Dnes úspěšně probíhá čistění Děbalceva přesně podle Minských dohod. Proamerický oligarcha Porošenko a jeho junta v Kyjevě podle svého zvyku zapřela 5 tisíc vojáků v Děbalcevském kotli. Tím pádem tento kotel neexistuje ani pro české korporátky. A tito neexistující vojáci zůstali po uzavření příměří uvnitř hranic Novoruska. Pokud se nevzdají, mohou být zabiti v boji, protože se na ně žádné příměří nevztahuje. Nejsou regulérními jednotkami armády na hranicích fronty, kde bylo uzavřeno nedodržované příměří, ale tvoří "neznámé jednotky" v týlu. Premiér Zacharčenko a vyjednavači DLR nabídli odchod zajatých vojáků na Ukrajinu, pokud se vzdají a nechají zde zbraně. Uvidíme, co bude s těmi opilými černošskými ukropy mluvícími anglicky, na které si mohutně stěžovali občané Děbalceva, když museli 3 měsíce bydlet ve sklepech. Staré lidi už museli opolčenci po osvobození Děbalceva ze sklepů vynést, protože vinou nedostatku pohybu už nemohli chodit.

To bylo jen v kostce k dokreslení situace. Nás zajímá jiná zpráva. Právě zemřel jeden z klíčových vrahů Oděského masakru z 2. 5. 2014. K tomu viz náš článek Po masakru v Oděse již není cesty zpět. Setník Mikola alias Nikolaj Volkov byl jedním organizátorů masakru v Domě odborů, kde bylo zaživa upáleno 48 lidí. Tento drobný kriminálník má podobnou kariéru jako Hitlerovi věrní muži z nacistických bojůvek SA ve 30. letech. Podívejte se na foto z jeho bohaté "politické činnosti" finančně podporované z USA a z EU.Za organizování pogromu nebyl nikdy ukrajinskou juntou oficiálně stíhán, za drobné kriminální přestupky dostal pouze domácí vězení. Zemřel doma, prý na zápal plic. Asi si jej uhnal při činnosti placené USA a EU na obnovu demokracie na Ukrajině.


Muž střílející z pistole na hořící lidi vypadávající z oken je náš demokrat z Ukrajiny. Na zcela náhodný pogrom pro jistotu přišel oblečený v neprůstřelné vestě. Vedle něj stojí neteční policisté, kteří mají jiné úkoly, než se starat o hořící "moskaly". Pokud vám to i s rolí korporátních médií připomíná Německo 30. let, tak je to podobnost čistě náhodná.

Jen pro pořádek připomínáme náš další článek o masakru v Oděse (Brutální vrah Oděského masakru identifikován). Tento organizátor pogromu a upalování lidí vesele běhá na svobodě, na rozdíl od již zemřelého nacistického "demokrata". Jmenuje se Vsevolod Eduardovič Gončarevskij, 48 let, právník, nacionalistický aktivista, bytem v Oděse. Tento demokrat nového typu je pilný a nacionálně dále činný, neb jsme v Ukrajině pod ochranou USA a EU. A dále připomeňme, že korporátky již mediálně bělí do čista fašistický prapor Azov nyní porušující příměří v Mariupolu. K tomu viz článek Náš člověk nikoliv v Havaně, ale v Mariupolu. Českým korporátkám a Britským listům proto připomínáme aktuální situaci v Německu. Právě byla podána žaloba na veřejno-právní televizi ZDF za zfalšované vysílání fotek tzv. "ruských tanků" na Ukrajině. Fotografie byly ve skutečnosti z útoku Gruzie na ruské jednotky a následné války v roce 2008.