Milí soudruzi a soudružko,

vítám vás na pravidelné pracovní poradě našeho týmu po týdenní přestávce. Pojedeme podle bodů programu, který jsem vám předem poslal. Opět jsem byl za našimi bezpečáky ohledně úniků z našich porad, viz poslední článek toho hnusného webu (Chovanci na vnitru mají poplach). Bohužel teď mají poplach bezpečáci a vůbec se mnou nechtěli mluvit. Tam je zmatek jak po výbuchu. Klintoniti v Americe utíkají v hejnech z vládních úřadů a agentur, neposlušný a odbojný zbytek likviduje Trump na místě, globalististi jsou v panice, smlouva TPP je zrušena 24 hodin poté, co nastoupil Trump do úřadu. To je takový debakl pro nadnárodní korporace, že nařídily svým presstitutům, že o tom mají napsat jen jednu větu. Jejich hlavní úkol je teď udělat z Trumpa duševně nemocného, stejně jako to naše korporátky dělají ze Zemana. Soros na Trumpově zvolení prodělal miliardu dolarů a Zaorálek s Merkelovou nemají komu telefonovat. To druhé je pro náš úřad rozhodně horší, ale i to první je dost zlé.

Takže vyplašení kolegové tam běhají jeden přes druhého, do toho se jim směje Zeman. Navíc mají prohranou válku v Sýrii, ti placení teroristi se vracejí rozzuření do EU. A to EU se jim do roka a do dne rozpadne i s eurem, a navíc to veřejně začali vykřikovat ti noví lidé u Trumpa. Zaorálek nemá komu telefonovat, tak bezpečákům pořád volá a chce vědět, co je nového. Oni vědí stejné houby jako on, ale musí mu věšet bulíky na nos, aby to vypadalo, že za ty prachy něco doopravdy vyčmuchali. Jediné, co se ohledně Trumpa bezpečně ví, že nikdo nic neví. To všechno jsou velké výzvy pro naše malé a nové pracoviště a jistě jim budeme schopni dostát, až tyto staré a neschopné kádry půjdou od válu. Takže uznávám, že teď není doba na to, abych honil bezpečáky. Zatím toho zrádce necháme být, on se stejně prozradí sám.

Zprávy o našem kolegovi Novákovi nejsou dobré. Při operaci jej uspali a on konečně pustil z ruky telefon, který okamžitě sebraly naše služby. V něm nebylo vůbec nic, kromě mobilních her typu piškvorek. Na jednu stranu je dobré, že nedošlo k žádnému dalšímu úniku informací, protože to už bych asi v této funkci nepřežil. Na druhou stranu je jasné, že ty klepy hnusného webu o tom, že byl vyhozen z nejmenované neziskovky pro neschopnost, se ukázaly pravdivými. Kolega Novák byl a je normální závislák ohledně her a mobilování, což jsme nějakou dobu omylem pokládali za znak jeho horečné zpravodajské aktivity. Nyní je situace jasná, odchází na vlastní žádost a je ve výpovědní lhůtě, což mu pomůže hledat nějaké slušné civilní zaměstnání. Jedna věc je je jistá. On tím vynašečem opravdu nebyl.

A nyní k prvnímu velkému propagandistickému úkolu, který nás čeká, už bez kolegy Nováka. Vládní odbory a ministerstvo pro socky začaly opatrně mluvit o tom, že by měla stoupnout výše základní mzdy. Ale to jsou naši lidi, takže jejich řeči netřeba brát vážně. Levicová kavárna má jiné starosti, než se starat o chudé lidi a socky, kterými nejsou. Takže je tam zameteno a díky bohu klid. Teď mají Trumpa jako novou mediální hračku, tak je nechme vydovádět. Jiné alternativní weby jako AC24 už mají konečně články o aktivitě ufonů, kteří prý zabránili válce USA s Ruskem. Tam jsme konečně na destabilizační úrovni, která je optimální a nestála nás ani korunu a dokonce ani trochu úsilí. Tyto weby se zahrabaly pod zem sami a kvalitně. Jiné weby zase útočí na Němce a bojují za ideologickou čistotu české rasy, proto nenávidí nějakého Hermana. To je dobré a doufejme, že v tom budou pokračovat, aby od nich rozumní lidé dali ruce pryč. Takže v alternativních webech zatím nejsou žádné vážné problémy a úspěšně se ničí sami tím, co píší a jak to píší.

