Začněme opět krátkými historkami, které poukazují na velké věci. Spojené státy přijaly letos (až letos) k 1. září celkem 10 000 uprchlíků ze Sýrie. Celkem 56 (!) z nich jsou křesťané, tedy 0,51 procent. Ze Sýrie uteklo celkem 1 milión křesťanů, ale 98 % přijatých do USA jsou sunnité, kteří to ideologicky mají nejblíž k teroristickým skupinám placeným Saúdskou Arábií. Proč Američané jako převážně křesťané nevzali převážně uprchlíky-křesťany? Není to spiknutí, ale jednoduchá aritmetika. Sunnité většinově nemají rádi prezidenta Asada, zatímco křesťané by jej v USA obhajovali. Za Asada byla v zemi náboženská svoboda a křesťané Asada většinově podporují, zejména dnes. To se nesmí normální Američané dozvědět. Tak ať syrští křesťané raději umřou doma, než aby šířili svou "proruskou propagandu" v USA. A to Američané věděli, že ISIL křesťany křižoval zaživa a točil to na video.

Jak se taková propaganda dělá? Na to se podívejte v přímém přenosu britského kanálu Four News, kde placený propagandista marně dělal nátlak na anglikánského duchovního, který se právě vrátil ze Sýrie.


Tím teroristou měl být jen Asad, ale anglikánský duchovní jasně řekl, že hlavní vrahové v zemi jsou ISIL a Al-Núsra. A na plynový útok správně odpověděl, že je třeba nejprve dokázat, kdo to udělal. Asadovy zbraně hromadného ničení jsou pod mezinárodní kontrolou, zatímco teroristé je mají bez kontroly, a také je používají. Když jsem se na video díval poprvé, mělo to dvě zhlédnutí na Youtube, ale video už dávno běželo na jiných blízkovýchodních kanálech.

Kdo má pravdu, po čtyřech letech

Na další věc se musíte podívat v celkových souvislostech, ale je to anglicky. Nejprve se podívejte na naše Fakta o Sýrii (V.), publikováno 17.07.2013. A nyní zreprodukuji doslova a do písmene klíčovou kapitolu v tomto článku, včetně videa.

A na závěr nechme mluvit skutečného dosavadního vítěze konfliktu, kterým je libanonský Hizballáh. Kázání vůdce je jistě zaměřeno na jeho věrné, ale Sayyed Hassan Nasrallah zde řekl několik zásadních věcí, které jsou naprosto pravdivé.


Kdo podporuje wahabistické fanatiky, al-Kájdu a nesmyslný teror vraždící nevinné civilisty ve městech, ten je skutečný zločinec. Nasrallah je skutečný mistr taktiky. Ideový vůdce vítězného hnutí upozorňuje wahabisty v Sýrii, že je tam za peníze úmyslně poslal Západ a despocie zemí Perského zálivu proto, aby je zde nechali povraždit: "Nalíčili na vás v Sýrii past a vy jste do ní vlezli." Hizballáh povstalce přátelsky upozorňuje, že proti nim bojoval pouze ze svých vlastních důvodů, a ne kvůli velmocenské politice. Šéfovi Hizballáhu jde o to, aby se povstalci obrátili proti skutečnému nepříteli. Tím je pochopitelně Izrael podporovaný západními státy a nyní i nepřímo podporovaný těmito arabskými despociemi, které jsou kvůli Sýrii v mocenském vleku USA.

Hizballáh chce politické jednání všech zúčastněných států v konfliktu, včetně Iráku a Asadova režimu. To chce i zdravý rozum a Rusko, ale proti jsou USA a zatím zřejmě i EU. Těmto zemím vyhovuje přímá či nepřímá podpora teroristů a potřebují pod tlakem Izraele a wahábistů pokračovat v konfliktu. Nasrallah správně upozorňuje, že je to vražedná taktika a její obětí jsou prostí lidé v regionu. Těm je každý stát naprosto ukradený, protože v této části světa mají hlavní slovo rodinné, kmenové a náboženské vazby.

A prozření teroristů jistě nastane, až zbytek poražených a na smrt zklamaných "bojovníků za svobodu" uteče ze Sýrie do svých domovských států. Viz naše dva články věnované šíření terorismu v rámci EU pod názvem Násilí z Blízkého východu přichází do Evropy a potvrzení tohoto trendu po londýnské vraždě (Násilí z Blízkého východu už působí v Evropě). Zcela samostatnou kapitolou bude mocenský rozklad Izraele. Ale i Západ dostane za tuto zradu svůj vlastní díl teroru, jako to již dostalo Turecko a Egypt. Zúčtování přijde hned poté, co skončí nesmyslná válka v Sýrii. Vycvičení a zahořklí západní "bojovníci za svobodu" se totiž vrátí do svých domovských států v Evropě s pocitem, že je Západ zradil v boji za svatou věc.


A teď se podívejte na video projevu opravdu vítězného vůdce Hizballáhu ze dne 21. 8. 2016. Říká v novém projevu přesně to, co jsme psali v roce 2013 a co on říkal ve výše uvedeném projevu z roku 2012. Západ "své" teroristy prodal, a prodalo je i Turecko.


Vůdce Hizballáhu teroristům připomíná, že tyto nepříjemné pravdy o prodeji a zradě Západu jim přece říkal už před pěti lety. Nyní to nastalo ve velkém. Aleppo je znovu oblíčené, Háma dobyta, zásobovací cesty z Turecka uzavřené samotnými Turky, iráčtí šíité místo Kurdů dobudou Mosul, na Rakku se chystají Turci a jejich pomahači z FSA, kteří přeběhli od USA. Kurdové řvou na viceprezidenta Bidena, že je zradil a prodal. K tomu obratu od "boje s teroristy" k boji tak trochu "proti terorismu" viz článek Vina a trest: historie současné války Západu v Sýrii. Kdo s terorismem zachází, ten s ním také schází. Západní boj s terorismem samozřejmě pokračuje. Mnozí velitelé teroristů už byli evakuováni pomocí EU a amerických vrtulníků a džihádisté jsou lifrováni do Jemenu. Zde Saúdové prohrávají a čeká je po ničení civilních měst v Jemenu už jen boj na vlastním území.

A podle posledních zpráv, se vrací do EU ze syrské "dovolené" kopa teroristů přímo či nepřímo podporovaných západními tajnými službami. Celkem bylo z EU posláno nebo samo odešlo asi 6 tis. mudžáhedinů. Očekává se, že jich do EU zemí vrátí asi 2 tisíce. Jistě nám Česká televize a zcela nezávislé Britské listy poví o všech zvěrstvech, které tam západní teroristé dělali jménem boje za tzv. "demokracii". A připomeňme, že z hlediska těchto teroristů Západ svatou válku zradil až na samém konci, když ji předtím 5 let aktivně podporoval. A tito lidé se vracejí domů, kde budou pokračovat ve svaté válce, za kterou byli přímo placeni jako žoldnéři. První party už vraždily v Belgii (Neúplný seznam belgických teroristů bojujících v Sýrii) a ve Franci (Atentáty ve Francii aneb Začarovaný kruh státního a náboženského teroru). Takže bude potřeba postupně zrušit demokracii ve jménu "boje s terorismem", který Západ v Sýrii přímo podporoval.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 400 Kč
Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!