Rád bych našim čtenářům doporučil seriál „Nejsilnější hlas“ z produkce HBO. Česká premiéra je ohlášena na 13.8.2019. Pojednává o zrodu Fox News, nejvlivnější televize v USA, a jejím zakladateli a řediteli Rogeru Ailesovi s Russellem Crowem v hlavní roli.

Původně jsem chtěl zveřejnit varování pro příznivce ODS a TOP09, aby se nedívali, neb by jejich světonázor mohl utrpět těžký úder. Jenže pak jsem si uvědomil, že většina z nich stejně ví, že věří v lež a obhajuje podvod. Dávno vědí, že král je nahý, jenže je to stále král, že? Takže se mohou dívat všichni, alespoň ta naše Čapí hnízda a nezměrná láska k Západu dostanou ty správné proporce. Základní poselství filmu bych po zhlédnutí všech sedmi dílů shrnul takto: „Jsme v rukou mamonu a mezinárodního impéria psychopatů, toho času se sídlem ve Spojených státech amerických.“

Ostatně soudím, že je nejvyšší čas vystoupit z NATO.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 100 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!