Ve skutečnosti nás teď bude čekat dlouhodobá a důležitá práce, viz ten nenápadný spor o minimální mzdu. Je to tak, že naši a zahraniční podnikatelé úspěšně zlomili v této zemi moc odborů. Vládní odbory budou držet hubu a krok, protože zastupují hlavně státní zaměstnance. Ti celkem pochopitelně mají jiné zájmy, než má ženská v korporátní montovně nebo kasírka v západním supermarketu. Tam už žádné odbory nejsou, o to jsme se postarali. Naši lidi byli hezky indoktrinovaní neoliberalismem, tak si odbory v montovnách zničili sami jako pozůstatek nenáviděného komunismu. To byla výborná propagandistická práce, klobouk dolů. A ty vládní odbory úředníků zradí normální zaměstnance v montovnách při nejbližším konfliktu, protože košile je bližší než kabát. V takto konsolidované situaci vítězného korporátního kapitalismu padlo zásadní rozhodnutí, že minimální mzda se buď nebude zvyšovat vůbec, nebo jen na oko kvůli Sobotkovi a jeho koupené partaji. Naopak se splní požadavek svazu průmyslu a do Česka přijde přes otrokářské agentury celkem asi půl miliónu zahraničních dělníků. Ti budou pochopitelně dělat za minimální mzdu a pomohou našim podnikatelům úspěšně amortizovat těch posledních 5 let životnosti zdejších montoven, než to všechno půjde do kytek. Co bude za pět let, to nikdo neví.

Takže pánové a dámo, je jasné, o co teď půjde. Z normálních lidí budou žebráci a fakticky se jim životní úroveň sníží na stav před pádem komunismu. Zatím o tom nevědí a díky námi zblblé kavárenské levici a koupené socdem i s vládními odbory to ani vědět nebudou. Náš úkol půjde v teoretické linii Gramsciho teorie kulturního hegemona, což jsem teď vysvětloval mým představeným. Ale ti nemusí vědět, že to byl italský komunista, kterého doživotně věznil korporátní fašista Mussolini. Naši lidi musí vědět, že sice nežijí v nejlepším ze všech světů, ale pořád se mají dobře, že tady všechno funguje. A navíc tady mají námi kontrolovanou demokratickou mateřinku, kde mají roztomilou infantilní levici. A celý ten cirkus zdálky žehnají ty křesťanské církve, které platíme a z nichž jsme udělali malé, ale docela dravé kapitalisty. Ale tento příspěvkový a dotační mateřinec spravuje moudrá pravice a nadto i nejschopnější vůdce, který výborně řídí stát jako svou firmu a opačně. Totéž chce i Trump v USA, ale to není Česko, a určitě se mu to nepovede tak snadno, jako se to povedlo u nás.

Takže do znormalizovaného Česka postupně budou proudit tisíce dělníků přes otrokářské agentury, kterým nově připravovaný zákon uvolní ruce stejně, jako to předtím udělal přes lobbisty i exekutorské komoře. Kolem toho může být drobný poplach, ale po schválení zákona o agenturách práce, který je už nastrčen ve třetím čtení ve Sněmovně, bude hlavní úkol splněn. Horší to pak bude s těmi alternativními weby, které mají trochu rozumu a budou na nás plivat. Oni totiž prohlásí, že tato vláda ztratila legitimitu, protože z lidí udělala ještě větší žebráky, než byli za komunismu. Ale proti těmto ztroskotancům a samozvancům budeme bojovat se vší rozhodností. Kapitalismus si rozvracet nedáme a tyto nové komunisty zaženeme do moře. Naše mladá demokracie nebude posluhovat agentům starých pořádků! Pardon, opět jsem se dal unést démonem komunismu, jemuž jsem dlouhá léta sloužil. Ale jistě mi rozumíte, jak to myslím. Infantilní levici hodíme nějaké ideologické lízátko. A když bude nejhůř, tak i nějaký grant, nebo nedej bože i redaktorský plat na půl úvazku. Jenže část webů, a zcela jistě a hlavně ten hnusný web, vyvodí z tohoto stavu základní fakta, která je třeba za každou cenu utajit.

