy u amerického vojenského letectva a pracovala jako bezpečnostní operátorka na vysoké úrovni. Venezuelský prezident správně lituje americký lid, že dostal dávku korporátního svinstva, které Spojené státy normálně provádějí pouze v cizině. Mexický prezident mluví o novodobé inkvizici médií, které rozhodují, kdo se může veřejně bránit a kdo ne. Rusové připomněli majdan na Ukrajině organizovaný operativci z USA a srovnali situaci kolem amerických voleb s korporátním a politickým pučem za Jelcina v říjnu 1993. Každý kritický pozorovatel vidí, že v USA skončila jedna etapa vlády, kterou vyhrála hlubinná chobotnice napojená na prodejné partaje, zpolitizovanou administrativu a vojensko-průmyslový komplex.

Požár Říšského sněmu proběhl v únoru 1933. Ve správný okamžik po uhašení požáru přicválal k budově tehdejšího německého Kapitolu Hermann Göring, hlavní mediální mág nacistů. Pak zcela nevyhnutelně přišli Adolf Hitler, Joseph Goebbels, vicekancléř Franz von Papen a kníže Heinrich Günther von Hohenzollern, protože byli na společné večeři. Inu byli to hoši, co spolu mluví, jak moudře poznamenal jeden z prvních aktivních zlodějů v rámci české privatizace. Göring rozjel další kolo propagandy s tím, že šlo o nastolení komunistického puče, protože tehdy bohužel miliardář Trump ještě nebyl prezidentem. Druhý den oficiální agentura Preussische Pressedienst napsala, že tento „čin žhářství je nejnestvůrnějším teroristickým činem vykonaným bolševismem v Německu“. Výborně Goebbelsi, opravdu jsi rozuměl své práci a tvůj fašistický scénář dnes tvořivě zopakovali korporátní klony a jejich operativci v USA.

Žasnu nad americkou a českou pomatenou levicí, která se předhání v odsuzujících projevech na adresu úřadujícího prezidenta USA, který prohrál volby kvůli rozsáhlým manipulacím a finálnímu mediálnímu puči. A milé levici bych rád připomněl, jak pokračovaly dějiny v Hitlerově Německu po fašistickém dobytí Říšského sněmu a po pohřbu demokracie. Bitva u Stalingradu začala německou ofenzívou na podzim 1942 a skončila ruským kotlem Paulusovy armády v zimě 1943. Ztráty jen v této bitvě, která změnila výsledek II. války, se ani nedají přesně zjistit. Každá strana měla okolo jednoho miliónu padlých a raněných.

Kdo dnes spěchá na korporátně-fašistickém Západě ke Stalingradu nebo do Pekingu?

  • Ten, kdo mlčí ke skutečnému vývoji událostí ohledně prezidentských voleb v USA.
  • Ten, kdo mlčí o systematickému omezování osobních svobod jménem "boje proti terorismu", které začalo v USA už před 11. zářím 2001 a pokračuje dodnes.
  • Ten, kdo aktivně pomáhá v šíření lží a korporátní propagandy, nebo ji mlčky toleruje. Připomeňme dodnes platný Solženicynův článek "Nežít se lží" (PDF zde)
  • Ten, kdo si myslí, že se ho to netýká, protože musí chodit do práce. A v době korporátně manažovaného koronaviru má jiné starosti, než ukradené volby v USA, které jsou mu tak jako tak ukradené.

Pozorovatelé druhé etapy vlády korporátního fašismu budou překvapeni tím, jak rychle se nastaví "veřejné mínění" o tom všem, o čem je třeba mlčet, nebo mluvit správným způsobem. Chytrý Čech se podle toho umí rychle zařídit, neb není hloupý a chce si podržet práci v montovně. Viz zaručený nefejk pod názvem Jak jsem potkal ruského ufona. No a těm "hloupým" se začne jasně, ale nekompromisně připomínat, že není dobré být nepřítelem Říše.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!