Když na náš web šel už několikátý DDoS útok a mnohé weby byly nezákonně vypnuté fialkami jako nepřátelské, sousední Outsider Media fungoval vesele dál. Nedalo mi to a Blahovi z naší redakce, který pro tento web pracuje, jsem zavolal s prosbičkou. Jako agent CIA se snad může v zemi Bílého muže přimluvit na vedení, aby náš web nechali na pokoji, když tam platíme hosting v tvrdých dolarech. Od té doby je "Stan" (jeho přezdívka) v podezření, že pracuje pro CIA jako nepřátelský agent. Buď se nepřimluvil, nebo pracuje v Langley jen na nižších patrech, protože náš web v USA nakonec zlikvidovali.

Stejně špatně dopadl další redaktor e-republiky, Aleš Macháček. Jeho známí v Anglii, kde bydlí se ženou, mu vyděšeně volali naprostou jobovku. Prý jim někdo řekl, že píše v Česku pro nepřátelský pro-putinovský web a tím pádem je Putinův agent. To ve středostavovské Anglii nepřipadá k úvahu, protože Britové by už rádi po úspěších na Ukrajině vyrazili ke Stalingradu. Ale chybí jim k tomu ruský plyn a ropa, nedostatek vlastních zbraní, inflační spirála, rostoucí ceny všeho a dnes zahájená stávka železničářů, která bude možná pokračovat stávkujícími učiteli, zdravotníky a vlastně každým, kdo tam ještě pracuje. Rusové navíc hypersonickými zbraněmi zničí do 40 minut každé velitelské stanoviště NATO v Evropě. A další jobovka pro Británii přiběhne po moři. Ruská potvora jménem Poseidon rychlostí 200 km/h připluje k pobřeží a jaderným výbuchem 100 megatun vytvoří tsunami vysokou 500 metrů. Pokud vás zajímá, jak to vypadá v ruské simulaci, tady je ukázka.


Celá Británie bude spláchnuta do radioaktivní toalety. To člověka celkem zchladí, takže se pochod od Kyjeva ke Stalingradu odkládá na neurčito. Ale Britové už dávno vykopali válečné, bronzové, keltské sekyrky a pilně hledají ty borce, kteří tuto strašnou potvoru nosí v kufříku po agentovi 007. Takže k americkému agentovi Blahovi přibyl ještě ruský agent Macháček. Na náš malý redakční tým je to celkem velká zpravodajská zátěž a v redakci začalo být dusno. Oba kolegové pravděpodobně musí psát často svodky na svá protichůdná centra. Jejich pracovní výkonnost v redakci proto hodně klesla, ale aspoň je za tu práci někdo platí.

Já jsem odolával poměrně dlouho, ale bohužel na každé prase se už někde vaří voda. Volal mi Stan a řekl, že podle amerických kritérií, které samozřejmě dobře profesionálně zná, jsem prý mimozemšťan. Ty potvory se hodně množí a jsou už dávno mezi námi. Nejprve a zcela pochopitelně se objevili v Americe, ale už je hlásí i Rusko a Čína. Proto dal výskyt těch mimoňů i do krátkých zpráv, prý pro info našim čtenářům (ZDE).

To mne fakt dorazilo. Namítl jsem, že kdybych byl mimoběžná potvora, tak určitě nejsem tak pitomý, abych k této hlavní pracovní činnosti ještě chodil jako debil do práce a dělal na důchod, který mi ti debilní neokoňi nakonec ukradnou. To Stana zarazilo. Ale po chvíli přemýšlení dodal, že on přece také chodí do práce. Pak mi telefonem z Kalifornie začaly chodit SMS, kde po mne neznámá osoba chce stovku. To jsem ukázal známým v čajovně. Ti zajásali s tím, že teď je úplně jasné, že jsem mimozemšťan. Zdejší super známá somračka ode mne bere pravidelně stovku. Já ji prý na noc přepravím do Kalifornie, odkud mi ve 3.50 ráno pošle SMS a ráno po další teleportaci prý už zase vesele žebrá v Liberci. Jedna z těch známých by do té Ameriky hodně chtěla. Jestli prý ji cvičně nepřepravím taky. Stejně to mám jako mimozemšťan v popisu práce a navíc to dělám zdarma pro liberecké somráky. To mne už naštvalo. Řekl jsem jí, že by té první ženské přistála na hlavě. Chudák somračka by z toho dostala infarkt. Ta USA-chtivá mladice by měla v této nikoliv přátelské zemi na krku pokus o vraždu. Já bych byl zase zdrbaný v mimozemském ústředí za nevhodný coming out. Dotyčná s vysokoškolským vzděláním uznala, že to je riskantní podnik, a že tedy zkusí přepravu normální zdlouhavou cestou.

Takže máme v redakci jednoho ruského agenta, jednoho amerického agenta a jednoho mimozemšťana. Zajímalo by mne, kdo bude psát články, když musíme jeden fízlovat na druhého a psát o tom svodky.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!