Příliv ekonomických emigrantů a nové otrokářské poměry bude třeba správně naspinovat pro lid. To bude velká, ba nesmírná šance našeho mladého odboru. Posledních dvacet let se rozkradlo všechno, ale lidi byli spokojení, protože to nakradené jim nikdy předtím nepatřilo. Kulturní hegemonie nové vládnoucí třídy šla přes podivuhodnou kombinaci proruských klausovců, kteří kradli společně se západními neoliberály. Když jsou prachy k rozdělení, domluva je vždy možná. To nakradené pak noví vládci poslali do daňových rájů kontrolovaných Američany a pak si znovu přikradli přes socialistické fondy v EU. A ty fondy jsme dostali jako odměnu za to, že tady zahraniční koncerny a banky neplatí prakticky žádné daně. A ty EU-fondy zase spravuje stát, takže máme znovu socialismus, na který je tady každý zvyklý už od války. Navíc ČNB podle korporátních dohod devalvuje korunu, aby se z montoven lépe vyváželo a aby lidem z důchodu nezbylo vůbec nic.

Proto je Česko tak úspěšnou montovnou s hodným a pilným lidem obecným, který má 3x nižší mzdu než za srovnatelnou manuální práci na Západě. A tento stav ekonomiky a myslí lidí je třeba držet, tento úkol je dán naprosto jednoznačně. Zatím praní mozků fungovalo bezvadně, dokud vládla neoliberální ideologie a dokud bylo v této zemi co státního rozkrást. Jenže obojí je bohužel u konce, proto nás čeká invaze zahraničních otroků do montoven a vláda českých otrokářských agentur, kterým to přihraje nový zákon. Až to nastane, tak zchudlí Češi budou krapet znepokojení, to je jasné. Ale nyní máme dostatek času, abychom se na tuto variantu připravili.

Demagogické vůdce si koupíme, staří političtí koníci naskočí do nových partají a jistě se s nimi dohodneme. Jinak by šli za minulá privatizační svinstva do kriminálu a ještě by přišli o nakradené peníze ulité v daňových rájích. Problém bude v udržení kulturní hegemonie pro obecný lid. Nyní je třeba pozitivně vysvětlit střední třídě, že je a bude mnohem chudší než na Západě. Ale střední stav beztak závisí na úspěšné práci montoven pro západní korporátky, takže po té stránce bude jistě mezi námi a nimi panovat zásadní shoda. Mezi námi, po invazi otroků do montoven už Západ nikdy nedoženeme, minimálně nikoliv v této generaci a zcela jistě nikoliv s touto minimální mzdou. Ale ze strachu před těmi hordami zbídačených sezónních dělníků a jejich rodin na ubytovnách se k nám střední třída musí přimknout, aby dostala ochranu a s námi si zajistila své dosavadní výdobytky. A pak se k nám přimkne přes nastrčené demagogické vůdce nových partají i ta česká parta z montoven, která zcela jistě začne nenávidět ty nové dělníky. A to bude ideální stav pro zavedení korporátního fašismu, pardon, vlády pevné ruky, práva a pořádku. Pak tuto novou formu demokracie konečně budou chtít všichni, a my budeme připraveni.

Pánové a dámo, vidíte, co nás čeká v nejbližším roce. Tuto strategii kulturní hegemonie korporátního kapitalismu pro vyplašenou střední vrstvu bude třeba řádně rozpracovat. A my půjdeme v čele tohoto pokroku a za námi armáda mediálních otroků. A Kavčí hory budou konečně naše.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 500 Kč
Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!