Na jedné straně stolu sedí Ivo Vašíček, bývalý místopředseda České pirátské strany (Piráti) a nyní současný prezident Českého institutu manažerů informační bezpečnosti. Proti němu si přisedl Aleš Šatánek, bývalý ředitel finančního a investičního odboru ministerstva zahraniční.
::{flash type=“youtube“ youtube=“http://www.youtube.com/watch?v=6fXGITFr4Mk&feature=player_detailpage“}::
Oba diskutující otevřeli témata zaměřená na problematiku bankovní, hospodářské a dluhové krize. Srovnávají anglo-saský hospodářský model se sociálně tržním. Dalšími tématy jsou regulace finančního sektoru, měnová politika a pohled na Piráty jako novou politickou sílu.
Více v Debatním klubu
—
Chcete-li aktivně diskutovat, [tiki-register.php|musíte se zaregistrovat.]
Diskuzní fórum rubriky „Analýzy“ [tiki-view_forum_thread.php?comments_parentId=104&topics_offset=10|najdete zde].
