Západní média mlčí jako zařezaná. Projděte si videa z on-line sledovaného křížového tažení za mír, které právě probíhá na Ukrajině a je aktualizováno zde.


Těžko říct, zda nakonec dorazí 27. 7. 2016 do Kyjeva milion nebo půldruhého milionu poutníků, kteří se vydali 11. 7. na Křížovou cestu za mír. Proti této mase modlících a zpívajících poutníků, nesoucích v ruce ikony, kříže, obrazy carů a růžence, vazalská vláda pod taktovkou Viktorie Nulandové a spol. těžko něco zmůže.

Co je důležité?

Především, že se sjednotili ortodoxní křesťané obou církví – ukrajinské i ruské ortodoxní církve. Až do roku 1992 existovala na Ukrajině pouze ruská ortodoxní církev. Po úspěšném působení peněz z USA byla nainstalována na Ukrajině ukrajinská ortodoxní církev. Její představitelé, spolupracující s kyjevskými pučisty ji vyhlásili „za jedinou svatou“.

Po puči v roce 2014 zašly události dokonce tak daleko, že ukrajinský patriarcha vyzval Ukrajince, aby zabíjeli obyvatele Donbasu, poněvadž jsou to spojenci samotného satana. Pikantní je, že on sám pochází také z Donbasu. V roce 2014 letěl do Washingtonu a žádal od Spojených států zbraně, aby mohli být zlikvidováni obyvatelé Donbasu. Hecoval proti ruské ortodoxní církvi, mnoho kněží a mnichů bylo povražděno a kostely poničeny.

Ke zvratu došlo poté, co se na jaře uskutečnilo setkání představitelů obou církví s Vladimirem Putinem. Co jim řekl, nevíme.

Jedno je jisté: Kyjevská vláda je v pěkné kaši. Na sociálních sítích pravých extremistů se šíří výzvy k zabíjení poutníků. Aktuálně se na Kyjev šíří proudy poutníků ze tří stran:

Křížová cesta 1: Charkov – Poltava – Kyjev

Křížová cesta 2: Pochajiv – Rovno – Žitomir – Kyjev

Křížová cesta 3: Oděsa – Uman – Kyjev

S každým kilometrem proud sílí. Někteří lidé stojí na chodnících se slzami v očích, jiní si berou ruksaky a přidávají se.

Podle zdroje na quer-denken kyjevská vláda vyhlásila pohotovost pro Národní gardu a stahuje část vojska z Donbasu. Těžko věřit, že by vojáci začali do poutníků střílet, spíše je pravděpodobné, že se přidají na jejich stranu. Nyní pochodují za mír a skutečnou demokracii statisíce lidí, které nikdo neplatí jako na Majdanu, kam byli posláni v Polsku vycvičení a USA a EU financovaní extremisté, kteří usínající Majdan probudili střelbou do vlastních řad, aby mohl být svržen Janukovyč.

Jsou snad tito všichni poutníci Putinovými agenty a jsou zaplaceni? Připravme se na reakce mediálních prestitutek.

A vy, všichni západní křesťané, se také probuďte a žádejte mír a odstoupení všech válečných štváčů, kteří nás chtějí poslat na jatka III. světové války!


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč
Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!