Skvělá satira. Ukazuje ve známém mechanismu obětního beránka, kam půjdou mediální manipulace a pak další persekuce přes QR kódy těch, kteří odmítají experimentální vakcinaci. A těm očkovaným je třeba připomenout, že náš web na toto riziko upozorňoval opakovaně a včas. A také jsme spoluautoři petice Přirozená imunita není na prodej (leden 2021).


Neočkovaní věděli, co my ani netušili, a mnozí z nich k tomu říkali velmi málo. A většina neřekla vůbec nic. Na jejich rukou je nyní hodně krve. Svět se stále vyrovnává s ničivými účinky pandemie kovidu. Jedna otázka je pořád na stole. Proč neočkovaní neudělali více, aby nás varovali před potenciálním nebezpečím experimentálních vakcín? Dobře smýšlející občané se poslušně seřadili, udělali správnou věc a dostali očkování proti kovidu. A nyní se zdá, že to způsobuje více škody než užitku. Jejich neočkovaní přátelé stáli stranou a nechali je být. Někteří z nich řekli příliš málo. Někteří neřekli vůbec nic.

Oni věděli, co jsme nevěděli. Naše krev je nyní na jejich rukou. Jistě, jsou to silná slova. Neočkovaní měli přístup k důležitým informacím o možných vedlejších účincích vakcín. Věděli o rizicích závažných alergických reakcí, krevních sraženin a dalších závažných zdravotních komplikací. Věděli, že vakcíny nás neimunizují. Věděli, že to není efektivní a že injekce mohou způsobit více škody než užitku.

To všechno věděli. Ale neočkovaní se místo varování rozhodli mlčet. Otočili hlavu stranou a nemluvili o potenciálních nebezpečích vakcín. Nechali miliony dobrých lidí, kteří v té době udělali správnou věc, jít na smrt a dostat komplikující nemoci. A mnoho kovidových antivaxerů dokonce škodolibě píše na webu, jak bylo jejich rozhodnutí prozíravé. A ti skutečně zlomyslní dokonce vyzvali nesouhlasné kritiky, aby si šli píchnout posilující dávku a konečně dali pokoj.

Je to jasné jako facka. Mlčení neočkovaných bylo nebezpečné, sociopatické a nezodpovědné rozhodnutí, které mělo vážné důsledky pro ty z nás, kteří dostali očkování. A mlčení je koneckonců souhlas.

Je načase, aby neočkovaní převzali odpovědnost za své činy a spolupracovali s námi na nalezení řešení této krize. Nemůžeme si dovolit, aby jejich sobectví a nedostatek dobré vůle nadále poškozovaly naše zdraví. Je na čase, aby se neočkovaní konečně probrali a udělali správnou věc.

Neočkovaní měli podle všech kritérií udělat více, aby nás varovali před možnými riziky. Měli nám pomoci udělat informované rozhodnutí o našem zdraví. A nyní nás musí požádat o odpuštění. A ruku na srdce, můžeme jim to prostě dát. Protože my jsme kvalitní lepšolidé. Nechali jsme se opíchat, protože to byla správná věc. Tedy v minulém čase.


Převzato ze stránek They knew: why didn't the unvaccinated do more to warn us?